Skocz do zawartości
IGNORED

Duńskie kolumny - Avance - model K3 - czy ktoś zna?


krzysiekol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

jak w temacie: czyli czy zna ktoś te kolumny i wie jak brzmią? - bo wyglądają nadzwyczaj atrakcyjnie i parametry też są dość interesujące, jak i cena wydaje się dość przystępna

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foto i opis kolumn

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy tej cenie przed zakupem wypadałoby jednak posłuchać.

Avance zawsze brzmiały dość specyficznie, czyli jak dla mnie z dobrą stereofonią, sporo wycofaną średnicą i charakteryzowały się miękkim dołem. Idealne do krzykliwych systemów.

 

tego modelu niestety nie znam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sittek, 12 Lut 2010, 14:50

 

>przy tej cenie przed zakupem wypadałoby jednak posłuchać.

>Avance zawsze brzmiały dość specyficznie, czyli jak dla mnie z dobrą stereofonią, sporo wycofaną

>średnicą i charakteryzowały się miękkim dołem. Idealne do krzykliwych systemów.

>

>tego modelu niestety nie znam.

 

Trzeba się z tym zgodzić, powiem więcej Avance sprawdzał tylko i wyłącznie w krzykliwych systemach. Miałem Omegi 509 i nie polecam, dla mnie największą wadą był bas i jego charakter. Ciekawy jestem rzeczywiście czy to powrót Avance, czy tylko ktoś wykupił znak firmowy i sprzedaje pod marką Avance.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Avance Dana 670 dobrze brzmiały i to był poszukiwany model jak zniknęły z linii produkcyjnej.Nawet kiedyś był dobry opis chyba w HI-FI i Muzyka NAD 372 plus AV Dana 670 i cd chyba Arcam 73.Kolega ma Avance Omega 503 ale grają z amplitunerem do kina domowego Technics i dlatego nie zauważam zalet tych kolumn a one też miały dobrą recenzję ale w połączeniu z elektroniką CA 500. Tych nowych jeszcze nie słuchałem ale kolega który sam konstruuje kolumny i ma dobry słuch miał okazję posłuchać ich w CORAB OLSZTYN i był zachwycony po odsłuchu.Słuchał ich w połączeniu z jakimś wzmacniaczem ACCUPAISE/nie wiem czy tak się pisze/ ale stwierdził iż jest to już hi-end a na pewno przedsionek hi-endu no i dochodzi świetna stolarka i wykonanie.Będę musiał sam ich posłuchać w salonie CORAB.Pracują tam życzliwi ludzie rozumiejący pasjonatów hi-fi,ktorzy nawet jak nic nie kupią to mają możliwość odsłuchu.Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirekjon

 

Nie wiem jakim sposobem,tak wielkie paczki jak nowe Avance mógł przetestować kolega w salonie Corab Olsztyn?Tam nawet monitory się duszą,pomimo,że salonik jest przyjemny,szczególnie po remoncie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę może inaczej.Mimo małego pokoju odsłuchowego jakoś tam się zmieściły i kolega ich słuchał.Jeżeli zrobiły na nim wrażenie pozytywne w tak małym pomieszczeniu to w większym zagrają jeszcze lepiej.W Olsztynie warunki są jakie są i trzeba się cieszyć,że droższych klocków też można posłuchać na miejscu bez konieczności wyjazdów do Warszawy czy Trójmiasta.A kolega/siedzący w temacie hi-fi od 30 lat/ ma wrażliwy słuch i jeśli tak mi zrelacjonował odsłuch to ja mu wierzę.Zresztą sam może w tygodniu wpadnę do CORAB-u na odsłuch.Olsztyn to nie Warszawa ale cieszmy się z tego co mamy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz testował.To raczej nie był jakiś test docelowy tylko zwyczajny odsłuch.Najlepsza sytuacja jest taka kiedy kupujący kolumny ma możliwość odsłuchu u siebie w mieszkaniu w swoich warunkach akustycznych ale mało jest salonów w Polsce,które na to wyrażają zgodę.Bo faktycznie często może być rozczarowanie między odsłuchem w salonie a u siebie w domu.I potem klienci szukają dziury w całym,że kolumny żle grają a tymczasem trzeba popracować nad akustyką pokoju odsłuchowego w mieszkaniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście ten nowy model wygląda rewelacyjnie (jak dla mnie). Może ktoś ma jakieś recenzje tych kolumn z sieci ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na pierwsza recenzje. Wyglad to glownie wrazenia subiektywne, ale wygiete scianki boczne (wplyw na dzwiek) oraz lakier (jakas tam forma zabezpieczenia i moze prestizu) powoduja, ze kolumny w wiekszosci pomieszczen beda dobrze wygladaly. Ciekawe tylko, jak to gra...

