Skocz do zawartości
IGNORED

Nowy zestaw hi-fi


mkwiatkowski1969

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

zwracam się do Was z pomocą. Chcę złożyć nowy zestaw stereofoniczny, gdyż mój stary Technics z Altusami niestety nie wystarcza mi. Pomieszcenie to około 16 m2 w prostokącie, kolumny będą stały na dłuższej ścianie odsunięte na około 30cm od ściany. Słucham przede wszystkim rocka.

Dzisiaj rozmawiałem z jednym ze sklepów i umówiłem się na odsłuch. Wybrałem z ich oferty:

Wzmacniacze:

1.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

2.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

3.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

oraz odtwarzacze:

1.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

2.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

3.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Najbardziej wizualnie odpowiada mi MARANTZ.

Większy problem mam z kolumnami, gdyż poza brzmieniem są także problemy z kolorystyką, dlatego najlepiej byłoby, gdyby kolumny posiadały okleiną czarną. Myślę o następujących modelach:

1.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

2.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) (trochę przekracza budżet)

3.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JAMO ich konsultant odradził mi, natomiast zaproponował MONITOR AUDIO Rx2. Ich cena jest najwyżsa, jednak zapewniał że kolumny te zagrają najlepiej. Czy w moim pomieszczeniu wystarczą monitorki ?

 

Na początku tygodnia umówiłem się na odsłuch, proszę w związku z tym Was, podpowiedzcie mi która z konfiguracji jest najrozsądniejsza. Wyczułem z rozmowy, że wg sklepu najlepiej zagra NAD z Monitor Audio.

 

Druga sprawa to przewody, jednak proponują mi wypożyczenie. Na co zwrócić uwagę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100% co do NAD-a, jednak jesli chodzi o kolumny to koniecznie posłuchaj jeszcze nowego modelu Siest

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z tego co pamiętam podczas projektowania i strojenia były właśnie podłączane do NAD-a, podobnie podczas testów w prasie audio. Są smukłe i spokojnie zgraja się z 16 m pokojem, wiem bo słuchałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mkwiatkowski1969

 

>Druga sprawa to przewody, jednak proponują mi wypożyczenie. Na co zwrócić uwagę.

 

Kup grubsze miedziane za 5zł/metr, jak posłuchasz ze 100-200 godzin to wtedy będziesz wiedział co chcesz poprawić w dźwięku.

Na razie na prawdę kable zostaw w spokoju.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Monitor Audio RS 6 i z doświadczenia wiem, że połączenie z NAD-em nie jest optymalne. Napewno można lepiej. Sam przymierzam się do odsłuchu z creek i exposure bo wielu uważa to za bardzo fajny zestaw.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi Siestami to chyba będzie problem w Łodzi, ale poszukam. CO do kabli to właśnie podczas rozmowy zaproponowali mi wypożyczenie jakiegoś zwykłego kabla na 2 tygodnie a następnie podłączenie kilku innych lepszych propozycji.

 

A co myślicie o JBL ES 80 -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - pewnie fajny bas, ale strasznie wielkie i nie wiem jak zagrają z Nadem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam sobie internet i znalazłem jeszcze jedną propozycję, którą przedstawił mi sprzedawca. Marka REGA, której kompletnie nie znam. Zobaczcie na te urządzenia

-

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

-

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Cenowo niewiele drożej niż NAD, natomiast podobno świetny jest CD. Znacie te urządzenia, co to jest warte ?

 

 

Kurczę, nie mogę się już doczekać odsłuchu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś miałem okazję posłuchać wzmacniacz Regi, jakiś starszy model, w konstrukcji dual mono, lubię dźwięczna górę i dużo detali, ale gdy usłyszałem Regę miałem wrażenie jakby ktoś wbijał mi szpilki w uszy, nie wiem jak zagrała by z dedykowanym CD.. u mnie gralo to z SA7001 Marantza

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

mkwiatkowski1969

 

1. Słucham głównie również muzyki rockowej. Wcześniej miałem ampitunera Yamaha plus kolumny Dali.

Nie tak dawno "przesiadłem się" na NADa, którego i Ty bierzesz pod uwagę (wzmacniacz, tuner, odtwarzacz). Dla mnie super zestawienie :-))) Poprawa niesamowita w porównaniu z poprzednim zestawieniem. Wysokie tony bardziej wyciszone, za to cieplejsza barwa i doskonały bas. Do muzyki rockowej rewelacja! Zresztą słucham również rocka elektronicznego, myzykę filmową, wybrane pozycje z jazzu i wszystko świetnie brzmi. NAD jest bardzo uniwersalny :-)

2. U mnie NAD gra w zestawieniu z Bowers & Wilkins 685 i właśnie je chciałbym Ci polecić. Wymieniony przez Ciebie sklep nie ma ich w ofercie, ale w każdym innym spokojnie utargujesz się na przynjamniej 2000,-, jeśli nie lepiej :-) A zdecydowanie jest to klasa wyżej niż np. MA seria BR.

