Jump to content
IGNORED

Podłączenie Audigy2 do amplitunera

atryda

Recommended Posts

Aha- pisałem też oststnio że ma również 2 wyjście cyfrowe, ale tylko najnowsze amplitunery mają z kolei takie wejście, więc potencjału karty Audigy2 nie sposób przecenić, tym bardziej że prawdopodobnie przez FireWire będziesz mógł przesłać pełny DVDAudio.

• 1 year later...

witam

troche odswieze temat , mam zamiar podlaczyc audigy 2zs do ampli yamahy kablem SPDIF- zastanawiaja mnie ceny tych kabli 10m jest za max 30zł ... biorac pod uwage ceny k.glosnikowych,sieciowych,interkonektow sa to grosze ..czy wie ktos gdzie mozna dostac SPDIF lepszej jakości ??

• 3 months later...

Chciałbym zauważyć, że kabel SPDIF nie ma jakości wcale, bo albo przenosi te zera i jedynki z jednego końca na drugi, albo nie. Połączenie jest sprawne, albo nie sprawne i nie ma znaczenia czy wydaliśmy na kabel 30, 300 czy 3000zł.

Do Audigy 2 ZS masz dołączony kabelek - z jednej strony minijack z drugiej chinch. Minijack wpinasz do portu ostatniego (licząc od firewire) a chinch do amplitunera - tyle.

Niestety optycznego (Toslink) brak. Live i Audigy 1 dało się obejść kupując taką pierdułkę na allegro i sygnał światłowodem szedł, Audigy 2 ZS ma inne podłączenia do Drive-Bay (przedni panel z wersji PRO) i są problemy, jak dotąd przeze mnie nie rozwiązane :(

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.