Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  216 członków

Xindak Klub
IGNORED

Xindak Club


Jakew
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy nowy Xindak 6800R II to rozwinięcie PAM? Zastanawiam się nad zakupem do Harpii Mini Amstaff.

 

Słuchaliśmy na Audio-Show z kolegą :) Nie wiem czy to kwestia tych kolumn do których był podpięty ale góra była taka jakaś cichsza. Ale moc i energia mega jak PA-M. No i nie jest dual mono.

Edytowane przez Adam_62949
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaliśmy na Audio-Show z kolegą :) Nie wiem czy to kwestia tych kolumn do których był podpięty ale góra była taka jakaś cichsza. Ale moc i energia mega jak PA-M. No i nie jest dual mono.

 

Xindak ostatnio zaszalał z nowościami w podobnym pułapie cenowym. Jest jeszcze hybrydowy 6950 II (2x40W w klasie A) i i 6950 New Edition (2x35W w klasie A).

 

Trzeba by było tego wszystkiego posłuchać i porównać do PAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Powiem tak ,oba sa dobre a 6950 lepszy. W mojej ocenie,obojetnie do jakiej muzy jest zwyczajnie lepszy ale kazdy ma wlasne preferencje wiec......kupic to co sie bardziej podoba

 

Właśnie dlatego tu napisałem żeby zaczerpnąć porad doświadczonych użytkowników :) , niestety z odsłuchu nici bo piecyki już swoje latka mają ....

Ale wierzę że skok jakościowy będzie znaczny bo przesiadam się ze starego poczciwego A06 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk 06 jak najbardziej mi odpowiada i dlatego chcę iść dalej w tym kierunku , apetyt rośnie w miarę jedzenia . Wiadomo gra cały system dlatego po wymianie piecyka będę chciał zrobić upgrade reszty cd/kolumny.

A więc zmieniam kryteria poszukiwań na 6950 ^^ , dziękuję za porady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Mam dylemat. Chcę chyba spróbować xindaka.

Będzie to gralo z dynaaudio audience 50 ( czyli potrzebuje trochę prądu)

Dźwiękowo musi być szeroko i nie za dużo góry.

Powiedzcie mi jaka jest różnica między xa6900 a za 6200?

Wiem że ten pierwszy jest młodszy, ale wydaje mi i się że ten drugi jest chyba bardziej przemyślany w wewnątrz.... A dźwiękowo? Czy to prawda że te które wymieniłem mają bardziej lamopowe brzmienie niż np 6950??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6950 nie gra lampowo nie moze byc wiec bardziej lub mniej lampowy ;) A tak calkiem serio z odpowiednim okablowaniem z Dynaudio moze stworzyc calkiem udane polaczenie. Nie lekcewaz przy nim kabla sieciowego. U mnie ladnie odpowiadal na wszelkie roszady w tym aspekcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Posiadam Xindaka 6950 od jakiego niedługiego czasu. Kupiłem go w ciemno, posiłkując się opisami i relacjami uzytkowników. Wzmacniacz gra dokładnie tak jak sobie wyobrażałem. Jest naprawde świetny. Podoba mi sie ze kazda częstotliwosc traktuje uczciwie i nic nie podbarwia. Dlatego jak jest źle wydana płyta, to niestety zabrzmi nierówno na xindaku, oczywiście to moje odczucia. Produkcja w przypadku tego wzmacniacza jest kluczowa. Coś co mnie osobiscie powaliło to przede wszystkim selekcja, nic sie na na siebie nie nakłada, każdy najdrobniejszy szczegół jest słyszalny. Druga zaleta, to jaki sposób kontroluję bas. nie mam mowy o dudnieniu, a każda najdrodbniejsza zmiana w tonacji jest słyszalna bardzo wyraźnie. Teraz pytanie do was, mam problem z czułością wejść, spotykam informacje w sieci, że nie jestem jedyny. Odpalam CD wieczorem, i na skali mam 1 góra 2, a zakres wg instrukcji jest do 120. nigdy nie odkreciłem go dalej niz 12-14. To wada, czy cecha ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, szukalem szukalem, az dzis wreszcie wlecial Xindak 6950 :)

Spodziewalem sie ze bedzie ok... ale nie ze AZ TAK.

chyba poprostu nigdy nie mialem Wzmacniacza z takim zapasem prądu :)

Lekkosc z jaka gra, przestrzen no i kontrola nad poniekąd bardzo wymagającymi dynaudio A 50, jest nie wyobrazalna!

 

Niesamowite jest to ze podczas cichego sluchania jest poprostu CISZEJ. Zadne pasmo nie zanika, barwa ta sama, bas niesamowity.

Naprawde jest OK :)

 

Jedna sprawa, trafil mi sie egzemplarz w bardzo ladnym stanie lecz z jednym mankamentem.

Nie dziala wyswietlacz. Wiece moze czy jest to czesta przypadlosc? i gdzie ewentualnie szukac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.