Skocz do zawartości
IGNORED

Polacy obsługiwali Auschwitz i bywali gorsi od Niemców


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)

Jeden z większych izraelskich portali Ynetnews opublikował w dziale opinie artykuł, w którym stwierdzono, że Polacy odegrali "entuzjastyczną" rolę w Holokauście, obsługiwali obóz w Auschwitz i bywali gorsi od Niemców.

 

Zeev Tzahor w tekście "Słowna żonglerka" porównał przemówienie premiera Netanjahu w Auschwitz i raport Goldstone'a oskarżający Izrael o zbrodnie wojenne w Strefie Gazy. Autor artykułu stwierdził, że premier Benjamin Netanjahu w przemówieniu wygłoszonym podczas rocznicy wyzwolenia obozu w Auschwitz pominął "entuzjastyczną" rolę jaką Polacy odegrali w Holokauście.

 

"Pod względem poświęcenia w prześladowaniu Żydów, wydawaniu ich nazistom i aktywnej roli w eksterminacji, Polacy byli drudzy po Niemcach, a czasami nawet bardziej oddani swojej pracy" - napisano w artykule. Autor stwierdził też, że Żydzi byli mordowani na terytorium Polski nawet po obaleniu Niemców.

 

Według niego półtora tysiąca Żydów zostało zabitych w indywidualnych pogromach "zatwierdzonych przez nowy reżim". Wiele z nich miało miejsce na ulicach miast przy "dopingu polskiego tłumu". Ci, którzy ratowali Żydów podczas Holokaustu, stanowili margines społeczeństwa. Autor artykułu porównał przemówienie premiera w Auschiwtz i raport Goldstone'a oskarżający Izrael o zbrodnie wojenne. Stwierdził, że oba były nieuczciwe.

post-3355-100003343 1265324476_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty debilu jeden, miej trochę honoru, żeby takich gówien nie wklejać.

przekraczasz granice debilizmu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

A ty horror, przy całej tej twojej tępocie umysłowej nie wiesz, że żeby zareagować na jakieś kalumnie to trzeba o nich wiedzieć? A żeby o nich wiedzieć to trzeba je na przykład przeczytać?

 

Tryskać jadem można, ale trzeba to robić rozumnie, bo na całkowitego idiote wychodzisz, przemyśl to...noooo, nie przesadzajmy, może z kimś porozmawiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowisz o żydach? żydzi to wyznanie ale w swiecie 'narodowym' udaja naród. jest tez panstwo ale tam sa Izraelczycy. Panstwo założone przezz jedna z sekt żydowskich 'syjonistow'

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>jacch

 

To o czym piszesz jest nie jest niczym nowym. Odkąd żyję nieustannie spotykam się z zarzutami Żydów pod adresem Polaków. Dziś stanowi to standard. To Polacy mordowali Żydów w obozach koncentracyjnych, to Polacy 1939 roku witali kwiatami Sowietów wyzwalających Polskę, to Polacy stanowili trzon NKWD i prześladowali oczywiście Żydów, to Polacy, to Polacy, to wszystko Polacy.

 

Za jakiś czas okaże się że to Polacy sfinansowali Rewolucję Październikową, wymordowali rodzinę cara, rozpętali II WŚ, zbijali mająki na II WŚ prowadząc ożywioną wymianę gospodarczą (bo przecież np. IG Farben i współpracujące z nim koncerny na zachodzie były polskie) i wiele innych rzeczy. Nie zdziwi mnie róznież jak pewnego dnia okaże się że Hitler nie był Żydem, tylko Polakiem.

 

Na przestrzeni ostatnich 200 lat naród polski dostał po kościach od tej nacji nie raz i pewno jeszcze dostanie. Kiedyś ich akceptowałem. Dziś nie ma zmiłuj. Antysemitą nie jestem (narody semickie to pojęcie znacznie szersze), ale Żydów pod dowolną postacią mam po dziurki w nosie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Dziś nie ma zmiłuj. Antysemitą nie jestem (narody

>semickie to pojęcie znacznie szersze), ale Żydów pod dowolną postacią mam po dziurki w nosie.