 

Ehh, i pomyslec, ze ciagle mam 505-tki ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Obserwuje ten wątek od dłuższego czasu mając nadzieje że odezwie się ktoś kto już tych kolumn używa i może coś o nich napisać, bo z tego co dowiedziałem się od sprzedawcy to niby już kilka kompletów sprzedali, no ale ani słychu ani widu.

 

Wygląd rzeczywiście robi wrażenie, a mając już nieco wysłużone Avance Dana6 bardzo dobrze oceniam a bynajmniej oceniałem tą markę, no ale teraz .... jak łatwo się doszukać firma zmieniła właściciela, nowe produkty, dezinformacja puki co...... . Sam zauważyłem je w necie koło grudnia i od tego czasu spędziłem sporo czasu na poszukiwaniach informacji, no i rozczarowanie bo niewiele można się dowiedzieć a takiej kasy nie zaryzykuje w ciemno.

Przed świętami zadzwoniłem jeszcze do tego sklepu z Jaworzna czy oni mogą nakierować na jakieś testy, recenzje.... nic z tego, po prostu na dzień dzisiejszy ich nie ma. Zresztą i tak większość recenzji jest sponsorowanych, także nic nie wartych bo za kasę każdy sprzęt wychwalają pod niebiosa.

 

Nie pytałem, bo nie pomyślałem o takiej opcji, ale sprzedawca sam mi zaproponował że w razie nie zadowolenia można je zwrócić, no i to już była furtka którą wykorzystałem.... .

Kolumny przyjechały do mnie jeszcze przed świętami, w niedługim czasie stały już w moim salonie :)

Trzeba przyznać że po wypakowaniu szczena opada po tym co się naoglądałem do tej pory w tym przedziale cenowym po prostu przepiękne, ciężko wzrok oderwać, no ale nie to jest najistotniejsze, w moich starych Dana6 ceniłem przede wszystkim ciepłe brzmienie, nie wymieniłbym ich na żadne inne gdyby nie zmiana pomieszczenia na sporo większe bo około 50m2 przy którym niestety szok, bo pięknie grające kolumny nagle zaczęły się rozłazić akustycznie, przede wszystkim dół zrobił się rozmyty, wręcz buczący, co zaowocowało przy okazji wyraźnym przesunięciem sceny w głąb, masakra, tym bardziej że nie bardzo miałem kasę na coś nowego, no ale innego wyjścia nie było.... szukać i kasę wydać :(

 

Odsłuchuje już tych nowych K3 ponad tydzień i zdecydowanie zostają, nie wiem, może jakby poszukać to znalazłbym coś jako alternatywę ale daje sobie siana bo jestem bardzo zadowolony z obecnego efektu i boję się wymienić dobre na mniej dobre, tym bardziej po mojej przygodzie z Dana6 wiem że odsłuchy w salonach mogą mocno zmylić bo w mniejszych pomieszczeniach Dana6 są świetne. Obecnie moje K3 odsłuchał już chyba każdy z moich znajomych którzy na temat audio wiedzą i doświadczeniem mogli mi posłużyć za pomoc w ocenie brzmienia tych kolumn, najczęstsza ocena to "do 10 kzł jedne z najlepszych kolumn które słyszałem".

