Skocz do zawartości
IGNORED

Dynamic Speaker DS 400, co to jest?


San

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Próbuję znajomej skompletować zestaw do słuchania vinyli.

Nie ma jeszcze wyczulonego ucha, ale nie słucha złej muzyki.

 

U jej ojca poza samymi płytami znalazłem gramofon, który wygląda wypaśnie (przynajmniej w porównaniu z moim Bernardem). Jest też wzmacniacz WS-303 (?) z jakimiś dodatkowymi filtrami oraz rozleciane kolumny.

 

Planowałem wyremontować kolumny, bo to dobry sprzęt, ale byłem dziś w antykwariacie i znalazłem

Dynamic Speaker DS400. Spodziewam się, że to unitra na eksport. Spodziwam się także, że jest to porządny sprzęt (trójdrożny), a kosztuje 50zł.

Nie ma niestety żadnej tabliczki znamionowej typ 'freq. response', więc nie wiem, czy warto w to inwestować.

 

Ktoś coś wie na temat tych kolumn?

 

Pozdrawiam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 lata później...

Jestem szczęśliwym posiadaczem tych kolumn, powiem szczerze że te DYNAMIC DS 40W sa naprawde bardzo dobrymi kolumnami, dopóki ich nie posłuchałem zawsze uważałem Unitre za niskobudżetowe i słabe kolumny ale teraz zmieniam zdanie i z czystym sumieniem polecam te kolumny!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczęśliwym posiadaczem tych kolumn, powiem szczerze że te DYNAMIC DS 40W sa naprawde bardzo dobrymi kolumnami, dopóki ich nie posłuchałem zawsze uważałem Unitre za niskobudżetowe i słabe kolumny ale teraz zmieniam zdanie i z czystym sumieniem polecam te kolumny!!!

 

Już wkrótce do kupienia :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.