Jump to content
IGNORED

wzmak Marantz kontra B&W

krakoviak

Recommended Posts

nie słuchałem w/w Maranza , ale 55w w zupelnosci wystarczy żeby pociągnać monitorki B&W 685. jesli chodzi o Maranza i B&W to słuchałem połączenia PM 7001 ( 75w ) z 685.Było spoko ale moc wzmacniacza była ogranczana przez głosniki , wiec wydaje mi sie ze 55w w tym przypadku pasuje jak ulał.

Dzieki za odpowiedzi. No coz obecnie uzywam jedynie dwoch kolumn, elektronika to amplituner Onkyo 875. Wiem ze to grzech pisac w dziale stereo o amplitunerze, ale narazie nie mam nic innego. Tymi odsluchami nie przejmuje sie narazie, to wzmacniacz testowy ktory kupilem za 30 funtow, a do niego jakies CD rowniez Marantza. Testowalem to rowniez z starszym Rotelem 930AX bodajze, ale gralo to ciut biednie. Zaczalem sluchac wiecej muzyki niz ogladac filmow, tak wiec zarzucilem narazie KD (choc to nie znaczy ze chce rezygnowac z KD), i bawie sie czym popadnie. Nie nazwal bym B&W jako malo muzykalne, wg mnie to calkiem muzykalne kolumny. Wracajac do meritum, dobrze ze Marantz uciagnie 685. Pozostaje druga czesc o ktora chcialbym zapytac. Jakies dobre synergie B&W i ...? Chcialem kupic cos starszego, ale uwazanego za dobry sprzet. Dlatego ciezko mi bedzie z odsluchami... W najgorszym wypadku wyskocze do salonu i poslucham nowszych sprzetow, choc nie ukrywam ze wolalbym jakis stary brzydki klocek, ktory wycisnie wszystko z tych kolumienek ; ) Dobra Panowie nie marusze, dziekuje za odpowiedzi z gory : )

Słuchałem Marantza 7001 i 6002 z tymi kolumnami i w/g mnie 7001 zagrała lepiej bardziej realnie jakby na żywo, ładny pogłos (2x70W) 6002 natomiast delikatniej ale bez realizmu, pogłosu i przestrzeni, czuć było mniejszą moc wzmacniacza 2x45W. Mam nadzieję, że trochę pomogłem.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.