Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  215 członków

Xindak Klub
IGNORED

Xindak Club


Jakew

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie taka jest prawda, jest na rynku bardzo dużo przereklamowanego sprzętu. Ja sam posiadam pierwszą wersje XA-6900 i do tej pory żaden wzmacniacz do 6K zł w bezpośrednim porównaniu nie był w stanie go zawstydzić. Ludzie mają to do siebie że jeśli już znaleźli to co ich zadowala, nie wypisują o tym wszędzie gdzie się da. Zazwyczaj piszą ci niezadowoleni ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć klubowicze, ponieważ noszę się z zamiarem dokonania zakupu Xindaka xa-6950 (ii) napiszcie proszę jak z jakością wykonania waszych urządzeń? Można dodać firmę Xindak do zaufanych ? Od 10 lat słucham na bezawaryjnym Denonie pma-2010, ale nie ukrywam, spodobał mi się ten piecyk Xindaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 2.01.2021 o 00:57, grzybek-6 napisał:

Witam.ja mam pytanie do Kerikawon.Ponieważ noszę się z zamiarem kupna w.w. ustrojstwa co by wybrał xa 6900 czy xa 6200,dodam iż mam marantza 7001 i jakoś mi to odpowiada.Ale kto nie spróbuje ten nie wie

Skąd jesteś? Jeżeli niedaleko łódzkiego to zapraszam na odsłuch Xa-6950 . Myślę że będziesz bardziej niż zadowolony . Mnie oczarował do tego stopnia że mam 2szt i jednego mogę odsprzedać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Pytanie jest o kable Xindaka. Bardzo mało znane produkty. Mam głośnikowy FS-1 i złego słowa na niego nie powiem. W przedziale do kilku tyś wygrał u mnie z kilkoma drutami z lepszymi brandami stricte kablowymi. Na czasie muszę zdobyć kabel XLR i  z zaciekawieniem przyglądam się FA-SILVER B. Czy ktoś miał do czynienia z ich srebrnymi kablami.?

 M1  >Weavelight  >Vanguard /  Xti 2000 > Audiosynergia Pira > Amazonia Miusik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie Xindak 6200 dziś doznał usterki , niestety to prawdopodobnie z mojej winy jak się podłącza wynalazki z Allegro .Po podłączeniu owego wynalzku grał tylko jeden kanał po czym wyłączył się.Po ponownym uruchomieniu dioda mruga na poczatku standardowo po prawej stronie leciutkie pyknięcie , nie ma tego kliku potwierdzającego gotowość , dioda zaczyna szybko mrugać .Pytanie czy mi to ogranie jakiś standardowy elektronik czy tylko serwis - ktoś coś podpowie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dokładnie było podłączane? Doszło do zwarcia biegunów jednego z kanałów na wejściu lub wyjściu?
 

Usterka raczej prosta w diagnozie do ogarnięcia w każdym serwisie, raczej większego  problemu bym się spodziewał z dostępnością oryginalnych części.

Zacząć by oczywiście należało od sprawdzenia stanu lamp przedwzmacniacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To jakby sympatyczne, że Xindak PAM ma katalogową cenę na tym samym poziomie co katalogowa cena Lindell AMPX.

W dniu 5.12.2020 o 19:44, 2_D napisał:

Można dodać firmę Xindak do zaufanych ? Od 10 lat słucham na bezawaryjnym Denonie pma-2010.

Jak dla mnie - podobna solidność.

W modelach 1500, 2000 i późniejszych już było solidniej niż w 525, 725, 925 (tu Nippon Columbia czyli Denon) - te zaledwie dekadę mi wytrzymały, bo scalak w bloku zasilania padł, a inne opchnąłem (stare dzieje sprzed epoki kina domowego - wtedy jeszcze byłem zbyt chwiejny w wyborach).

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.03.2021 o 17:47, sargon napisał:

czy mi to ogranie jakiś standardowy elektronik czy tylko serwis

W przypadku porządnej elektroniki - jako zasada : serwis!

Najgorzej jest poprawiać po improwizacjach.

1. Diagnoza usterki jest bardziej kłopotliwa.

2. Nie wiem kto ma prócz serwisu dostęp do bieżących serwisówek.

3. Prze ewentualnej odsprzedaży jest żenadą, gdyby nabywca odkrył partaninę.

Wymiana elementów zużywających się (wkładki topikowe, lampy ) to jeszcze zakres obsługi przez użytkownika, ale niewiele więcej.

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, xetras napisał:

W przypadku porządnej elektroniki - jako zasada : serwis!

Najgorzej jest poprawiać po improwizacjach.

1. Diagnoza usterki jest bardziej kłopotliwa.

2. Nie wiem kto ma prócz serwisu dostęp do bieżących serwisówek.

Jak się ma dostęp do fabrycznej instrukcji serwisowej to poprawić po improwizacji nie jest żadną trudnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zanim oficjalnie się przywitam jako Xindakowiec proszę o poradę.

Chcę kupić używanego Xindaka jako napęd dla swoich Infinity Kappa 7.2i II, mimo legend serii o prądożerności, te nie są trudne do napędzenia.

Z dostępnych ofert zainteresowały mnie modele PA-M oraz XA6900. W którą stronę lepiej pójść.

Przesiadkę planuję z Roksana Kandy L.III

Edytowane przez balcer90
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 10.11.2020 o 09:32, kerikawon napisał:

Panowie taka jest prawda, jest na rynku bardzo dużo przereklamowanego sprzętu. Ja sam posiadam pierwszą wersje XA-6900 i do tej pory żaden wzmacniacz do 6K zł w bezpośrednim porównaniu nie był w stanie go zawstydzić. Ludzie mają to do siebie że jeśli już znaleźli to co ich zadowala, nie wypisują o tym wszędzie gdzie się da. Zazwyczaj piszą ci niezadowoleni ? 

Jestem od wielu lat zadowolonym użytkownikiem XA-6200, co prawda lampy, które w nim siedzą kosztują połowę piecyka, ale potwierdzam powyższe zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Xindak XA-6950 NE dał mi najlepsze granie jakie miałem do tej pory. Połączony jest z Buchardt Audio S300mkII. Transportem jest Malina z nakładką Allo Boss. jednak zakupiłem nakładkę  DigiOne i teraz pozostaje decyzja o zakupie DACa z XLR.  Na 90 % jestem zdecydowany na Topping D30 Pro ale chodzi po głowie Denafrips ARES II. Tu już jednak cena dwukrotnie wyższa, tylko czy dzwięk dwukrotnie lepszy...

Wiim Pro Plus, SMSL VMV A2 , KEF R3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...

Panowie czy Eversolo Dac z7  może posłużyć jako pre i czy będę mógł regulować głośność dla  końcówki Xindak PA M

Edytowane przez Klejson

Eversolo DAC Z8 +++XINDAK PA-M +++Monitor Schnell Audio Gillespie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nie powinno być problemu.

Swego czasu jak posiadałem tę końcówką to sterowałem Audiolabem M-DAC-em było nieżle acz dla mnie trochę za jasno.

Po zmianie przedwzmacniacza na PV-2 Dubiela , (po dopasowaniu "gaina" bo było od razu b.głośno po lekkim ruszeniu potencjometrem ) to był już naprawdę inny poziom.

Edytowane przez tadeo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 33

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.