Skocz do zawartości
IGNORED

Wkładka do Reloop 6000


dariusz964

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przymiezam sie do kupna gramofonu Reloop 6000 jaką wkładke byscie mi polecili.Bedzie to podłączone pod wzmacniacz PMA 700 ,potem Denon PMA 1500.Budżet ograniczony do 200 pln.Kolumny Mordaunt Short Avant 906i.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już taki temacik:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisąłem w tym innym wątku słucham modelu 4000LE z Sumiko Pearl, tyle że z Pre CA640P. Dla mnie jest naprawdę OK, choc wiem że wielu będzie polecało 440-tkę. Ja w Sumiko znalazłem szczyt możliwości MM, uważam że wyżej to już lepiej bawić się z MC, tym bardziej że CA640P mam na to przygotowany.

Natomiast wspomniane "ciepełko" myslę że każdy inaczej rozumie. Ja w pracy Sumiko odnajduję kolorystyczne wysokie tony które w połączeniu z ładnie wyświetlonymi wokalami i mocną podstawą basową daja sugestywny przekaz, jeśli ktoś szuka ciepłego brzmienia w rodzaju grania środkiem to sory ale to nie to.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mojego Reloopa polecam wkladki Ortofon 2M red zwlaszcza do dynamicnej muzyki. Brzmi super ale problemem wszytkich reloopow z direct drive sa slyszalne niskotonowe szumy z lozysk w przerwach miedzy utworami (to nie Technics niestety tylko made in china) i niestety jakosc wykonania ramienia.Do szumow z lozysk pomaga korkowa tlumiaca splimata pro-jecta. Jest wyraznie lepiej. Testowalem kilka wkladek i sybilanty byly zawsze problemem w reloopie ale z 2M red jakby najmniejsze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie krzywdząca opinia gramofony Reloop. Mój 6000 mk6 nie wykazuje podobnych przypadłości. Niejednokrotnie mój NAD C 372 podkręcony jest do godz. 2-3 i pomiędzy nagraniami panuje względna cisza ( niektóre płyty potrzaskują sobie ale szumy łożysk?).

Mariusz.

P.S.

Wkładka to SHURE Whitelabel.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.