Od razu wyraźnie słyszana różnica to że mimo dużego pomieszczenia bas jest zwarty i szczegółowy, kolumny naprawdę dają radę, przyjemnie się ich słucha nawet przy bardzo dużych głośnościach, bardzo mi się to spodobało bo czegoś takiego oczekiwałem ze względu na to że kolumny te mają czasem popracować nieco mocniej ;) scena nieco bardziej wyostrzona niż w Dana6, nie bardzo ale odczuwalnie, co na początku nie spodobało mi się, ale po dłuższym odsłuchu i porównaniu z Dana 6 w mniejszym pomieszczeniu okazuje się że teraz w Dana 6 brakuje mi troszkę tej iskry. Co ciekawe w mniejszym pomieszczeniu około 20m w których Dana 6 znów zagrały idealnie K3 również brzmiały przyjemnie, no ale prezentowały się już zdecydowanie zbyt przesadzicie, bo zdecydowanie zaliczają się do grona dużyyy...yyych kolumn.

Wilk syty i owca cała, żonka bardzo zadowolona z ładnego mebelka a ja z brzmienia i możliwości, każdy znajmy który je widzi pierwszy raz najczęściej reaguje "o ku... ale piękne", pewnie zaraz dostanę opierdziel od któregoś audiofila że wygląd nie ma tu żadnego znaczenia, ale ja sam zdecydowanie jestem bardzo zadowolony ze przy okazji zmiany kolumn udało się wstawić do salonu coś naprawdę pięknego i cieszącego wzrok.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła kolekcja.

Moze ktoś wklei link do strony producenta?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Przy tych jest znaczek EISA, z nagrodą, tylko nie potrafie doczytać z którego niby roku?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wysokotonowy w technologii AMT

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

A tu średniotonowy "pierścieniowy" z kolcem a'la Scan Speak ;-)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Te już mnie mi sie mniej widzą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RamboK2, 8 Kwi 2010, 22:01

 

zgodnie z przepisami możesz zakupić te kolumny. masz potem 10 dni na decyzję co do zwrotu .

Jesli nie spodobają się możesz je zwrócić. Z uwagi na NIEZAWARCIE umowy, czyli dopuszczalność do odstąpienia od niej, koszty przesyłki w obie strony pokrywa sklep. Nic nie tracisz.

 

 

Odsyłam do zapoznania się z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny......

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się "nie podobają" to sam pałcisz za pocztę w obie strony. A jesli są wadliwe to sklep.

 

Czy ktoś znajdzie stronę internetową Avance. Bo to nie takie proste jakby się wydawało.

Chyba to jednak już chińska marka, jak swego czasu było z VIfą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumny śliczne:)

Coś mi ten design przypomina... W każdym razie za ta cenę - wygląd rewelka! Waga słuszna:)

Jak wykończenie, detale?

 

Rambo>>>

Podałbyś: z czym, jak i co grają (trochę szczegółów)?

Czy ta hurtownia ma wyłączność?

 

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marka Avance została kilka lat temu sprzedana Chińczykom. Podkreślę słowo marka. Chińczycy nabyli więc prawo do marki Avance i rozpoczęli produkcję własnych projektów pod tą marką.

Fabryka Avance w Europie przestała istnieć.

Przekształcenia własnościowe spowodowały, że były właściciel Avance związał się z firmą Gamut. Ostatnia, najtańsza linia marki Gamut nosi nazwę... Dana.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"gaudi1, 13 Kwi 2010, 21:54

 

>Jak Ci się "nie podobają" to sam pałcisz za pocztę w obie strony. A jesli są wadliwe to sklep."

 

 

 

 

Nieprawda. W obu przypadkach wszystkie koszty pokrywa sprzedawca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze powiedziawszy to firma Avance wydawała mi się dziwna.. czasopisma rodzime prześcigały się w wychwalaniu ich kolumn pod niebiosa z wyjątkiem AudioVideo gdzie nie ukazał się nigdy test kolumn Avance?Osobiście miałem okazje kiedyś słuchać kilku modeli i z pewnością komuś się tu narażę ,ale nie wywarły na mnie tak pozytywnego wrażenia,wspólna cecha tych paczek to według mnie zbyt osuszona matowa średnica,ale widocznie reklama podziałała i u nas sprzedawały się jak świeże bułeczki.W Niemczech natomiast nie spotkałem się z ani jedną recenzją tych głośników-brak dystrybutora na tak wielkim rynku wydaje się dziwny..czyżby Avance olało całkowicie rynek niemiecki bo jelenie z Polski i tak wszystko łykną?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Marek Lacki, 14 Kwi 2010, 11:04

 

