Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny na głośnikach STX - jaki wzmacniacz?


rebel28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Noszę się z zamiarem zrobienia/kupienia w miarę przyzwoitego zestawu stereo. Zestaw nie ukrywam będzie budżetowy gdyż moja kieszeń studencka nie jest zbyt obfita. W porozumieniu ze znajomym zrobię oto takie kolumny:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Po moim przeliczeniu wyjdą mnie około 500zł

 

I oczywiście do kolumn chcę dokupić wzmacniacz. Docelowo zestaw będzie grał w pokoju 26m2. Częściej będzie grał normalnie (czyt. cicho) niż na imprezach, lecz nie ukrywam że czasem lubię głośno posłuchać i zestaw robię głównie na imprezy/domówki które ostatnio co raz częściej się u mnie zdarzają:) Także priorytet dla mnie to dobre granie na domówkach. Muzyka to House, Trance , R&B i ogólno-pojęta muzyka klubowa. Lubię spory bas który czuć na ciele i dynamiczne rytmy.

 

Po czytaniu forum i opinii zainteresował mnie wzmacniacz Diora WS-504 (ew. 504B), ze względu na relację cena/jakość. Wzmacniacz kupię używany. Czy ten wzmacniacz będzie ok. do tych kolumn i czy spełni moje oczekiwania? Proszę o propozycję i sugestie gdyż jestem raczkujący w tym temacie.

 

Dzięki i pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.