Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  215 członków

Xindak Klub
IGNORED

Xindak Club


Jakew
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I jak grasz dalej na nim czy poszedłeś już w co innego ?

U mnie "ruszył" dosyć ciężkie monitory do napędzenia Usher X-719 o skuteczności 84dB .

 

xindak to już prehistoria, ale zapisana po stronie plusów. Wzmacniaczy od tego czasu było z kilkanaście. Najlepiej wspominam ukraińska lampę Omak. Obecnie gram na Roksan Caspian m1 New Generation, z którego jestem zadowolony. Ale Xindak, ten konkretnie model, bo z innymi jest różnie, był bardzo przyzwoity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o 6950 to nie dziwne że każdemu się tak podoba bo każdy słucha go właściwie w klasie A - ja też normalnie słucham do max 10 na skali - ja mam za to jedną przypadłość i nie wiem czy to normalne - lewa strona wzm. jest dużo bardziej ciepła od prawej - czy to może od zasilacza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Firma się "napięła" zrobiła żeby pokazać ,że potrafią ,cena w detalu na Europę wynosiła coś pow. 2 tys Euro ,Producent dostawał 1/4 najwyżej 1/3 tego

więc pewnie stwierdzili ,że się nie opłaca bo nie ma czym zastąpić użytych dobrych komponentów .

Może trzeba poszukać pod ich "skandynawskim brandem" w nowych lepszych cenach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Więc po dniu ciągłego grania oprócz wcześniej wymienionej kontroli nie dzieje się nic .

Na scenie bałagan, barwa do dooopy, przekaż bez najmniejszej nutki subtelności. Surowy , nie wciagajacy . Lipa.

 

Chłopie to po coś to kupił? Nie robiłeś rozeznania czy warto?

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chłopie to po coś to kupił? Nie robiłeś rozeznania czy warto?

naprawdę myślisz że nie robiłem?

 

Jeżeli kupiłeś nowego, to wygrzanie ma duże znaczenie. Nie miałem Xind... ale ta zasada jest uniwersalna. Tym bardziej w przypadku mocnej klasy AB czy A.

 

Istnieje również możliwość że on tak gra.

Jest nowy, więc to na pewno jest to kwestia wygrzania. Jestem tylko ciekaw na ile to się zmieni , bo jak narazie to naprawdę bida straszna .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzej tak jak Czarek, tydzień bez przerwy. Może zapuść płytę testową z różowym szumem lub jakąś modulację sygnału.

 

hmm, nie oczekuj zbyt wiele. Coś napewno.

 

cholera, bardzo to przykre, że takie czary trzeba uskuteczniać, żeby zagrał prawidłowo wzmacniacz za tyle kasy... to jest normalnie szokujące

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo to przykre, że takie czary trzeba uskuteczniać, żeby zagrał prawidłowo wzmacniacz za tyle kasy.

A co w tym dziwnego? Normalna procedura. Jest dosłownie kilka firm, które sprzedają już wygrzane i uformowane urządzenia. Jednak są one kilka półek cenowych wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.