Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  216 członków

Xindak Klub
IGNORED

Xindak Club


Jakew
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie. Mój zaprzyjaźniony elektronik jest na urlopie do 15. Przesmarowałem więc prowadnice, ponaciągałem tą cholerną taśmę idącą od lasera(mimo wszystko jest najbardziej podejrzana)no i tak słucham. Czasem przeskoczy czasem nie, na jednych płytach kilka razy na innych bez zacięcia. Co za gówno nie usterka i bądź tu mądry.

Ocieram go z kurzu i patrzę błagalnym wzrokiem(nie rób mi już tego?)

Pozdrawiam Mariusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

upss, powinno być(awarii)

 

Czyli problem powrócił.

Ja cały rok tak się męczyłem, stąd decyzja o sprzedaży ze sporą stratą:(

Teraz rozglądam się za jakimś DAC-kiem, i pewnie padnie na Xindaka DAC-5. Aczkolwiek możliwe że będzie to inny DAC, zobaczymy:)

Jedyne czego nie ma a miał to Muse, to dziurka na sluchawki, ale jakoś to przeżyje;)

Pozdrawiam.

" Forever Death Metal "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję, i powiem ci tak. Jak ich słuchałem, było fajnie, bez sensacji ale fajnie.

Trochę może za krótki bas, ale jestem przyzwyczajony do tego z racji posiadania studio 40 firmy P.

Więc wszytko było jak trzeba przestrzeń, plany, barwa. Ale nic nie epatowało.

Potem było przełączenie na inne znakomite głośniki, naprawdę znakomite i już tak nie grało.

Mogą się podobać, lub nie, ale na pewno mają klasę i to sporą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Dopisuję się do szanownego klubu :) Mam awizo i jutro odbieram z poczty DAC-5, którego udało mi się kupić nowego za niecałe 1550zł :)

Daj znać czy jesteś zadowolony - które wyjście bardziej ci odpowiada i jaki jest charakter brzmienia - przymierzam się do tego DACa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisuję się do szanownego klubu :) Mam awizo i jutro odbieram z poczty DAC-5, którego udało mi się kupić nowego za niecałe 1550zł :)

 

 

Gratuluje zakupu. Czy brałeś swojego z ebaya?

http://cgi.ebay.pl/Xinda-DAC-5-24Bit-192KHz-D-A-Converter-coaxial-optical-/250703118991?pt=UK_AudioTVElectronics_HomeAudioHiFi_Amplifiers&hash=item3a5f12028f

" Forever Death Metal "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...

Witam xindakową brać.

Podpowiedzcie coś sensownego bo kłopoty z gubieniem sygnału przez laser powróciły. To już trzeci nowy kompletny napęd z laserem i po 500 godzinach usterka powraca. Objawy te same które podawałem na tej stronie w sierpniu.

Pewne jest jedno to nie płyty, kolekcja jest zadbana i w całości oryginalna. Te same płyty raz grają dobrze by za jakiś czas przeskakiwać jak szalone. O co chodzi?

Mariusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czy miał ktoś okazję posłuchać cd Xindaka c-09 i z jakim sprzętem towarzyszącym? Słyszałem, że jest to bardzo udany cd player..Jak wygląda kwestia uchwycenia balansu między płynnością, ciepłem i gładkością a szczegółowością, rozdzielczością, dynamiką i konturem. Jak się prezentują poszczególne pasma i jak prezentowana jest przestrzeń? Za wpisy będę niezmiernie wdzięczny..

Edytowane przez profundis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam tez mam te samo pytanko o te maleństwo,czy ktos sluchal,jakies opinie,a dokładnie Xindak A-600E

Ciepła mięsista integra. Czasami miałem wrażenie że ta elektrownia ma aż za dużo mocy, i zniszczy głośniki.

Lecz ciężko było się specjalnie do czegoś przyczepić w brzmieniu.

W przybliżeniu i skrócie, zwielokrotnione najlepsze cechy Xindak XA-6950. Po prostu brzmienie firmowe.

Z tego co pamiętam w początkowej fazie dużo czasu zabierało dochodzenie do parametrów, po włączeniu, potem już grzał jak należy.

Niedługo to znaczy w lutym, będę mógł potestować najnowszą wersję. Ciekawe co nowego w brzmieniu.

 

 

http://www.xindak.com/en-us/product_detail_info.asp?id=469

Edytowane przez kerikawon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciepła mięsista integra. Czasami miałem wrażenie że ta elektrownia ma aż za dużo mocy, i zniszczy głośniki.

Lecz ciężko było się specjalnie do czegoś przyczepić w brzmieniu.

W przybliżeniu i skrócie, zwielokrotnione najlepsze cechy Xindak XA-6950. Po prostu brzmienie firmowe.

Z tego co pamiętam w początkowej fazie dużo czasu zabierało dochodzenie do parametrów, po włączeniu, potem już grzał jak należy.

Niedługo to znaczy w lutym, będę mógł potestować najnowszą wersję. Ciekawe co nowego w brzmieniu.

 

 

http://www.xindak.com/en-us/product_detail_info.asp?id=469

 

kerikawon,a jak realnie teraz wyglada cena Xindak A-600E,a jak bedzie wygladac ta z dopiskiem (09)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów

W drodze Xindak XA-6950V wiec wpisze sie w wasze szeregi:)

Mam nadzieje że doradzicie jeśli bede kontynuował rozbudowe systemu tej marki bo w nastepnej kolejce chyba bedzie CD tylko nie mam pojęcia jeszcze jaki

Pozdrawiam

 

 

hej sebox82,a jakie masz kolumny?czego słuchasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynam budowe od wzmacniacza który jest w drodze

muzyka to wszystko po trochu ale najwięcej house i dance

wyczytałem ze podobno paradigmy i ushery fajnie sie z nim zgrywaja

pokój to 16m2 czyli najlepiej jakies monitory i tu myślałem nad seria studio paradigma jak nazbieram mamony:)

muzyki słucham raczej głośno że już nie w wspomne o mojej żonie jak wyjde z domu to od razu decybele idą do góry :)

Edytowane przez sebox82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.