Skocz do zawartości
IGNORED

PRO-JECT RPM 9.1 EVOLUTION


darekmat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów. Poszukuje sprawdzonego kabla do podłączenia gramofonu RPM 9.1 ze wzmacniaczem gramofonowym HANLEY. Powiem tylko, że kabel musi być nie za jasny ale szczegółowy ponieważ Triangle posiadają głośnik wysokotonowy tubowy, między HANLEYem a NADem mam wpięty ALBEDO MONOLITH. Czego mam szukać może wpiąć też MONOLITHa? Dzięki za podpowiedzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Już jakiś czas temu zadawałem podobne pytanie i tak jak w Twoim przypadki nie było odpowiedzi. Wnioskuję, że albo nikt nie słucha Pro-jecta RPM 9 albo ludziskom nie chce się pisać. Ja pytałem o konkretny kabel "Pro-ject Connect it RCA-CC", który miał pozytywne recenzje w prasie. Nie testowałem go ale mam zamiar. Gdy będę coś wiedział to dam znać. Jeśli przetestujesz coś to również podziel się informacjami.

 

Pozdrawiam

Wojtek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rochu

(Konto usunięte)

Wydaje mi się, że to jaki kabel zostanie wpięty nie zależy od tego jakiej marki jest gramofon lecz od elektrycznych parametrów zastosowanej wkładki.

Inny kabel sprawdzi się przy MM a inny przy MC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>darekmat,

Ja mam bliźniaczy model połączony z pre za pomocą interkonektu Linn "Analogue interconnect". Kabelek jak kabelek, mi się sprawdza. Sądzę, że nie ma co przesadzać z jakimiś egzotycznymi i szczególnie drogimi kablami, bo w ramieniu 9cc masz standardowe 4 kabelki ze zwykłej miedzi OFC i tyle. No chyba, że robiłeś rewiring i wsadziłeś tam jakieś super-hiper "torpedy".

Pozdro,

Yul

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.