Skocz do zawartości
IGNORED

Jakie kolumny do zestawu ROKSAN KANDY???


adARud

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Jako, że jest to mój "pierwszy raz" proszę o wyrozumiałość.

Mam zestaw Roksan Kandy (ten straszy) i w tej chwili gra z Celesionami F28, chciałbym je zmienić, tylko nie bardzo wiem na co. Myślałem o Monitor Audio, a może jakieś inne? Liczę na Waszą pomoc, za wszystkie sugestie z góry dziekuje.

muzyka - rock

pokój - 20m kw

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IQ 70 to fajna podlogowka, moze sie podobac, ale gdybym mial wybierac dla siebie, poszukalbym czegosc z miekkim wysokotonowcem. IQ gra bardzo szczegolowo i przestrzennie, jednak jest dosc jasna i nie ma "braki" w nizszym srodku. Nie wmowie, ze to bardzo zle bo kolumna naoprawde gra swietnie, jednak to rockowizny poszukalbym czegos z Dynaudio (nie boj sie przy 20m podstawek! - rzuc okiem na Dynaudio Excite X16).

 

Jakbys mial problem z odsluchem zapraszam na priv.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budyn80, 17 Lut 2010, 13:17

 

>IQ 70 to fajna podlogowka, moze sie podobac, ale gdybym mial wybierac dla siebie, poszukalbym

>czegosc z miekkim wysokotonowcem. IQ gra bardzo szczegolowo i przestrzennie, jednak jest dosc jasna

>i nie ma "braki" w nizszym srodku. Nie wmowie, ze to bardzo zle bo kolumna naoprawde gra swietnie,

>jednak to rockowizny poszukalbym czegos z Dynaudio (nie boj sie przy 20m podstawek! - rzuc okiem na

>Dynaudio Excite X16).

 

Racja z tym środkiem, brakuje pazura i uderzenia ale tak jak one znikają to trudno im dorównać. Autor pyta o zestwienie z Roksanem a KEFY to bardzo dobre zestawienie z tą firmą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iQ 70 mają lepszy bas (lepsza kontrola) iQ 50 dudniły w 18 metrach a 70 nie - to dziwne ale prawdziwe, lepszą głębię sceny, której to w iQ50 nie stwierdziłem poza tym to podobne głośniki. Na pewno separacja, rozdzielczość i lokalizacja instrumentów też jest lepsza w 70 bo fantastycznie znikają z pomieszczenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.