Jump to content
IGNORED

Kolumny na głośnikach STX - jaki wzmacniacz?


rebel28

Recommended Posts

Witam. Noszę się z zamiarem zrobienia/kupienia w miarę przyzwoitego zestawu stereo. Zestaw nie ukrywam będzie budżetowy gdyż moja kieszeń studencka nie jest zbyt obfita. W porozumieniu ze znajomym zrobię oto takie kolumny:

Hidden Content

    Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Po moim przeliczeniu wyjdą mnie około 500zł

 

I oczywiście do kolumn chcę dokupić wzmacniacz. Docelowo zestaw będzie grał w pokoju 26m2. Częściej będzie grał normalnie (czyt. cicho) niż na imprezach, lecz nie ukrywam że czasem lubię głośno posłuchać i zestaw robię głównie na imprezy/domówki które ostatnio co raz częściej się u mnie zdarzają:) Także priorytet dla mnie to dobre granie na domówkach. Muzyka to House, Trance , R&B i ogólno-pojęta muzyka klubowa. Lubię spory bas który czuć na ciele i dynamiczne rytmy.

 

Po czytaniu forum i opinii zainteresował mnie wzmacniacz Diora WS-504 (ew. 504B), ze względu na relację cena/jakość. Wzmacniacz kupię używany. Czy ten wzmacniacz będzie ok. do tych kolumn i czy spełni moje oczekiwania? Proszę o propozycję i sugestie gdyż jestem raczkujący w tym temacie.

 

Dzięki i pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.