Skocz do zawartości
IGNORED

najlepsze douszne słuchawki


bronello

Rekomendowane odpowiedzi

nie ukrywam jestem zwolennikiem AKG ale nie jestem na 100% czy wygrywają z konkurencją i nie mówię tu o sztucznym podbiciu jak np w sony itp interesują mnie wyłącznie firmy audio i ich modele cena do 150 no i nie chcę dokanałowych tylko klasyczne mile widziana jakaś stosunkowo optymalna dynamika w tego typu słuchawkach bez buczenia niby bassu itp efektów i odwrotnie bez kłucia wysokich tonów z dobrą separacją bez zlewania się dźwięków trochę wysokie wymagania ale chciałbym najbliższe tym cechom słuchawki do peaches jak i iggy popa uniwersalne

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już trochę słuchałem na tego typu i muszę podziękować dla mnie to na tym nie da się słuchać już najtańsze akg w mojej ocenie lepiej grają więcej słychać i uszy nie bolą

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>nie ukrywam jestem zwolennikiem AKG ale nie jestem na 100% czy wygrywają z konkurencją i nie mówię

>tu o sztucznym podbiciu jak np w sony

 

Ciekawa teoria.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze mówisz i jeszcze za 150zł, całkiem zabawne.

Interesują Cię firmy audio; dobrze, że napisałeś, już chciałem doradzać słuchawkach Whrilpool'a :)

Próbowałeś kiedyś stosować interpunkcję i wyrażać swoje myśli w sposób bardziej zrozumiały? Polecam.

A EP630 mają świetny stosunek jakość/cena, ale nie są "klasyczne".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jak dotąd akg mnie nie zawiodło z tym że chciałbym się skonsultować przed kupnem słuchawek czy może jest coś dobrego u sennheisera bo nie mia łem dousznych sennheisera tylko te większe więc się pytam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze do 150 a nie w ogóle, wiesz o co chodzi tylko robisz z igły widły i czepiasz się umyślnie zamiast doradzić tracisz mój czas a póki co dalej sobie słuchaj pulsatorów z vivy na tych niby słuchawkach z nazwą na c,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz dokanałowych, czyli pchełki. Do 150zł kupisz Yuin pk3 - wśród pcheł w tej cenie najlepsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

SMSL Q5 Pro ♪ Magnat Quantum 673 ♪ Google Chromecast Audio ♪ Technics SL-Q3 ♪ Koss Porta Pro ♪ Philips TAPH805BK 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej rozumiem!

Jeszcze parę postów napiszesz, a dojdę do tego o co może ci chodzić :)

Ale może w następnych używaj już interpunkcji (przecinka i kropki), dobrze?

I jakbym nie wytężał moich zdolności w dziedzinie antropologii języka, nie mogę dojść o co w tym zlepku ?słów? chodzi:

pulsatorów z vivy na tych niby słuchawkach z nazwą na c,

Pozdrawiam :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam AKG 324P. Jestem z nich w miarę zadowolony. Bardzo dobry bas, wycofana średnica, którą dość akuratnie można podbić każdym prymitywnym equalizerem @1kHz. Przedtem, kiedyś, używałem tańszych słuchawek. Akg 324p są najbardziej wyrównanymi tonalnie pchełkami jakie miałem. Na pewno mogę odradzić drogie modele SONY, nawet takie za 200zł. Każde jedne podbijają bas o +10db, czyli zupełne ścierwo dla nastolatków. Ze sprzętem przenośnym trzeba ostrożnie. Szansa wtopy jest jakieś 90%, opinie w sieci nie są nic warte. Bez odsłuchania się nie obędzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.