Jump to content
IGNORED

Sound Project One


JANKES_2014

Recommended Posts

Witajcie,moge nabyc okazyjnie w rozliczeniu wzmacniacz Sound Project One.Mam jednak maly problem,otóż przy wyłączaniu wzmacniacza następuje pokazny,dosyć głośny dżwięk jakby stuknięcie ale bardzo mocne w obu kolumnach.Miałem do czynienia z czymś juz podobnym ale nigdy nie na taką skale.O czym moze to swiadczyc i jaki moze miec wpływ na kolumny?Bardzo proszę o porade.Pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Nie powinieneś się martwić. Mój 3SE przez wiele lat "pukał" w głośniki i nic się nie stało. Dawniejsze i dzisiejsze konstrukcje NAIM Audio również "pukają" przy włączeniu i nic złego się nie dzieje. Mimo to, skorzystał bym z możliwości jaką podopwiada Fr@ntz, kupujesz urządzenie z drugiej ręki więc dla świętego spokoju można oddać do przeglądu. Tu jest strona Sound Project i namiary. Najprościej jednak zadzwonić do Audiopunktu.

Hidden Content

    Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bardzo przyjemny wzmacniacz!! Pod warunkiem że nie masz ambicji urządzać audycji radiowej sąsiadom. Co do pukania w głośniki przy wyłączaniu tego wzmacniacza to "ten typ tak ma" no chyba że głośniki wyskakują ci ze skrzynek (zawsze można go nie wyłączać - tak jak Wspomnianego wcześniej Naima).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.