Skocz do zawartości
IGNORED

Aukcje ze Snajperem


Gość Cadam

Rekomendowane odpowiedzi

Od pięciu czy sześciu lat w zupełności wystarcza mi stoper w zegarku, a poza tym wolę widziec na bieżąco co się dzieje w razie jakby komu co do łba strzeliło i miałbym sobie kupic coś za cenę z kosmosu albo na przykład przegrac aukcję w ostatniej chwili, bo ktoś sobie wczesniej ustawił o dwa zety więcej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziala, ustawia sie snajpera i mozna spokojnie isc do pracy:) nic wielkiego tym nie wygralem bo przewaznie ktos wczesniej dal cene duzo wyzsza od mojego max.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie tego typu cwaniaczkowate programy to zło. Po to są aukcje, żeby uczciwie w nich brać udział a nie wstrzeliwać się 5mS przed końcem w nadziei że ktoś nie zdąży dać dla testu o 5zł więcej..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tench, 20 Sty 2010, 22:06

 

>nic wielkiego tym nie wygralem bo

>przewaznie ktos wczesniej dal cene duzo wyzsza od mojego max.

 

No dokładnie. A że ostatnio w powszechnej modzie jest podbijanie sobie aukcji z własnych lub zaprzyjaźnionych kont, to tylko krzywdę można sobie zrobić wygrywając taką aukcję jakimś snajperem i słono przepłacając. Ostatnio licytowałem kartę graficzną i dwa razy pod rząd się naciąłem na tego typu cwaniaczkowate zagrywki, gdzie licytowana kwota przekraczała już oferty KUP TERAZ w sąsiednich aukcjach, a i tak nie można było jej przebić. Dałem sobie spokój z licytacjami drobnych pierdół, bo to tylko strata czasu i nerwów. Przy grubszych tematach można się pobawić, ale za przysłowiowe "dwie dychy" to mi się nie chce miesiąc polować na okazję, która i tak bokiem mi wyjdzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde czasem mam wrazenie ze ludzie nie kumaja jak dziala allegro i ebay. Przeciez wystarczy zalicytowac za absulutny max jaki jestesmy gotowi zaplacic i glowa spokojna. Jak ktos cie przebije to po prostu znaczy, ze byl gotow zaplacic wiecej - i nie wazne czy zrobi to na sekunde przed koncem aukcji.

Wygrywa najwyzsza oferta, a nie ten, kto ostatni zalicytuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Main: CD880, Alpha 9 ---> Arcus

Head: CD880, Alpha 9 ---> HD600, K340

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snajpery itp to nie sa cwaniaczkowate programy tylko juz spore firmy o całkiem duzych obrotach

w nowych przedmiotach o ustalonej wartosci przydatnosc słaba ale w rzeczach odsprzedawanych a zwłaszcza kolekcjonerskich wzbudza wiele emocji w ostatnich paru sekundach :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Kurde czasem mam wrazenie ze ludzie nie kumaja jak dziala allegro i ebay. Przeciez wystarczy

>zalicytowac za absulutny max jaki jestesmy gotowi zaplacic i glowa spokojna. Jak ktos cie przebije

>to po prostu znaczy, ze byl gotow zaplacic wiecej - i nie wazne czy zrobi to na sekunde przed koncem

>aukcji.

>Wygrywa najwyzsza oferta, a nie ten, kto ostatni zalicytuje.

 

Niby tak ale to dziala inaczej... Daje cene rozsadna, ktos mnie przebija, a moze przebil mnie o kilka zl... nie dam mu zgarnac mojej okazji... czesto bywa tak ze z ceny okazyjnej na 5 minut przed koncem robi sie mocno nieokazyjna przez takie: a moze wygram...

 

Snajper jest dobry do polowania na okazje.. jesli chcemy kupic cos w normalnej cenie lepuiej znalesc aukcje kup teraz albo pojsc do sklepu. Dajac na start swoje max nie masz szans na wygrana chyba ze rzucisz cene zaporowa. Zawsze jest myslenie: a mzoe podbije o 5 zl i wygram...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

...Snajper jest dobry do polowania na okazje...

A gó...misiowa prawda. Snajper jest dla ludzi...zdecydowanych i rozsądnych.

Określasz cenę max jaką jesteś zdecydowany dac i już. Wygrywasz albo nie.

Siedzenie przed kompem nic nie daje...strzał 2sek. przed końcem jest nie do pobicia, po prostu wygrywa ten kto daje wiecej. Cała filozofia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snajpery to dobra rzecz

raz, że nie trzeba pilnować aukcji bo sam zalicytuje

dwa, że zazwyczaj można coś taniej kupić niż ręcznie podbijać co jakiś czas

trzy, nie wpada się w pułapkę hazardu "no podbiję jeszcze parę zł"

cztery to to, że na 99.9999% strzeli w terminie a nie, że np. w ostatniej chwili net siądzie, zabraknie prądu czy komp się zresetuje i uj licytacje strzela

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

josef, 22 Sty 2010, 02:03

 

>trzy, nie wpada się w pułapkę hazardu "no podbiję jeszcze parę zł"

 

To jest właśnie argument który mnie osobiście przekonał do uzywania snajpera.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

There are only two kinds of music - good and bad.

- Duke Ellington -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>jeckylandhide, 21 Sty 2010, 22:52

 

>Kurde czasem mam wrazenie ze ludzie nie kumaja jak dziala allegro i ebay...

 

Po przeczytaniu wpisów w tym wątku muszę się z tobą zgodzić.

 

Język na brodzie, przebitka o 2,55 pln, w lewej ręce stoper wskazujący palec prawej nad Enter i ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"zazwyczaj można coś taniej kupić niż ręcznie podbijać co jakiś czas"

 

Tak się zawsze zastanawiałem po co ludzie to robią, skoro aukcja i tak rozstrzyga się w ostatniej chwili. Żeby sobie cenę podbić i więcej zapłacić?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż pozostało jak nie snajper, jak się ma pracę w delegacji bez dostępu do internetu? Inna sprawa że sprawdzam ceny np. płytki cd na allegro i można ją kupić za np.50 zł nówka przez kup teraz. Jest na sprzedaż to samo cd lekko śmigane, prawie ideał, no to ustawiam na powiedzmy 35zł. Patrzę po powrocie z pracy a ta płytka poszła za cenę 55zł!!! Sie pytam co za debil tak podbija? Dochodzę do wniosku że kolo nie umie przegrywać i na głowie staje by towar był jego. Ot taki ekonomista.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mówię, że przy takich pierdołach typu jakaś płyta czy coś tam, to nie ma sobie co w ogóle dupy zawracać, ale przy kwotach sięgających kilku czy kilkunastu tysięcy głupio przegrać o kilka setek, tylko dlatego bo się nie chciało dopilnować...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parantulla

 

i tak właśnie wpadasz w hazardową pułapkę. nie potrafisz ocenić z góry granicy opłacalności zakupu?

pzdr

j.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.