Skocz do zawartości
IGNORED

Klub motocyklistów


romekjagoda

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie, to nosiłem się z tym zamiarem już od jakiegoś czasu, ale w końcu miarka się przebrała ;-)

 

Jestem przekonany, że przynajmniej kilka osób z forum śmiga na 2oo więc zapraszam do wpisywania się.

 

Ja sam jestem motocyklistą od dość niedawna: prawko zrobiłem w 2007 r., pierwsze moto kupiłem w 2008. Z zakupem był niezły myk: niczego się nie spodziewając u koleżanki na imprezie urodzinowej, zgadałem się z pewnym Walijczykiem. Gościowi urodziło się dziecko, żona świeżo poślubiona nie chciała by jeździł. Od słowa do słowa zgadaliśmy się na temat motocykli, on, że już za stary, ja, że mam prawko, ale nie mam sprzęta jeszcze. I tak za 100 euro (sto, tak tak) kupiłem Hondę VFR (rc24 z 1988r.). Sprzęt fantastyczny! może nie idealny jako pierwsze moto, ale darowanemu koniowi... Żona siedziała obok i nawet nie sczaiła, że nie żartuję, jak powiedziałem jej, że własnie kupiłem moto (myślała, że pijany byłem chyba ;-) )

 

Niestety w zeszłym roku zaliczyłem glebę. W sumie to byłem na to psychicznie od pierwszego dnia gotowy bo zawsze powtarzałem sobie, że pytanie nie jest o to 'czy', ale 'kiedy'?

 

Dobra. tyle gwoli moto. Kto jeszcze śmiga?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już się nie mogę doczekać trzeciego sezonu od kiedy zakupiłem virażkę 535 Na razie bez większych przygód (tych negatywnych) ale z każdym kilometrem nabieram respektu do moto i coraz bardziej zdaje sobie sprawę z ryzyka jakie się podejmuję dla tej przyjemności. W przyszłym sezonie zapoluję na Shadow 750 Spirit na kardanie (wolniejsza od 535 = bezpieczniejsza dla mnie). Co do wspólnego śmigania bardzo dużo pozytywnych ludzi poznałem na virago.com.pl polecam wszystkim i nie tylko yamahowcom :) Mam nadzieję że kiedyś się zgadamy co by pokulać się wokół komina lub gdzieś dalej

pozdro

byle do wiosny

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze foto

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-10833-100003383 1265306545_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie watek w ktorym smialo moge powiedziec ,ze jestem weteranem bo jezdze jednosladami od 28 lat!

 

Bylem w klubach skuterowych i Maxiskuterowych oraz w motocyklowym WRM (obecnie juz MC Poland).

 

Obecnie po roznych ,,szlifierkach,, nakedach Burgmanach,Helixach przesiadlem sie na Honde PC 800 Pacific Coast i jest mi z tym dobrze:)

 

Zaliczone 2 powazne ,,karmazyny,, (pobyt w szpitalu) ,treningi na torze w Poznaniu ,niezliczona ilosc rajdow i zlotow po wycieczki turystyczne wlacznie.

 

To kolejne hobby i sposob na zycie.

 

robix

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja - aktualnie (od kilku sezonów) varadero, wcześniej wiele innych ( stażem na moto przebijam Robixa :) ), między innymi trzy ducati monster czy wspomniana wyżej honda VFR 750...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooooo!!!!!!!!! Motocykliści to fajne chłopaki! Od razu jaki konkretny odzew. Super panowie, super. Faktycznie, do wiosny jeszcze troche, ale już bliżej jak dalej, więc i o moto można pogadać.

 

Oto z poprzedniego sezonu wspomnienia: Walia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-14054-100003360 1265314270_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No! Witam kolegów,

 

Wreszcie w domu, nie dość, że motocyklowo, to jeszcze dźwiękowo się zgrywa,

a to już pełnia szczęścia jak dla mnie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muzyka daje moc ciału, pogodę zmysłom i nieśmiertelność duszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dobry watek ujawniajacy to ze facet bez hobby jest g...o warty!