Są to wprawdzie monitory, ale zaręczam, że nie będziesz narzekał na brak jakiegoś zakresu pasma.

U mnie grają na 20 m2. Dodatkowym atutem jest wylot bassreflexu z przodu, co przy Twoim ustawieniu 30cm od ściany ma znaczenie.

3. Popieram wcześniejszy wpis kolegi - nie daj się zwariować od razu na temat kabli.

Kup cokolwiek i wykorzystaj dołączone firmówki. Jak już posłuchasz trochę i osłuchasz się ze swoim sprzętem, to dopiero potem dobierzesz sobie coś. Bo będziesz w stanie stwierdzić, czy w ogóle słyszysz różnicę i jest sens wymiany.

Ja ze względu na solidność i ekranowanie wybrałem głośnikowe i interkonekty Chord - praktycznie najniższe modele i przy tej klasie sprzętu w zupełności to wystarcza :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rockowej muzie najbardziej spodoba Ci sie Nad i Pioneer. RX2 w Twoim pomieszczeniu to optymalne rozwiazanie. Zreszta.. posluchasz to zobaczysz:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj artykuły o audioshow 2009 i tam zestaw regi apollo wzmak brio i kolumny 3 zrobiły prawdziwą furorę. Praktycznie w każdym opisie po przedstawieniu sprzętu za dziesiątki kzł była informacja o systemie REAGA. Wrażenie bardzo bardzo pozytywne nawet zaraz po odsłuchach "hajendu"

Ważne żeby był cały system rega bo to system gra a nie poszczególne klocki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj NAD c352 gral z MA br5 i powiem szczeze ze to bylo najlepsze zestawienie w tej cenie jaki mialem!!jestem wlasnie na etapie odsluchiwania nowych kolumn i nie moge sie zdecydowac ale prawdopodobnie bedzie to monitor audio gold seria.kolumienki naprawde daja rade:))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj innych sklepów w Łodzi, które będą miały też polski sprzęt (szczególnie kolumny).

W Q21 krajowych produktów raczej nie zobaczysz - sklep po brzegi wypełniony markowym, zagranicznym gównem jak Jbl ES(te serie nie warte są nawet połowy swojej ceny).

Teraz wciskają wszystkim Monitor Audio (stosunek ceny do jakości przyzwoitszy ale można wybrać lepiej).

W Łodzi możesz spokojnie odsłuchać i kupić kolumny lokalnej manufaktury - Audio Academy (modele Phoebe i Mimas)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Wymienione w wątku Siesty to też bardzo dobry wybór - lepszy od MA BR5 i Kef iQ50 (cena tych ostatnich to chyba jakaś prowokacja - nowe powinny kosztować mniej niż 1500zł)

Z tanich, dobrych wzmacniaczy proponuję coś z Xindaka lub Advance Acoustic (powinny być też w Q21).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za sugestię AudioAcademy, będę także starał się umówić na odsłuch. Myślę jednak że trochę przesadziłeś z tym "zagranicznym gównem". Fakt, że JBL ich sprzedawca mi odradzał, mówił że można to zastosować w kinie ale napewno nie w stereo - dlatego zapytałem Was o te kolumny.

 

Widzę, że pozostaje mi tylko posłuchać tych zestawów i samemu podjąć decyzję - dostaję od Was bardzo sprzeczne opinie - jedni mówią że NAD i Monitor AUdio to dobre, inni że to zagraniczne gówno i tylko sklepy to wciskają. Opróćz sklepu Q21 dzwoniłem także do Fusica, Audio-Mix, Megahz - tam były podobne opinie jak w Q21 - ze względu jednak na to, że jestem z Łodzi, z odsłuchu skorzystam właśnie w Q21, tym bardziej że te wszystkie urządzenia mają na sklepie i nie muszą sprowadzać. Troszkę mnie to wkurzyło, bo nie ukrywam iż właśnie coraz bardziej (przed odsłuchem) nastawiam się na NAD + Monitor Audio a teraz słyszę, że to "gówno".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad jest całkiem niezły, ale "Rasowe Chinole" w podobnej cenie, takie jak Xindak czy Advance Acoustic zagrają lepiej.

