Skocz do zawartości
IGNORED

NIE POZWÓLMY ODEJŚĆ PAPIE !!!


palton

Rekomendowane odpowiedzi

  • Użytkownicy+

Dosyć już odchodzących z forum ciekawych ludzi! Chamstwo trzeba tępić, a miłośników muzyki i sprzętu do jej kosztowania trzeba doceniać.

Apeluję ! Papageno, 4photo, nie dajcie się ! Lampa i nie tylko woła was.........

Jak uleczyć to forum, dobre pytanie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę szczerze - nic nie mam do wymienionych wyżej kolegów, nie znam ich ani specjalnie nie śledzę ich postów na tym forum, ale irytują mnie już takie "melodramatyczne" pożegnania i gesty. Również apele jak w tytule. Dorośli ludzie, wiedzą co robią, jeżeli ktoś nie chce pisać to po prostu nie pisze, nie chce dłużej uczestniczyć aktywnie na forum, po prostu pisze priva o wykasowanie konta.

Apele powinny dotyczyć wg mnie spraw ważnych, nie odejścia jednego czy dwóch userów, bo wówczas trywializujemy samo pojęcie "apelu"

pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staszek_s, 18 Lut 2010, 09:33

 

Zgadzam się w stu procentach.

Przykro, że ktoś podejmuje taką decyzję, ale pokazowe "samopalenia" są już troche śmieszne.

 

Moze to jest jak z rzucaniem nałogu?

Jak ogłosisz calemu swiatu, że nie palisz łatwiej sie samemu tego trzymać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

palton

 

Jak uleczyć to forum? Nie da się, kiedy musi generować odpowiednie statystyki jak mniemam. Trzeba założyć nowe, niekomercyjne. Ja to bym widział raczej jako członkostwo w klubie, tylko dla "wybranych"...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem w kilku klubach roznych zaiteresowan i juz nie potrzebuje jestem Easy Riderem nie lubie sie szufladkowac a tym bardziej podporzadkowac innym.

 

Kolka wzajemnej adoracji mnie zniesmaczaja a ,,elyta,wybrancy,,,itp.bzdury mnie poprostu smiesza.

 

Dorosly facet strzela focha jak funia z dyskoteki... zalosne.

 

robix

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy ma nastapic oficjalne odejscie? napiszcie, moze jakas skladka na kwiaty czy cos....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>jt211

"Tylko opatentuje ten typ obudowy i pościga Utopię z urzędu :>))) "

LOL

I taki wielki spór o typ/rodzaj obudowy ??? czytałem wpisy jeszcze przed cenzurą :) no comments .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

utopia klonuje wszystko co sie nie rusza,jedyna rada to mu nie pokazywac :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś powiedzieć o co chodzi? ;)

 

jt211

>Father PIO zmieni nicka jak już robił

i znowu się tu objawi :>)))

 

No to szkoda. Poprzednio za prymitywizm został trwale zbanowany. Niestety administracja nie chce zrozumieć że im mniej bydełka na forum, tym lepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

papageno...rezygnuje z pisania tutaj, kulturalnie żegna się ze swoimi kolegami.....a oślinione forumowe buce walą konia na klawiaturę - żałosne...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten banan to chyba nie chiquita... to kiedy to odejscie, bo popcorn i cocacola juz czeka... akcja!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Poprzednio za prymitywizm został trwale zbanowany. Niestety administracja nie chce

>zrozumieć że im mniej bydełka na forum, tym lepiej.

 

Jakoś tak mi się skojarzyło: "Jak łociec za dużo wypijo, to zaś śie śtrasnie pienio..."

 

:-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Who's Afraid of Music?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PePe* wróć!

:-)

 

 

* Papageno, 4Photo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie jestes uczuciowy drogi Modrzewiu,nic a nic.pozdr.

ps.normalnie sie wzruszylem,prosze nie placz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Użytkownicy+

Koledzy, jeśli uważacie że wartościowi ludzie powinni odchodzić to wasza sprawa. Ja uważam inaczej i wielu z was byłoby mi szkoda. Zdaje się z wpisujących w tym wątku tylko econs zrozumiał moje intencje.

Dałem możliwość wypowiedzi wszystkim, nikogo nie blokowałem, sam nic ie pisałem. Był to dla mnie swoisty test forum. Teraz łatwiej mi zrozumieć decyzję o odejściu z forum i koledzy powiem wam...to nie buduję.

Tyle w temacie, więc zamykam wątek.

Robert

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

palton>>> Znasz mnie i wiesz ze osobiscie jestemdaleki od przepychanek i czytam tylko to co chce i rozmawiam z ludzmi ktorzy na ta dyskusje maja ochote i potrafia sie zachowac,dlatego nie rozumiem na co i z jakiego powodu poobrazali sie nasi tyt bohaterzy.

 

Forum jakie jest kazdy widzi nic nie lepsze i nic gorsze ot trzyma poziom lekkiego szamba a ci ktorzy potrafia o tym ,,smrodzie,, zapomniec poruszaja sie tu sprawnie w w gronie kolegow na poziomie np w zakladkach ANALOG czy KLUBY.

 

Ps. Najspokojniejszym kulturalnym oraz merytorycznym miejscem na forum jest watek MAGNETOFON i MAGNETOFONY SZPULOWE :)

 

robix

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 20

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.