 

Dopiero zauwazylem ze moj status na dzien dzisiejszy pokrywa sie z moja data urodzenia:)

 

Ps. romekjagoda>>> Fota jak z czasopisma dla pan ,forumowiczki ,,ocipieja,, ...hihi:)

 

robix

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zdjęciu moja Niunia...niestety już ex...Dlaczego ją sprzedałem??? sam nie wiem...żałuję..., ale chyba po to, by "zamienić na nowszy model :)"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

youtube.com/watch?v=azHdFUdMtqc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robix, co do facetów to prawda - ja naprawdę uważam, że facet bez hobby to tak trochę wykastrowany. Albo na własne życzenie, albo czasem przez partnerkę/żonę/dziewczynę. Jednak taka 'kastracja' zawsze odbywa się ze stratą dla obu stron...

Co do zdjęcia to bez jaj - z kumplem się bawiliśmy jego nowym sprzętem foto, a że obu nas kręci fotografia, to było fajnie. Ja po raz drugi w życiu tak fajnie bawiłem się jako obiekt fotografowany (pierwszy raz podczas sesji ślubnej z super fotografem) - normalnie bardziej kręci mnie bycie po drugiej, ten niewidocznej stronie obiektywu.

 

Xatt, widzę że i konkretny wydech miałeś! Ale tylko mono :-P Ja u siebie mono zamieniłem na konkretne stereo - Two Brothers (tzw. shotgun) i powiem, że z silnika V brzmi to po prostu zabójczo... IIiiiiiiiiiiiiiihhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaa ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dwoch lat jezdze tym, fotka sprzed dwoch miesiecy, wczesniej byly rozne inne sprzety :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to ja z ukochaną (a dokładnie na Niej ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

youtube.com/watch?v=azHdFUdMtqc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xatt, w tym hobby to zawsze lepiej być na 'ukochanej' niż żeby ona nas dosiadała na jeźdzca ;-)

 

 

Fajnie, że jest nas tylu.

 

A ma ktoś stereo zamontowane w moto? ;-) Wiem, że to domena skuterów,ale kto wie... może jest między nami ktoś, kto bez muzyki nawet na moto żyć nie może.

 

Dziś jechałem autem, a właściwie stałem w korku, i wyszło słońce po deszczu - od razu między autami kilka moto śmignęło... Ech, już niedługo wiosna. Zresztą zimą też można jeździć!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim niewatpliwie nietuzinkowym motocyklu jest taka opcja ale ja nie lacze stereo z moto bo to wlasnie inny wypoczynek i nie lubie jak podczas jazdy mnie cos rozprasza a biorac pod uwage zagrozenie czychajace na kazdym kroku na drodze wole sie skoncentrowac na tym co sie dzieje by przezyc.

 

Moj dziwolag to takie pomieszanie Maxi skutera z motocyklem turystycznym i powiem sczerze ze wlasnie takiego szukalem bo jesli ktos raz zasmakuje jazdy maxi(np Burgman 400 lub 650) to juz pozniej moto jest niepraktyczne i nastreczajace problemow w zaladunku i mieszaniu biegami (moj ma biegi ale ladownosc malej furgonetki:)

 

Ps. Ma jeszcze jedna zalete jezdzac po zlotach i w trasie nie spotkalem w poprzednim sezonie drugiego takiego (oprocz kilku w ogloszeniach w stanie oplakanym)

 

robix

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robix, ja muzy też nie słucham na moto - słucham silnika :-D A faktycznie, nie chciałbym się rozpraszać. Albo albo - tutaj oba naraz nie dają rady.

 

Co do Burgmana, to ja jestem jednak ortodoksem: moto to moto, a skuter to skuter. Wierzę, że Burgmany i inne te wynalazki są praktyczne w mieście, ale to nie jest jednak moto jak dla mnie. Wiem, też, że silniki i osiągi maja takie jak moto, wygodę może nawet większą. Ale dla mnie to jednak nie moto, a skuter z dużym silnikiem.

 

Poza tym ja nie widziałem jeszcze, ani na moto, ani z auta, by gościu na jakimś wypasionym Burgmanie dziękował nogą za zjechanie w korku, czy pozdrowił motocyklistę, chociażby odmachał. Nie twierdzę, że Ty tak robisz, ale jak dla mnie użytkownicy skuterów, choćby wielkich, to nie motocykliści. Oni podchodzą do skutera b. utylitarnie, motonici emocjonalnie. Mam nadzieję, że się nie obrazisz za te uwagi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magic, 5 Lut 2010, 01:37

 

>od dwoch lat jezdze tym, fotka sprzed dwoch miesiecy, wczesniej byly rozne inne sprzety :-)

 

Skąd to zdjęcie? Co to za moto? - jakaś Yamaha?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romek chyba cos nie teges z Twoimi kontaktami ze skuterowa bracia i jak zwykle na tym forum mowi sie tak:

 

,,chyba,, jednak moto lepsze -nie jezdzac Maxi

 

,,skuterem,, w miescie to tak ale trasa?

