Jump to content
IGNORED

Tanio pożyczę wehikuł czasu!

wojciech iwaszczukiewicz

Recommended Posts

To może jakiś lużny temat w którym można popuścić tzw. wodze fantazji.Wyobrażmy sobie,że mamy do dyspozycji wellsowski wehikuł czasu.Do jakiej epoki historycznej i jakich czasów chcielibyście się przenieść?Jakich ludzi chcielibyście poznać?Czy chcielibyście póżniej wrócić do naszych czasów?Czyli wędrówki w czasie.

>.Wyobrażmy sobie,że mamy do

>dyspozycji wellsowski wehikuł czasu.Do jakiej epoki historycznej i jakich czasów chcielibyście się

>przenieść?Jakich ludzi chcielibyście poznać?

Ech ;)

Oczywiscie do czasów początkowych Tysiacletniej Rzeszy - ostrzegł bym Fuerera co trzeba zrobić zeby wygrać - a sam wstapilbym do najwspanialszego wojska w dziejach i nosilbym gajerek od Hugo Bossa ;)

• Użytkownicy+

Ja odwiedziłbym niektórych filozofów w Atenach. Chętnie też bym zobaczył grającego na fortepianie Frycka, koncert w szczycie świetności Zeppelinów czy Parpli itp.

Pogadałbym też na rybach z nieżyjącym dziadkiem.

To tak na szybko...

Robert

Ps. Wojciechu blokuj trolli, bo każdy wątek zniszczą.

xniwax, 24 Sty 2010, 13:04

>"Wehikuł" Wellsa to raczej kiepski pomysł, zbyt niedoskonała i ryzykowna podróż ale jak kto woli.

>

>Cofnąłbym się ze 25 lat z tym co mam teraz we łbie.

wystarczyłby jeden dzień, żeby ustawić się do końca życia.

Jestem Eszkimosem. Na Aktarktydzie jestem rebe

pankracek, 24 Sty 2010, 13:51

>Ech ;)

>

>Oczywiscie do czasów początkowych Tysiacletniej Rzeszy - ostrzegł bym Fuerera co trzeba zrobić zeby

>wygrać - a sam wstapilbym do najwspanialszego wojska w dziejach i nosilbym gajerek od Hugo Bossa ;)

Jakby cie Fuhrer zobaczył, to kazałby cie bruner ciupasem odstawić do najbliższego getta.

A później miałbyś gajerek w paski, kapusto

Jestem Eszkimosem. Na Aktarktydzie jestem rebe

Ja chętnie cofnąłbym się w czasie do kolorowych lat 60 ubiegłego wieku (byłem wtedy dzieckiem).Kolorowych oczywiście nie w gomułkowskiej Polsce ale na Zach.Do czasów kontrkultury młodzeżowej,twórczego fermentu w sztuce,rewolucji obyczajowej.Chciałbym wtedy przebywać w USA lub W.Brytanii i chodzić na koncerty zespołów J.Coltrana,M.Davisa,The Doors,Cream,zobaczyć premierę brodwayowską Hair,plenerowe ( obecnie kultowe) koncerty w Central Parku.No zachaczyłbym jeszcze o początek lat 70 (Woodstock).

tadeo, 24 Sty 2010, 20:26

>Jak by tak miał z milion miejsc to wsadziłbym tam tych młodych co głosują teraz na komunę i

>przeniósł ich w lata 50-60-siąte niech se popatrzą jak dobrze było ...a co !

Widzę że masz dobrą pamięć ale krótką 5 lat po wojnie obojętnie w jakim systemie byś nie był trzeba było odbudować kraj bo wszystko było zniszczone i była bryndza. Może poczytaj pamietniki ludzi jak to było w kapitalistycznej Republice Federalnej Niemiec w tamtych latach.

wojciech iwaszczukiewicz, 25 Sty 2010, 08:47

>wladz

>

>Zamiast się pastwić nad Roosveltem i Churchillem w Jałcie wystarczyłoby zabić Stalina!

Jak ja napisałem o wygraniu III Rzeszy to mój wpis był niedobry?

A czym twój jest lepszy? Efekt polityczny bylby taki sam.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.