Skocz do zawartości
IGNORED

NAD 310 - Odtwarzacz CD


Lukeoon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie,

 

Pod koniec tygodnia będę posiadaczem NADa310, postanowiłem wymienić mój amplituner kina domowego na ten właśnie wzmak :)Kupiłem go ze względu na dość dużo pochwalnych opinii na jego temat ma u mnie grać z Cantonami Quinto 530

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) I teraz moje pytanie do Was jaki odtwarzacz CD zakupić do tego NADa, myślalem o NAD 514,ale gdzieś wyczytałem ze lepiej do NADa dać CD innej firmy(ile w tym prawdy to nie wiem) ktoś stwierdził że niezbyt się zgrywają. Więć co radzicie? Jeśli tego 514 to ile max można za niego dać,bo trafiają sie na allegro, i jak jest w tym modelu z laserem?Chodzi mi o dostępność w razie usterki. A tak nawiasem to myślicie że 310 powinien pociągnąć ładnie te Cantony?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NADy najlepiej czują sie w swoim towarzystwie, ja 514 sprzedalem za 500, ale znajomy np za 700.

Laser to KSS210A, kosztuje grosze, najtansza wersja tego lasera kosztuje juz 16zł, najdrozsza cos kolo 40 czy 50zł. Wybor nalezy do Ciebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz, w takim razie chyba zakupie 514, chociaż jeszcze nie wiem jak NAD310 sie będzie sprawował:D ale mam nadzieje że będe pozytywnie zaskoczony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.