Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  144 członków

Teac Klub
IGNORED

Klub TEAC`a


marek-1969

Rekomendowane odpowiedzi

musisz poszukać w sieci bo nigdy nie byłem posiadaczem mini Teac`a ale serie 300/400/500 były uznawane za najlepsze sygmentowe mini na rynku

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chcialem zapytac posiadaczy jak sie spisuje komplet Teac'a REF 600. Posiadam CD z tego kompletu, zastanawiam sie czy zapolowac na amplituner, czy odpuscic, sprzedac CD i kupic cos innego... Z drugiej strony absolutnie nie znam cen tych klockow, ktos sie orientuje ile moglbym sobie zazyczyc za ten odtwarzacz w stanie mint?

 

 

Dzieki wielkie za odpowiedz, pozdrowiska,

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

nowości Teac`a czyli DAC/wzmak słuchawkowy UD-301 oraz DAC/integra AI-301DA . Oba przyjmują na wszystkich wejściach 24/192 oraz DSD/DSD 128 na USB . Ceny podobno podobne do serii 01

post-8854-0-03343800-1389966390_thumb.jpg

post-8854-0-55326500-1389966402_thumb.jpg

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

TEAC odpowiedział na Yamahe 500 i wypuścił mix cd/net playera/USB DACa pod oznaczeniem CD-P800NT .

post-8854-0-79672300-1399914921_thumb.jpg

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

nowości Teac`a czyli DAC/wzmak słuchawkowy UD-301 oraz DAC/integra AI-301DA . Oba przyjmują na wszystkich wejściach 24/192 oraz DSD/DSD 128 na USB . Ceny podobno podobne do serii 01

od lipca oficjalnie w Europie , ceny trochę wyższe czyli po 499E z słuchawkowca oraz 499E z integre . Choć mozliwości wyższe ( DSD , bluetooth )

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuje mi się przesiadka z Vicka SV-236 na AI-3000, ze starych klocków zostanie tylko CeDek Vicka CD-S8 i (na razie) DAC Asus Xonar Essence One.

Powstało pytanie jakie monitory podpiąć pod tego klocka ? Jakimi kabelkami spiąć (XLR, głośnikowe) ?

 

Do tej pory słuchałem tylko w połączeniu z B&W 805d i CM10, oczywiście na kabelkach Nordosta i AudioQuesta. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monitory do AI-3000 to chyba nie dobry pomysł . Walory ta integra pokarze na 3 drożnych podłogówkach.

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam wszystkich miłośników TEAC

Mam pytanie, niedawno stałem się posiadaczem klocków z serii 500 i zastanawiam się jak podłączyć sterowanie.

Z tyłu są złącze Remote Control A i B

Jak to podłączyć mam 4 klocki:

H-500i

DV-H500

TH-500

R-H500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie można , kupisz klona pod nazwą Onkyo C-N7050

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEAC i Onkyo są mocno powiązane finansowo po przez Gibson Group , a nie dawno do tej grupy dołaczył Pioneer którego dział AV/stereo formalnie wykupiło tak ignorowane na forum Onkyo.

W efekcie na rynku masowego audio większośc obrotów posiada DM Holding , Gibson Group oraz Yamaha.

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam .

Chcę kupić TEAC ar 650. Ktoś może ma taki wzmacniacz i może mi coś o nim powiedzieć.

 

Sam też byłem swojego czasu nim zainteresowany, ale to raczej budżetówa bez rewelacji...mi chodzi po głowie raczej BX-10 do drugiego zestawu ;-

Smuga cienia spowija..;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Teac to raczej "jasny" dźwięk, podzielcie się informacjami jakich firm kabelków używacie, co się sprawdza i jest ok?

 

Ja troszkę w ciemno zastąpiłem interkonekt Oelhbacha skórzanym Namelessem i albo to autosugestia, albo dźwięk z mojego CD 6003 marantza na TEAC,u A-H 500i stracił matowość, a zyskał żywą, soczystą barwę....

Smuga cienia spowija..;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 32

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.