Zdecydowanie polecam polskie kolumny: Audio Academy, Esa, Qba, Tonsil.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monitor Audio RS to nie taki szajs. Ja swoje mam z rynku wtórnego (stan sklepowy za 2,3) Oficjalna cena to ok 4 k ale można kupić w bardziej ludzkiej cenie. Znajomy kupił nówki za 3,4.

Myślę że warto poszukać do nich innego wzmaka niż Nada. Ja słuchałem z Nadem 350 i wiem, że w takiej konfiguracji bym nie kupił.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artmaniac, 30 Sty 2010, 13:21

 

>advance acoustic nie jest "rasowym chiniolem" lecz francuzem produkowanym w chinach.

 

Tak samo jak kiedyś Vincent był marką niemiecką...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie daj się zwariować. Przede wszystkim na nic się nie nastawiaj. Posłuchaj, oceń, przemyśl, posłuchaj, zastanów się potem ... posłuchaj, wybierz i kup. I najważniejsze nie wkurzaj się, nie napalaj, nie podniecaj słuchaj i na zimno oceniaj. Pamiętaj że u Ciebie w mieszkaniu zagra inaczej niż w salonie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie,

oj - posłuchałem sobie dzisiaj trochę tego sprzętu, byłem w salonie Q21 chyba z 4 godziny - mają cierpliwość dla takiej marudy jak ja ...

 

Niestety zdarzyło się to, czego się obawiałem. Słyszę różnice pomiędzy wybranymi modelami oraz urządzeniami droższymi. Rzeczywiście NAD C326 + C545 + Monitor Audio RX2 zagrały bardzo fajnie. W sali odsłuchowej która miała około 24m2 była dynamika, bas, po prostu super tak jak z podłogówek. Niestety po odsłuchu wyższych modeli mam dylemat - chyba będę zmuszony trochę zwiększyć budżet albo część skredytować.

 

Reasumująć - najbradziej spodobały mi się następujące zestawy:

 

1. NAD C375 + C565 + DYNAUDIO EXCITE X16 - po prostu rewelacja - demon mocy, dynamiki, przestrzeni, wszystko na swoim miejscu. To jest to, czego szukam.

 

2. CREEK EVO 2 wzmacniacz i CD z kolumnami EPOS m16i - nie ma takiej mocy, dynamiki ale za to bardzo przyjemnie się tego zestawienia słucha. W muzyce popowej, spokojniejszej rewelacja, jednak trochę brakuje "kopa" przy rocku

 

Bardzo fajnie zagrały także kolumny TRIANGLE ESPRIT (nie pamiętam modelu, ale podłogowe), chociaż także trochę brakowało mi "kopa" jakiego miały Dynaudio. Nie podobały mi się natomiast Focale Chorus - treochę za dużo wysokich tonów, za ostro i męcząco (konfigurację NAD + FOCAL zaproponował mi sklep ministerstwo dźwięku w Warszawie podczas rozmowy telefonicznej). Monitor Audio Rx natomiast są bardzo uniwersalne i praktycznie w prawie każdej konfiguracji zagrały bardzo fajnie.

 

Ach, mam teraz duży problem, dodatkowo trochę napaliłem się na akcesoria zasilające (sprzedawca pokazał mi różnice przy odsłuchu prosto ze ściany i przez dobrą listwę i przewód). Różnica ta nie rzucała na kolana, ale miała wpływ pozytywny na brzmienie. Dużą różnicę jednak robiła zmiana kabli (głosnikowych i przewodów analogowych pomiędzy CD i wzmacniaczem). TO także pewien wydatek. Słuchałem na kablach Acrolink i Tara Labs.

 

Jadę jeszcze do Q21 na jeden odsłuch zestawu REGA takiego jaki był pokazywany na AUDIO SHOW. Kosztuje to naprawdę niedużo, a może się okazać, że będzie to najlepsza konfiguracja w danym przedziale finansowym.

