Skocz do zawartości
IGNORED

wzmak Marantz kontra B&W


krakoviak

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam pytanie. Czy dosc stary wzmak jak Marantz PM-43 bedzie w stanie uciagnac B&W 685, czy niestety zabraknie tam mocy? Jesli nie to znacie moze jakies ciekawe polaczenia starych wzmacniaczy, cd z 685? Na co ktore marki warto zwrocic uwage? ; )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie słuchałem w/w Maranza , ale 55w w zupelnosci wystarczy żeby pociągnać monitorki B&W 685. jesli chodzi o Maranza i B&W to słuchałem połączenia PM 7001 ( 75w ) z 685.Było spoko ale moc wzmacniacza była ogranczana przez głosniki , wiec wydaje mi sie ze 55w w tym przypadku pasuje jak ulał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem będzie zbyt dużo góry. Marantz jest raczej lekkim i rześkim , B&W też do mega muzykalnych nie należą. Lepiej tego posłuchać najpierw.

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy naszym hobby to raczej oczywiste ze "lepiej posłuchac najpierw".co do maranza sie zgodzę, ale nie wiem dlaczego twierdzisz ze " B&W też do mega muzykalnych nie należą ".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi. No coz obecnie uzywam jedynie dwoch kolumn, elektronika to amplituner Onkyo 875. Wiem ze to grzech pisac w dziale stereo o amplitunerze, ale narazie nie mam nic innego. Tymi odsluchami nie przejmuje sie narazie, to wzmacniacz testowy ktory kupilem za 30 funtow, a do niego jakies CD rowniez Marantza. Testowalem to rowniez z starszym Rotelem 930AX bodajze, ale gralo to ciut biednie. Zaczalem sluchac wiecej muzyki niz ogladac filmow, tak wiec zarzucilem narazie KD (choc to nie znaczy ze chce rezygnowac z KD), i bawie sie czym popadnie. Nie nazwal bym B&W jako malo muzykalne, wg mnie to calkiem muzykalne kolumny. Wracajac do meritum, dobrze ze Marantz uciagnie 685. Pozostaje druga czesc o ktora chcialbym zapytac. Jakies dobre synergie B&W i ...? Chcialem kupic cos starszego, ale uwazanego za dobry sprzet. Dlatego ciezko mi bedzie z odsluchami... W najgorszym wypadku wyskocze do salonu i poslucham nowszych sprzetow, choc nie ukrywam ze wolalbym jakis stary brzydki klocek, ktory wycisnie wszystko z tych kolumienek ; ) Dobra Panowie nie marusze, dziekuje za odpowiedzi z gory : )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem Marantza 7001 i 6002 z tymi kolumnami i w/g mnie 7001 zagrała lepiej bardziej realnie jakby na żywo, ładny pogłos (2x70W) 6002 natomiast delikatniej ale bez realizmu, pogłosu i przestrzeni, czuć było mniejszą moc wzmacniacza 2x45W. Mam nadzieję, że trochę pomogłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uciągnie 685 są zaprojektowane do amplitunerów kina domowego , 685 mają o dziwo łatwym przebieg impedancji

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.