Cytat:

"Warunkiem podstawowym jest odeslanie towaru w nienaruszonym stanie, w oryginalnym opakowaniu, wraz z dowodem zakupu, oraz pokrycie kosztów wysylki przez klienta."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ostatnie juz tandeta zajezdzaja, mieszanka SF, B&W i Klipscha.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Yamaha NS1000 Monitor | Krell KSA-80 | Krell KRC-3mk2 | SBT + Tomanek ULPS | Metrum Octave DAC (14VA PSU) |

Siltech SQ38-G3 | Nordost Flatline | Tara Labs RSC Air 75 coax | Ecosse Nu Diva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grają już u mnie klika tygodni, także mogę napisać nieco więcej, u mnie pracują na Vincent SC-234, zdecydowanie przydaje się zapas mocy z tego wzmaka, na wstępie trzeba zaznaczyć że K3 posiadają naprawdę ogromny zapas mocy z zachowaniem dynamiki i świetne brzmienia w całym zakresie, co jest niespotykane wręcz w tym przedziale cenowym. Mimo dużego, otwartego pomieszczenia (ponad 50m2) potrafią bardzo dobrze je nagłośnić z zachowaniem szczegółowości sceny i kontroli basu, zapas mocy jest spory i to głównie przesądziło fakt że zostały u mnie, wcześniej kręciłem się nieco koło B&W CM9 które po odsłuchu spodobały mi się ze względu na świetną, przejrzystą i szczegółową scenę, no ale Avance K3 to już zupełnie inna bajka ze względu na możliwości, co jest istotne w dużych pomieszczeniach. Avance K3 cieszą ucho jasnym, otwartym i szczegółowy środkiem. góra wyrazista ale nie natarczywa, w stosunku do moich starych Avance te graja zdecydowanie bardziej szczegółowo, po prostu bardziej rzetelnie, co przy okazji zmienia sporo mój pogląd na temat tej marki którą uważałem za produkującą kolumny głównie o ciepłym brzmieniu, w tańszych modelach często „za ciepłym” powodującym rozmycie sceny, K3 nie są natarczywe, ale wyraźnie bardziej szczegółowe, dzięki temu przy gęstej fakturze nagrania nie gubią szczegółów, dla lubiących ciepłe brzmienie mogą być zbyt szczegółowe i zwarte. Zresztą podobnie jak w B&W CM9 od początku słychać, że kolumny te lubią grać bardzo szczegółowo, przy czym nie ma mowy o przerysowaniu wysokich tonów, świetna scena, detaliczność i charakter dźwięku.

I główny atut o którym wspomniałem na początku :) Bass, po prostu świetny, nie rozmywa się, jest szybki, zwarty i dobrze kontrolowany, jest go tyle ile potrzeba, zero dudnienia, buczenia, mimo dużego pomieszczenia nie zaciągania dołem, zachowuje zwartość.

Nie wiem jak inne modele z tej nowej serii bo ich nie słyszałem, ale Avance K3 jest rewelacyjny, pytałem również sprzedawcę o K5, no i te ponoć zaliczają się już zdecydowanie do ostro grających kolumn, także nie brałem ich pod uwagę przy zakupie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek Lacki, 14 Kwi 2010, 10:51

 

>Marka Avance została kilka lat temu sprzedana Chińczykom. Podkreślę słowo marka. Chińczycy nabyli

>więc prawo do marki Avance i rozpoczęli produkcję własnych projektów pod tą marką.

>Fabryka Avance w Europie przestała istnieć.

>Przekształcenia własnościowe spowodowały, że były właściciel Avance związał się z firmą Gamut.

>Ostatnia, najtańsza linia marki Gamut nosi nazwę... Dana.

 

Do złudzenia przypomina historię brytyjskiego producenta Castle Acoustics.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktoś zna duński to tu jest test K3

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tranzystor to ciemna strona mocy... strzeżcie się jej... I nie dajcie się zwieść, jakoby mocniejsza była... bo jest tylko szybsza... łatwiejsza... a przez to pociągająca tak bardzo... Podczas gdy jasna, lampowa strona trudna jest... cięższa... wyrzeczeń licznych wymaga... ale bać się jej nie musicie... by Twonk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 12

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.