Skocz do zawartości
IGNORED

Amplituner KD ... Onkyio 607 czy HK 255 ??


krisiss

Rekomendowane odpowiedzi

jorkers daj spokoj , przyjaciel Mczaj jest inteligentny to widać prawdopodobnie gdybys koło niego stał to nawet czuć , ale jest troszeczke wstydliwy niesmiały to po co mu dosrywasz podajcie sobie dłoń i bedzie dobrze , ps jorkers tylko nie zapomnij przed wyciagnieciem ręki w strone przyjaciela Mczaja założyć sterylną rękawiczke

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jorkers, 16 Lut 2010, 17:05

 

>krisis smialo bierz rxv800 bardzo dobry model kiedys z 6 lat temu mialem w chacie rx-v550 te stare

>ampli yamahy mialy bardzo dobre brzmienie zdecydowanie polecam , nie pakuj sie tylko w onkyo ta

>firma z kinem ma tyle wspolnego co inteligencja z mczajem

 

 

No to facet mi dowaliłeś. Mam 905 i w obecnym przedziale cenowym jest to optimum, a audio selector plus drugie wyjście HDMI w mojej konfiguracji jest nie do przecenienia.

 

W cenie do 2000zł zmiany jakościowe są wręcz kosmetyczne, dlatego też można brać pod uwagę design. Zauważ ,że w testach nie ma złych urządzeń.

Weź na początek tą 255-tkę. Przetestuj jeśli możesz i podziel się wrażeniami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak brzmi Onkyo w porównaniu z Yamahą, ale to że Onkyo nie siedzi w kinie to bzdura; ja pamiętam że w kategorii DPL Surround Receiver Onkyo miało mocną pozycję na rynku niemieckim (RFN, nie NRD) na przełomie lat 80 i 90 ubiegłego wieku... Czyli w czasach gdy kino w domu w Europie dopiero zaczynało raczkować. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o nawet sie pomylilem o rok w 85 roku:) a tutaj link

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

onkyo wtedy robilo glosniczki do telewizorkow:) i marne integry ktore nie graly w stereo i do dzisiaj zagrac nie chca

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, szkoda czasu na wojny z Jorkersem. Znacie zasadę "nie wdawaj się w dyskusję z głupkiem bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"? Nie można rzeczowo i bez osobistych wycieczek dyskutować z kimś o inteligencji bezpiecznika topikowego ;-) Wiem, zaraz pójdzie do moderacji i mnie zablokują ale po prostu już nie mogę... Po co karmicie tego trolla ??? Jak zaczniecie go ignorować - sam z głodu padnie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiatrak i pewnie paru kolegów, pamięta zapewne Vitold_mana? Taka zakała forum, został w końcu zbanowany po n-tej awanturze.

System:

yamaha 3800 + siesta + paradigm pw2200 (to były najlepsze na świecie klocki)

 

Od razu po zbanowaniu zaczął pisać jako hdtv_fanatic, przy czym klon od razu został zdekonspirowany i blokowany w większości wątków (tego nicka używał vitold_man na innym forum, z którego został wyrzucony).

 

Tak więc zrezygnował z tego nicka i po miesiącu karencji objawił się nam jorkers.

system:

yamaha 3800 + siesta + paradigm pw2200 (to wciąż są najlepsze na świecie klocki)

też trzy błędy ortograficzne na dwa wyrazy, zero interpunkcji itp.

 

Dlaczego o tym wspominam? Bo przed chwilą jorkers zalogował się na hdtv_fanatic i ... wysłał do mnie maila.

 

Koleś naprawdę jest chory.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nikt nie jest w stanie posprzątać śmiecia? Nie wierzę, żeby to forum tak dryfowało ku mieliźnie i nie było żadnego kapitana czy sternika na pokładzie...Żenujące...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co dodałem go do kolekcji zablokowanych w moim wątku o "Odtwarzacze BR - atak klonów?".

Swoją ścieżką tytuł tamtego wątku (druga jego część) na swój sposób koresponduje z tym dream teamem :))

 

Sugeruję innym zrobić to samo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do autora wątku - kup to, co ma specyfikację, jakiej szukasz i to co Ci się podoba z wyglądu. W tej cenie wszystkie klocki są mniej więcej na porównywalnym poziomie, poza tym i tak istotniejsze sa ograniczenia na jakości głośników

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze jeszcze

zerknij sobie na parę testów z linka:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

są pomiary, jako taki opis funkcjonalności i brzmienia. Najlepiej, gdybyś zorganizował sobie wcześniej jakiś ampli do porównania u siebie w domu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mczaj tak sie sklada ze na tym forum bylem jeszcze wtedy kiedy:) ty nie wiedziales o jego istnieniu te twoje marne 800 dni to nawet nie polowa tego co mam ;) w swoim prawdziwym NICKU

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Oczyściłem wątek. Dalsze paskudzenie może się dla co bardziej impulsywnych dyskutantów skończyć chwilą odpoczynku od forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krisiss

weź pod uwagę następujące rzeczy, ważne z punktu widzenia codziennego użytkowania i możliwości konfiguracji systemu:

- czytelność wyświetlacza z 3-4 metrów

- wygląd menu ekranowego i łatwość poruszania się po nim

- czy pilot jest podświetlany

- możliwość ustawienia odcięcia na każdym kanale z osobna (przekierowanie basu do suba)

- możliwość podglądu, co tam zmajstrowała autokalibracja - plus możliwość wprowadzania korekt

- czy liczba wejść HDMI odpowiada Twoim potrzebom.

