Jump to content
IGNORED

NAD 319 Pytanie do użytkowników:

rayjk

Recommended Posts

kupiłem sobie to cacko i zauważyłem, że strasznie się grzeje :/ Może to normalne ale wole się dopytać. Sprzęt po włączeniu po ok 15 minutach jest już cały bardzo ciepły (boczne ścianki i górna) i to bez włączania muzyki. Czy to normalne w tym modelu ? Wcześniej miałem sporo mniejszego NADa 302 i nie grzał się aż tak.

Mam C326 Bee i z tego co wyczytałem w Audio 1/2010 na niskich poziomach głośności pracuje on w klasie A i u mnie jak słucham cicho jest dość ciepły tylko z prawej strony jak podjadę gałką do góry lewa strona górnej kratki również zaczyna grzać bo piecyk przechodzi w klasę AB - wystarczy więc dać mu trochę miejsca do oddychania i nie ma problemu - zawsze jak zmarzniecie w ręce można je sobie ogrzać :)))

Stojąc przodem do wzmacniacza ma on na górnej pokrywie dwie kratki wentylacyjne i właśnie z tej po prawej stronie czuć ciepło przy cichym słuchaniu(w tej części wzmak pracuje właśnie w klasie A - tak sądzę ale może się mylę elektronikiem nie jestem) , natomiast jak dam więcej czadu ciepełko idzie z obu kratek.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.