 

 

jestes zmęczony żydami, bo o zydach jest za dużo.

zydami zmeczeni zaczynaja byc coraz bardziej prominentni ludzie polityki czy kultury.

niedługo wybuchnie bomba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pankracek, bomba to już dawno wybuchła ,ale na twoim czerepie,wywołując spustoszenie- ja się tylko o jedno zapytam- co ci zrobili Żydzi, ze ich tak nienawidzisz? konkretnie co? bo to ,że jakiś żydowski oszołom napisał bzdety, to nie znaczy, ze wszyscy są tacy sami, a niech przypomne tylko radyjko toruńskie, i prof. Nowaka- czy to znaczy ,że jak oni ujadają ,to wszyscy w PL są anty?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hubertus, 5 Lut 2010, 15:30

 

>pankracek, bomba to już dawno wybuchła ,ale na twoim czerepie,wywołując spustoszenie- ja się tylko

>o jedno zapytam- co ci zrobili Żydzi, ze ich tak nienawidzisz? konkretnie co? bo to ,że jakiś

>żydowski oszołom napisał bzdety, to nie znaczy, ze wszyscy są tacy sami, a niech przypomne tylko

>radyjko toruńskie, i prof. Nowaka- czy to znaczy ,że jak oni ujadają ,to wszyscy w PL są anty?

 

 

czlowieku, kto ci powiedzial, ze ja nienawidzę zydow?

ja żydów nawidzę, kolego

 

najwięcej szkody żydom czy może recepcji żydow czynią dwie grupy.

1. wyksztalciuchy typu naszego iwaszczykiewicza i ich prowodyrzy typu Michnik, Śpiewak;

2. syjoniści

ja uważam , ze porzadni, normalni zydzi np. obywatele polscy zydowskiego pochodzenia zwiazani z religią żydowską powinni protestować i dawać odpór tym dwom wymienionym grupom, dlatego że nienawiść się skupia na nich (bogu ducha winnych żydach) a nie na wyksztalciuchach i syjonistach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość skynyrd

(Konto usunięte)

Jak masz na imię, Żydzie?

Brian, panie.- Błajan?

Nie, nie. Brian.

Temu opłyszkowi nie błak bohatełstwa.

Czego, panie?- Bohatełstwa.

Tak jest, panie.

Nie, nie. Bohatełstwa, bławuły, hełoizmu.

Więc nie boisz się z nami zadziełać?

Że co, panie?

Zdziel go, Centułionie, a zdłowo.

I łucić go na podłogę, panie?

Co? - Czy łucić go na podłogę?

A, tak, łucić na podłogę.

A zatem, żydowski dłaniu...

Nie jestem Żydem. Jestem Rzymianinem!

- Łymianinem? - Nie, Rzymianinem.

Więc twój ojciec był Łymianinem. A konkłetnie?

Był centurionem w garnizonie Jerozolimy, panie.

Napławdę? Jak miał na imię?

Brutalus Maximus.

Centułionie, czy masz kogoś takiego w gałnizonie?

Nie, panie.

Jesteś bardzo pewny siebie. Spławdziłeś?

Nie, panie. Myślę, że to żart.

Jak "Cycus Zwisus", albo "k*tas Wielgus".

A co cię śmieszy w Kutasie Wielgusie?

To zabawne imię, panie.

Mam wielkiego przyjaciela w Łymie. Nazywa się k*tas Wielgus.

Cisza! Co za bezczelność!

Jak się będziesz tak zachowywał...

to cię wyślę do szkoły gladiatołów.

Mogę już odejść, panie?

Niech tylko k*tas Wielgus się o tym dowie.

Stłaż! Zabłać go! - Ale panie, on...

Za tydzień ma walczyć z najdzikszymi bestiami w okolicy!

Tak jest! Chodź.