 

Dla Twojej informacji i innych co by nie wprowadzac w blad Maxi to tak jak moto sprzet dla pasjonatow ktorzy wiedza o co chodzi i pozdrawiajacy sie nawzajem (przynajmniej w Polsce)

 

Bylem w klubie Burgmania znam klimaty jedne i drugie nawet nie wiesz jak podobne do siebie tylko w zyciu trzeba czegos sprobowac zeby cos o tym wiedziec to tak jak z audionajpierw posluchac pozniej pisac opinie tylko tyle i az tyle:)

 

Ja jezdzac Maxi nie dawalem wiekszych szans kozakom w dzinsach na swoich plastikach bo tu nie o sprzet idzie tylko doswiadczenie i umiejetnosci (jezdzac na zloty zawsze odjezdzalem kolesiom palilem fajke i za chwile ich doganialem :)

 

Dlatego teraz kupilem ten..tapczan,, zeby nie fisiowac bo akwarium,rybki....te sprawy

 

robix

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotke zrobilem na poczatku grudnia, kraj to Irlandia a moto to typowy golas czyli honda hornet 600cc,

tak naprawde na golasie czujesz, ze jedziesz :-))) pozdrawiam z wyspy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałbym się dołączyć do klubu :) motocyklistą jestem już około 30 lat, na poczatku były komarki,motorynki potem "weterany" junaki, avo simsony, nsu.

Obecnie podróżuję na suzuki gsx750f K5 , w przyszłości myślę o motocyklu strikte sportowym.

Pozdrawiam wszystkich kolegów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" When The Music's over, turn out the lights"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem na:SHL M04,AVO SIMSON,NSU 350 WH,H-D WLA,SOKÓŁ 1000.Miałem wiele innych...Pierwszą po 15 latach i mam nadzieję ostatnią glebę zaliczyłem na Yamaha Dragstar Classic.Od dwóch lat nie jeździłem,bo się boję.Ale mnie sakramencko ciągnie,więc pewnie kupię....Mam 56 lat i nie wiem,czy to jest dobry pomysł.Pozdrawiam A

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne Andrzeju, że warto! Kup jakiegoś neo-klasyka, np. Triumpha Bonneville, lżejszy i poręczniejszy niż cięzkie cruisero-choppery w rodzaju np. dragstara 1100. I nie chcę tu rozpętywać wojenki o wyższości jednego typu motocykla nad innymi, od tego są inne fora, ale szkoda rezygnować z hobby tylko z powodu wieku. Zresztą są przypadki czynnych motocyklistów (sam znam kilku powyżej 60-tki) mających na karku grubo powyżej 70 lat -np. piszący do ŚM inżynier Kwiatkowski - zaliczył najwyższą trasew Europie w alpach w wieku chyba 82 lat, właśnie na ww. Triumphie.

Zatem: do dzieła!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocyklistów na emeryturze też przyjmujecie do klubu ?

Motocyklami jezdziłem 26 lat. Od prawie roku nie śmigam na niczym. Ostatnimi laty królowały u mnie plastki - ostania Honda CBR 1000RR z 2005r. Niestey dwa lata temu , dokładnie 1 kwietnia pięknie ją skasowałem. Było trochę stresu, ale najbardziej przeżyła to moja żona i mam zakaz na ścigi.

Żeby jezdzic na czymkolwiek kupiłem Hondę VTX 1800 - myślałem, że załąpię bakcyla ciężkich klamotów, ale nie miałem serca do tego motocykla i sprzedałem go po pół roku. Teraz nie mam nawet rowera.

Ale to się zmieni - muszę coś wykombinować.