 

Nie przejmowałbym się za bardzo procesorami video, uzysk z nich jest dyskusyjny. Jak sygnał (obraz) źródłowy będzie dobrej jakości, to procesory nic tu już nie poprawią.

Nie szukaj świętego gralla, bo takiego nie ma, a już na pewno wśród modeli bazowych. Ważniejszy będzie dobór przyzwoitych zestawów głośnikowych.

Po prostu wybierz się do salonu i zaufaj trochę sobie, pobaw się tym, zobacz/posłuchaj w akcji - tylko wtedy będziesz zadowolony.

Poużytkujesz rok-dwa i wtedy już mniej więcej będziesz wiedział, czego szukasz, co chcesz poprawić. Dlatego tak ważne już teraz są głośniki - żeby wymiana amplitunera w przyszłości dała Ci wyraźny progres w brzmieniu całości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na tyle mam nadzieje ze moje rady bedą pomocne:) pozdrawiam jak wybierzesz cos ciekawego to daj znac na priv :) jak juz mowilem Celuj w Yamaszke a najlepiej 3800 pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebastian71 powklejał prowokacyjnie kilka moich wpisów, w tym ten który zgłaszam, pod swoim nickiem. Było ostrzeżenie w tym wątku, czekam więc na reakcję, gdyż wciąż prowokuje. Jak również czekam na reakcję na działalość jorkersa, klona zbanowanego vitold_mana. Czy klonowanie zbanowanych użytkowników jest na audiostereo dopuszczalne?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty oczyść forum z użytkowników w stylu jorkers a nie wątek, wydaje mi się że chyba nie można w profilu zamieszczać obraźliwych tekstów pod adresem innego użytkownika.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

no yamaha nie miała kasy na stoisko na targach :)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

a tutaj przykład wyposażenia i ceny dwóch ampli

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jorkers, 15 Lut 2010, 22:01

 

>boras1 wiem co todobre jestem zwolennikiem rzeczy starszych ale z gornej polki nie bez powodu od

>zawsze jezdzilem i nadal jestem wlascicielem mercedesa mimo ze ma 15 lat :) nie jeden roczny ford

>czy opel nei dorasta mu do piet wykonaniem trwaloscia prestizem komfortem itd itp co tu duzo mowic:)

>i tka wlasnie spogladam na onkyo tanie wyposazone ale nie to co ma byc:) dla mnei to taki nowy fiat

>albo ford ktory zawsze bedzie tylko fordem czy opel itd itp takie marki jak audi bwm czy mercedes

>przez 100 lat rzadzily w swiecie motoryzacji i tak jest do dzisiaj i nawet przechwalki innnych

>wlascicieli marek mnei nie interesuja ja wiem swoje i basta:)nawet nie spogladam na inne ata nie

>chce miec ani mnie nie rajcuc ja nie podniecaja itd itp wole 30 letnie mercedesa w115 anizeli nowego

>forda :-)

 

 

A tu wpis Vitold_mana zbanowanego użytkownika, obecnie pod nickiem Jorkers. Fr@ntz, dlaczego to tolerujecie?

 

 

Vitold_MAN 4 Lis 2008, 17:30

 

voice-kraft jak dla mnie

posiadacze samochodów typu peugeot ,opel,czy ford to bambry co im jarmusza z papci wystaje

po drugie porownywac w124 do peugeota to chyba masz jakies przejawy debilizmu

jak ty mozesz porownywac w124 do peugeota 405?:))))) nie ta klasa nei ten komfort nie ta cena nie ten prestiz

wykonanie its itp

co do traktora w124

model ten byl produkowany do 95 roku i taki nie jeden model z tych lat potrafi kosztowac 10 tys euro i lepiej jezdzi jak nie jeden nowy vw czy peugeot

mercedesami jezdza od urodzenia o zarania ta marka jest symbolem mojej rodziny

poczawsszy od pontona po przez w108 115 czy 123 i 124 obecnie posiadam w202 i w140 i nie zamienil bym zadnego z moich mercow na zadne nawet inne nowe auto marki nie mercedes

pokaż cały temat Wymiana auta

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mczaj jestes nie do podrobienia , prosze cie daj juz spokoj szkoda czasu i nerwow ! , ultro te linki ktore podales tak naprawde mało wnoszą

zawsze mowilem odsluch jest najwazniejszy testy testami niech kolega autor wsiadze w transport i do sklepu marsz ewentualnie wypozyczenie za kaucja sprzetu na dom

 

inczej mozemy sie tutaj przescigac latami to lepsze nie to lepsze a autor jest nadal w kropce

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne dowody potrzebne że jorkers to vitold_man? proszę:

 

Vitold_MAN 8 Lis 2008, 17:46

 

wlascciele aut innych marek jak bmw czy mercedes po prostu nei rozumieja roznicy bo tym nie jezdzia lub nie jezdzili:)

wlanie chodzi o takei drobiazgi jak super skrzynie wysokiej jakosci plastiki prawdziwe drewno wysokojiej klasy skory czego w innych autach innej marki nei dostrzezemy niestety mercedes i bwm w europie to najlepsze auta niestety nei wszyscy sie urodzili zeby ta marką jeżdzić:)

nawet 20 czy 30 letnimi mercami nei kazdy moze jezdzic :) bo statu jego na to nie pozwala

pokaż cały temat Wymiana auta

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego admin toleruje to, że jorkers loguje się jako HDTV_fanatic? Poniżej mail od niego:

 

Hdtv_Fanatic > i tak co powiesz ? jak sie sprawuje Onkyacz? 2010-02-16 20:55:51

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.