 

pozdrawiam wszystkich, po odsłuchu Regi napiszę swoje odczucia, a może wrócę do domu z Regą ..... Po lekturze opini z Audio Show i opini sprzedawcy liczę na rewelację.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeżeli podobał ci się zestaw Nada to go kup ja mam Nada 320bee do tego cd harman kardon 970 i do roka wymiata jest rockowa adrenalina posłuchaj tego zestawu z kolumnami Dali słuchałem tego zestawu w salonie hi-fi polecam ja na swoim zestawie słucham hard roka roka blusa i mam ciary na plecach poza tym jak zapodasz inną muzę to nad też zagra super kolega mój ma 352+542+kefy i też do rocka interkonekty na przyszłość weż pod uwagę: Tara Labs,Monster,Van der hul wszystkie rokowe ale ty dobież po odsłuchu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalecam daleko idącą wstrzemięźliwość... Cokolwiek kupisz, przeskok jakościowy będzie gigantyczny, największy, jaki przeżyjesz w melomańsko-audiofilskim życiu. Jednocześnie, nie wiesz jeszcze, z całym szacunkiem, czego naprawdę oczekujesz od swojego audio - innymi słowy: na jakie kompromisy będziesz skłonny pójść rozwijając swój system. Dlatego też zastanowiłbym się na Twoim miejscu nad rynkiem wtórnym, albo kupiłbym najtańszy przyzwoity zestaw cd+wzmak (na przykład wspomniany przez Kolegów xindak) i do tego jakieś tanie fajne podstawkowce lub małe dwudrożne podłogi (jestem zwolennikiem idei, że lepiej mało dobrego basu niż dużo kiepskiego). Zresztą z basem i tak będzie do pewnego stopnia loteria, zważywszy, że kolumny mogą mieć niekomfortowe warunki u Ciebie. Odpuść sobie kable, kup coś ze szpuli za 5-15zł/m a do tego wtyki na allegro ( wyjdzie taniej, a konfekcje zrobisz sobie sam). Interkonekt najtańszy ( ewentualnie zrób sam) dalej listwa z filtrem za kilkadziesiąt złotych - nie opłaca Ci się wydawać kasy na ulepszacze, przyjdzie na to czas. Kup, postaw i ciesz się muzyką ! Najtrudniej będzie Ci przetrzymać ten okres, gdy zamiast muzyki będziesz słuchał sprzętu, a w głowie będzie kołatała myśl - "można było lepiej".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mkwiatkowski1969, 1 Lut 2010, 20:00

 

 

>pozdrawiam wszystkich, po odsłuchu Regi napiszę swoje odczucia, a może wrócę do domu z Regą ..... Po

>lekturze opini z Audio Show i opini sprzedawcy liczę na rewelację.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-23955-100002517 1265983845_thumb.jpg

post-23955-100002518 1265983845_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Serdecznie zapraszamy do nas na prezentację "Systemu marzeń" Regi. W 100% popieram słowa opisujące system grający na AudioShow. Jest to moim zdaniem najtańszy prawdziwie hi-endowy system stereo.

 

Jacek Lesień

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System marzen, najtanszy hi-end, jak nazwa wskazuje research oznacza badania - ludzie, no przestancie, naprawde! Dosc z tym marketingiem!

 

Rega Apollo to wybitnie spokojny odtwarzacz co by moze nie przeszkadzalo gdyby posiadal do tego dobra dynamike. Ale jej nie ma. Cieple kluchy z mydlem. Do tego zbyt wygladzone detale. Rega Saturn tylko odrobine lepszy. Rega miala swietny odtwarzacz 10 lat temu - rega planet 2000. Ale bylo i sie skonczylo. Dzisiejsze odtwarzacze poza ladnym wygladem nie oferuja wiele. Znacznie lepiej i muzykalniej zagra wedlug mnie zestaw Audio Analogue Puccini/Paganini SE. Jezeli porzeba czegos z wiekszym rockowym jajem to np. Roksan Caspian mk III. No i generalnie jest wiecej fajnych rzeczy na rynku niz rega. No chyba, ze ktos chce cos metnego do sypialni.

 

pzdrw

 

soso

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mkwiatkowski1969, 29 Sty 2010, 21:20

 

Słucham przede wszystkim rocka.

>Większy problem mam z kolumnami, gdyż poza brzmieniem są także problemy z kolorystyką, dlatego

>najlepiej byłoby, gdyby kolumny posiadały okleiną czarną. Myślę o następujących modelach:

>1.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

>2.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) (trochę przekracza budżet)

 

Jak chcesz głośniki do słuchania muzyki to posłuchaj monitorów DYNAUDIO. Do 16 metrów wystarczy w tej cenie np DM 2/7 lub 2/6 przy założeniu, że iQ 50 przekraczają budżet) Później dobierz do tego elektronike. A może byś spróbował któryś z używanych exite lub audience - ale to już od Ciebie zależy.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 20

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.