Pozdrawiam motomaniaków

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek tu nie gra roli, mam paru kumpli, aż mi głupio tak pisać, kumpli, bo goście mają

już po 60 i więcej :) ale mają taki luz, że tylko pozazdrościć. Ogólnie jeździli na armaturach,

starsi panowie, więc dostojnie, z klasą, aż nagle z dwa lata temu wszystkim nam szczęki

poopadały, jak cała ekipa 5 tetryków zajechała pod naszą knajpę spotkań na plastikach.

Cała dziatwa sobie wyobraźcie, jednocześnie sprzedała wszystkie czopki i kupili sobie

po ścigaczu. R6, XX, ZX10 itp. wszystko na wypasie, pojechali nawet do Berlina na zakupy,

pokupowali sobie kombinezony, cały osprzęt i za***rdalają "40"km/h ale frajde mają taką,

że nie jeden małolat tak się nie bawi :)))

 

Wiek nie ważny, miłość do motocykli nie mija, ona się ciągle tylko rozwija i zmienia

razem z nami, dorastamy, dojrzewamy, zmieniamy poglądy, upodobania ect.

Mnie kilka lat temu korciło strasznie na chopera, kupiłem Drag Stara 1100, miałem

go 4 dni, oddałem :) Wcześniej lata wstecz klasyki, to było to, WSK, SHL, MZ, CZ ...

ostatni mój Kawasaki Z650 oddany w dobre ręce w 2002r i przesiadka na plastik.

Tak mi już zostało i długo zostanie, każdy sprzęt ma inny klimat, jak muzyka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muzyka daje moc ciału, pogodę zmysłom i nieśmiertelność duszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale super! nie wiedziałem, że jest tylu motocyklistów na naszym forum. Panowie, przecież jak już koledzy pisali wiek nie gra roli - jak się raz złapało bakcyla, to on już nie puści ;-) Ja miałem po upadku różne myśli - jak chodziłem z ręką w bandażu i drutami w kościach, to się zastanawiałem, czy nie będę się bał wrócić na moto. Nie bałem się. To było silniejsze. Nie miałem powaznego wypadku, ale ta blokada, której się obawiałem nie nastąpiła.

Dlatego też, nieważne, czy ktoś przyglebił czy nie, czy ktoś jeżdził non-stop czy miał przerwę - motocyklistą zostaje się chyba do końca życia. Mój dziadek do prawie 70 roku życia jeździł junakiem i trzaskał trasy ogólnopolskie, także takie młodzieniaszki jak Koledzy pięćdziesięciolatkowie w ogóle nie powinni sie pytać, tylko polerować maszyny na sezon! ;-)

 

I jescze muszę odpowiedziec Robixowi, bo mnie sumienie gryzie. Nie chciałem być w moim powyższym wpisie o Burgmanie, niemiły. Staram się nie zamykać oczu na inne podejścia i filozofie życiowe, a tym razem chyba właśnie tak postąpiłem. Przyznaję, nie jeździłem Burgmanem, nie wiem jak to jest. Być może miałem pecha, ale tu gdzie mieszkam, to naprawdę są tylko pragmatyczni użytkownicy skuterów/jednośladów, a nie motocykliści. Nie twierdzę, że wszyscy, w PL w ogóle nie znam tego środowiska. Więc sorry - nie chciałem umniejszać Twojego Robix hobby czy przedmiotu zainteresowań. Swoją drogą przyznam się, że gdy byłem nastolatkiem to mój brachol właśnie szalał na punkcie motorów. Mnie to nie brało w ogóle, aż do momentu gdy sobie kupił wymażonego sprzęta (VTR) w 2007 r. Przyjechał do mnie w odwiedziny, i z 'gupia frant' rzucił: 'A może byś sobie zrobił prawko?'. No i tak się zaczeło. Potem rozglądałem się za armaturą: nadal podoba mi się nieziemsko Suzuki Maruda, czorna ;-) Ale przypadek trafił, że kupiłem tą VFRkę i powiem Wam, że początkowo sceptyczne, by nie powiedzieć pogardliwe podejście do plastików zamieniło sie w miłość. Szczerze powiem, że na armaturę kiedyś przyjdzie na pewno czas. Może jako drugie moto. Ale sport to jest to co daje możliwości szkolenia techniki, schodzenia na kolano, etc. To jest wielka frajda dla mnie.

 

pozdrawiam wszystkich wąhaczy spalin i naciągaczy łańcuchów ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 22

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.