Płosty żołnierz nie będzie sobie kpił z mojego przyjaciela!

Ktoś jeszcze chce się pośmiać?

Kiedy wspomnę o moim dłuhu...

k*tas...

Wielgus.

A ty? Masz ochotę na dłwiny?

Kiedy powiem...

k*tas... Wielgus?

On ma żonę, wiecie?

Wiecie, jak się nazywa?

Dupencja.

Dupencja Niedopchnencja.

Cisza! Co to ma znaczyć?

Mam dość tych kałygodnych, buntowniczych wybłyków!

Cisza! Milczeć! Stłaże Płetołiańskie!

Błać go! Łapać! Wysmałkać się i błać go!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm gorsi od niemców, to chyba niemozliwe jest, cos siem tym żydom pomerdało, gorsi od niemców to byli tylko ruscy

 

'Blok A znajdował się naprzeciw pufu i najbliżej bramy. Pół godziny po zgaszeniu świateł posłyszałem krzyki i wymyślania od strony bramy. Gdy wylazłem, przy pierwszych dwóch oknach od strony wejścia do bloku stali już kapowie i blokowi. Poznali mnie i nic nie mówili, więc spokojnie obserwowałem wszystko, co się odbywało pod bramą. Trzech ludzi otoczonych esesmanami gimnastykowało się przed bramą - a więc przysiady, a później leżąc twarzą do ziemi unoszenie na rękach ciężaru całego ciała. Znana metoda. Zmęczyć i wykończyć. To samo, co kąpanie pod zimnym prysznicem przed wsadzeniem głową na dół w beczkę albo to, co chciał zrobić ze mną Sęp w tunelach, gdy mi dawał oskard do ręki. Zmęczyć robotą i wykończyć. Gdy „gimnastycy” już nie mieli sił unosić się na rękach, esesmani z krzykiem i kopaniem porwali jednego z ziemi i rzucili go na druty tak, że już tam pozostał. Porwali drugiego, ale ten okazał się jeszcze dość silny, żeby się bronić. Jeden esesman zakołował nim i rzucił na druty. Wpadł tylko na zasieki. Nie dotknął drutów pod napięciem. Poderwał się i uciekał wzdłuż placu apelowego. Posterunek z balkonu strażniczego nad bramą strzelił, ale nie trafił. Gdy go już straciłem z oczu, huknął drugi strzał i usłyszałem przeciągłe wycie rannego człowieka. Esesmani pobiegli i po chwili przywlekli go ciągnąc za nogi po placu. Przy bramie wzięli go za ręce i nogi, rozbujali i wrzucili na druty. Gdy tylko zaczęła się szarpanina z tym drugim - trzeci uciekł i nikt nie zauważył jego ucieczki. Gdy przebiegał przed moim oknem, zawołałem głośnym szeptem:

- Uciekaj i schowaj się!

Spojrzał na nas wystraszony i popędził dalej między baraki. Gdy już wykończyli drugiego, spostrzegli, że trzeci im uciekł. Nie wiem, gdzie i jak go złapali, ale przyprowadzili. Z tym już nie mieli kłopotu. Postawili go pod bramą i odeszli kilka kroków, a posterunek z „gołębnika” nad bramą strzelił. Tym razem trafił pierwszym strzałem. Gdy upadł, to esesmani tak jak poprzedniego wrzucili jeszcze na druty.

