Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  145 członków

Teac Klub
IGNORED

Klub TEAC`a


marek-1969
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.06.2020 o 18:04, kaliman2 napisał:

Witam

Gdzie można kupić tego NT 505 w Polsce?

W Łodzi , 7500

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorka, to tak na dwa razy.

Do Teaca NT 505 pasuje sterowanie Lumin app, program pracuje również pod androidem. Wizualnie i funkcjonalnie jest taki sam jak HR streamer, lecz jest aktualizowany. To chyba jedyna opcja. Po instalacji programu widoczne jest urządzenie pod swoją nazwą. 

Nawiasem mówiąc, ostatnio porównywałem mojego Teaca NT 505 do Bluesounda node 2i na dwóch różnych zestawach w różnych pomieszczeniach i różnica w jakości dźwięku jest  znacząca na korzyść Teaca. Apka sterująca na Bluesounda jest oczywiście  dużo lepsza.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Denon PMA-2500NE, Denon DCD-2500NE,  PDA GenesisTannoy Revolution XT 8f ,  Audioquest Rockefeller , Technics SL-1200 MK2  + Ortofon 2M Bronze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam,

Zwracam się z zapytaniem do klubowiczów którzy posiadają urządzenia nt, ud serii 503-505 i dokonywali upgradu.

Czy po dokonaniu aktualizacji oprogramowania istnieje konieczność powtórnego logowania się na platformy streamingowe (np. tidala)?  Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dawno mnie tu nie było :) 

Wracam z pytaniem do klubowiczów Teaca i nie tylko: czy ktoś z Was posiada lub miał styczność z dość egzotycznym wzmacniaczem TEAC A-BX10?

Podobno to był topowy produkt Teaca we współpracy z Thule. Praktycznie niedostępny obecie na aukcjach w Polsce.

Jakie brzmienie, barwa, budowa jakość wykonania, awaryjność? Opinie?

I czy jest wart zakupu za ok 2200-2500 pln? Ponoć nowy ok. roku 2000 kosztował ok 6800 pln...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AB-X 10 a później AB-X 10 MK2 to na przełomie wieku faktycznie najwyższe Integra Teac'a . Były zaprojektowane przez Teac'a i produkowane w Europie . Również na zlecenie Thule jako OEM .

Nigdy nie znalazł się w oficjalnej dystrybucji w Polsce. 

Nie oceniam brzmienia , słyszałem raz i krótko . Pamiętam że wersja MK2 mocno się różniła na plus.

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Choć na razie brak nowości . Zmiany w dystrybucji marki to nowa strona Europejska na której można kupować bezpośrednio aktualna ofertę oraz w Polsce Q21 wrzuciło produkty Teac'a do cennika.

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Piękny przedwzmacniacz gramofonowy TEAC PE-505 testujemy w salonie Q21

 

teac_pe505_1.jpg

teac_pe505_2.jpg

teac_pe505_3.jpg

teac_pe505_4.jpg

teac_pe505_5.jpg

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do użytkowników nt-505, napiszcie: czy obsługa plików z serwera qnap, polegająca na przeglądaniu folderów i bezproblemowym uruchomieniu "płyty" - folderu poprzez aplikację w telefonie jest bezproblemowe. Niczego więcej mi nie potrzeba, ąni wyszukiwania, ani sortowania i odczytu albumów wg gatunków itp. W tej chwili korzystam ze squeezebox touch, do którego wróciłem już chyba po raz siódmy, po irytujących doświadczeniach z innymi stremerami. A znalazłem dziś  na amazon.de nt-505 w niższej niż u nas cenie i zastanawiam się. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teac NR-7CD oficjalnie schodzi z produkcji . Dla mnie tylko ciekawostką , choć miałem nadzieję na serię "7".?

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem nadzieje, ze TEAC określi jasno swoje miejsce na rynku i z jednej strony będą rozwijać serie 5 a z drugiej wrócą do genialnej 3000. Tamtego potwora wystarczyłoby poddać lekkiemu liftingowi i nadal byłby jednym z lepszych w swej klasie . Niestety marne nadzieje. Dlatego TEAC mimo doskonałego zaplecza produkcyjnego i intelektualnego gra w III lidze i na zmianę się nie zanosi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć mini robią wlasciw najlepsze na świecie . Do pełni szczęścia brakuje streamera dla serii 301

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.