Jump to content
IGNORED

trioda własnej produkcji

slvn

Recommended Posts

a tu może wkleję jeszcze fotkę

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

poczytaj na triodzie , tam znajdziesz mam nadzieję wszystkie odpowiedzi na zadane pytania , byłem kilka razy w fabryce lamp Alka, widziałem jak wytwarza lampy i chciałbym wszystkim pokazać człowieka z pasją, nie jest to produkcja komercyjna raczej odkrywanie zapomnianych technologii

dokonałem nieopacznie kilku wpisów w tym wątku , brakuje mi wiedzy żeby w pełni obiektywnie skomentować osiagniecia Alka , jeżeli ktos jest zainteresowany może zawsze zajrzeć na stronę triody , wątek reaktywacji produkcji lamp ma już około 120 stron , warto poswięcić jedno popołudnie żeby się z nim zaznajomić

co do moich wrażeń widziałem wzmacniacz na lampach mocy własnej produkcji Alka, działał muzyka grała , została wyprodukowana pojedyncza trioda , dla zainteresowanych jest udostepniony pomiar charakterystyki tych lamp , z innych rzeczy które mi utkwiły w pamięci to lampy wyładowcze , magiczne oko oraz tego temat naprawy uszkodzonych lamp . Oraz bardzo dużo innych osiagniec nie zwiazanych z audio raczej z tehniką prózniową

Jezeli ktoś jest zainteresowany warto beżposrednio zapytać Alka

dla zainteresownych tematem audio

tylko posiadacze produktów firmu soundart szczególnie posiadacze wzmacniacza jazz sa w stanie docenić nowatorski design tego wzmacniacza , rzuca na kolana ...

Hidden Content

Hidden Content

W planach nie mam uruchamiania jakiejś produkcji - nie kalkuluje się to. Raczej ograniczam się do lamp na własny użytek i lamp do celów dydaktycznych. W tym przypadku włożony czas się rekompensuje.

Nakręciłem podobny filmik, jak ten francuski, z tą różnicą, że do tej pory nie udało mi się zająć ścieżką dźwiękową- jest więc "niemy". Ponadto jest trochę dłużyzn- film ma 35 minut, co jest i tak ułamkiem czasu, potrzebnym do wykonania lampy.

Filmik ma 35 MB, można go sobie obejrzeć tutaj:

www.tubedevices.com/alek/pwl/lampy_produkcja/Alek-projekt3.avi

Mam nadzieję, że nie będzie zbyt wielu chętnych, bo pewno serwer się zapcha. Jako środek odstraszający może działać także znaczny czas pobierania:)

Gdyby coś nie działało, wówczas można obciąć powyższy link do postaci: www.tubedevices.com/alek/pwl/lampy_produkcja i sobie film wyszukać ręcznie.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.