Ten drugi, który uciekał, leżąc na zasiekach jęczał głośno. Wszedł komendant i każdemu z nich strzelił jeszcze z pistoletu w głowę. Po chwili wprowadzili jeszcze jednego, do którego również strzelił posterunek. Tego już nie wrzucali na druty, tylko leżącemu komendant strzelił jeszcze w głowę i przy okazji strzelił znów w głowę temu drugiemu, który znów jęczał. Przyprowadzono następnego. Wysoki, dobrze ubrany mężczyzna. Odszedł kilka metrów od bramy, stanął prosto twarzą w stronę drutów, wyciągnął przed siebie ręce i nie wchodząc nogami w zasieki, skokiem, takim jak się skacze do wody, rzucił się do przodu i chwycił rękami za druty. Po trzech minutach komendant jeszcze strzelił mu w głowę i jeszcze raz strzelił do tego drugiego, bo znów jęczał. Nie chciał umrzeć. Posterunek z „gołębnika” postrzelił go raz, wrzucili na druty, a komendant strzelał jeszcze trzy razy w głowę, zanim uprzejmie raczył przestać jęczeć i umarł. Z następnych egzekucji, odbywających się codziennie, słyszeliśmy tylko strzały zza kuchni - ale terror ten trwał do chwili odejścia SS z obozu.'

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My i tak wiemy swoje, więc nad czym tu dywagować. Są mistrzami prowokacji i dopóki będziemy dawać się prowokować dopóty będą czerpali z tego przyjemność.

Można jedynie zapytać: "Jakie dobro Ci wyrządziłem, że mnie tak nienawidzisz?" Żydowskie powiedzenie, bardzo adekwatne do tej sytuacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyślałem, że nie naszym zadaniem jest piętnowanie wypocin jakiegoś idioty (Zeev Tzahor), a już napewno szkoda czasu i wysiłku aby się tym zajmować.

 

Po pierwsze, mnie smuci co innego. To, że urzędnicy naszego państwa nie reagują w sposób należyty na takie napastliwe publikacje. Zarówno rząd jak i rozdęta do granic możliwości kancelaria prezydenta, to urzędnicy żyjący z naszych pieniędzy i to oni powinni stanowczo i głośno reagować w sposób zdecydowany. Tak naprawdę to urzędnicy państowi są również od tego aby dbać o dobre imię Polaków. My tutaj zbyt często kierujemy się emocjami a i skutek naszej paplaniny raczej żałosny.

 

Po drugie dziwi mnie, że z takimi bredniami nie zmierzyli się publicznie i w sposób zdecydowany były Ambasador Izraela w Polsce Szewach Wiess, obecny Ambasador Izraela w Polsce Zvi Rav-Ner oraz Naczelny Nabin Polski Michael Schudrich.

 

Po trzecie, skoro jeden z kolegów już dał jasno do zrozumienia, nie będę się dłużej rozwodził nad entuzjastyczną rolą Żydów w budowaniu i utrwalaniu sowieckiej okupacji Polski i równie entuzjastyczneą rolą Żydów w tworzeniu aparatu ucisku narodu polskiego jakim były UB, SB, Informacja Wojskowa itp. oraz ich entuzjastyczną i wyjątkowo szybką asymilacją z nowym okupantem Polski.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filut, skoro posiadłeś już tak szeroką wiedzę na temat historii naszego kraju, to podejrzewam że nie obca Ci jest przyczyna takiego a nie innego zachowania naszego rządu jak i kancelarii prezydenta. Mnie wystarczyło jak dowiedziałem z Gazetki Wyborczej o tym, że podczas Powstania Warszawskiego głównym zajęciem Armii Krajowej było dobijanie resztek Żydów ocalałych z Getta. Też jakoś nikt nie protestował, a to już nasze podwórko więc bardziej boli. Jak będziemy patrzeć na takie manipulacje historią beznamiętnie to wkrótce USA udowodnią nam przynależność do Al Kaidy i organizację ataku na WTC 9/11...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hubertus, 14 Lut 2010, 22:38

 

>stradiwariusz, co ty za bzdety wypisujesz, zaraz napiszesz ,iż w GW ukazał się artukuł, iż to

>Polska napadła na Niemcy w 39r,żałosne.

 

 

"Gazeta o książkach" nr 11/93 - artykuł Michała Cichego.

Proszę wykazać odrobinę skruchy i poszukać sobie treści samemu. Słowa "przepraszam" raczej nie oczekuję.

 

I nie pamiętam, żebyśmy byli na "Ty", a przynajmniej nie w tej formie Drogi Panie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.