Skocz do zawartości
IGNORED

Jakie kino domowe do 3000 PLN?


piotr1989

Rekomendowane odpowiedzi

OOO. Proszę, to w EURO są takie korzystne ceny? A jak pierwsze wrażenia? Kupiłeś cały zestaw z DVD, czy tylko amplituner i kolumny? Brałeś może subwoofer?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brałem cały zestaw z dvd 420 a ceny znalazłem nawet tańsze ale zależało mi na ratach a po przeliczeniu u innych i w euro to taniej było o 20-30 zł na racie w euro przy takiej samej liczbie rat.Nie można sie sugerować cenami na stronach internetowych euro bo w sklepach zawsze można ponegocjować . wrażenia na początek super pomimo że jeszcze nie wszystko ustawione myśle że to najlepiej wykonany zestaw za tą cenę to jest moja opinia a myślę że w domowych warunkach nie można dostrzec różnicy w brzmieniu miedzy innymi amplitunerami w przedziale cenowym zestawu 3000-4000

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cambridge Audio 540R . Używany v1 lub v2 za 700-800 zł (koniecznie z pilotem,bo trudno o zamiennik !),nówka v3 ok 1800-1900 zł.Nawet jest to 6.1 a nie 5.1 :)Zaskakująco dobry w również stereo.Po testach na własnej skórze(uszach) i poszukiwaniach zdecydowanie polecam.Ewentualnie nowy 340R (ten jest 5.1) za ok 1750 zł

Kolumny najlepiej też używane Tannoy seria Mercury albo Wharfedale Diamond seria 8 albo 9.Jak wszystko (z amplitunerem) byłoby używane w dobrym stanie to zamknąłbyś się w 2500 zł na pewno.Warto poszperać za używanymi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.