Jump to content
IGNORED

PRO-JECT RPM 9.1 EVOLUTION


darekmat

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów. Poszukuje sprawdzonego kabla do podłączenia gramofonu RPM 9.1 ze wzmacniaczem gramofonowym HANLEY. Powiem tylko, że kabel musi być nie za jasny ale szczegółowy ponieważ Triangle posiadają głośnik wysokotonowy tubowy, między HANLEYem a NADem mam wpięty ALBEDO MONOLITH. Czego mam szukać może wpiąć też MONOLITHa? Dzięki za podpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Witam

Już jakiś czas temu zadawałem podobne pytanie i tak jak w Twoim przypadki nie było odpowiedzi. Wnioskuję, że albo nikt nie słucha Pro-jecta RPM 9 albo ludziskom nie chce się pisać. Ja pytałem o konkretny kabel "Pro-ject Connect it RCA-CC", który miał pozytywne recenzje w prasie. Nie testowałem go ale mam zamiar. Gdy będę coś wiedział to dam znać. Jeśli przetestujesz coś to również podziel się informacjami.

 

Pozdrawiam

Wojtek

Link to comment
Share on other sites

Guest rochu

(Konto usunięte)

Wydaje mi się, że to jaki kabel zostanie wpięty nie zależy od tego jakiej marki jest gramofon lecz od elektrycznych parametrów zastosowanej wkładki.

Inny kabel sprawdzi się przy MM a inny przy MC.

Link to comment
Share on other sites

>>>darekmat,

Ja mam bliźniaczy model połączony z pre za pomocą interkonektu Linn "Analogue interconnect". Kabelek jak kabelek, mi się sprawdza. Sądzę, że nie ma co przesadzać z jakimiś egzotycznymi i szczególnie drogimi kablami, bo w ramieniu 9cc masz standardowe 4 kabelki ze zwykłej miedzi OFC i tyle. No chyba, że robiłeś rewiring i wsadziłeś tam jakieś super-hiper "torpedy".

Pozdro,

Yul

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.