Skocz do zawartości
IGNORED

NAD 319 Pytanie do użytkowników:


rayjk

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem sobie to cacko i zauważyłem, że strasznie się grzeje :/ Może to normalne ale wole się dopytać. Sprzęt po włączeniu po ok 15 minutach jest już cały bardzo ciepły (boczne ścianki i górna) i to bez włączania muzyki. Czy to normalne w tym modelu ? Wcześniej miałem sporo mniejszego NADa 302 i nie grzał się aż tak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zmierzę temperaturę po ok. 1 godz. pracy i napiszę jak jest u mnie. Niemniej ważna jest wentylacja, ja mam szafkę bez pleców, a na wzmacniaczu stoi jeszcze procesor Yamahy i odtwarzacz CD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja umnie zmienilem lokalizacje, bylo nad nim 3 cm wolnego i to bylo dla niego za malo. Raz sie wylaczyl i w instrukcji bylo to zawarte ze ma za slaba wentylacje. Wiec teraz ma ja z kazdej strony

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam C326 Bee i z tego co wyczytałem w Audio 1/2010 na niskich poziomach głośności pracuje on w klasie A i u mnie jak słucham cicho jest dość ciepły tylko z prawej strony jak podjadę gałką do góry lewa strona górnej kratki również zaczyna grzać bo piecyk przechodzi w klasę AB - wystarczy więc dać mu trochę miejsca do oddychania i nie ma problemu - zawsze jak zmarzniecie w ręce można je sobie ogrzać :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stojąc przodem do wzmacniacza ma on na górnej pokrywie dwie kratki wentylacyjne i właśnie z tej po prawej stronie czuć ciepło przy cichym słuchaniu(w tej części wzmak pracuje właśnie w klasie A - tak sądzę ale może się mylę elektronikiem nie jestem) , natomiast jak dam więcej czadu ciepełko idzie z obu kratek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.