Jump to content
IGNORED

Zone 2 w Onkyo

blaszka

Recommended Posts

Czy ktos uzywam zone 2 w Onkyo? Ja mam 806 i kurde cos mi nie dziala. Chcialem glosniki w saunie podlaczyc do mojego ampli. Zrobilem jak instrukcja kazala i nie gra. Potem sie doczytalem gdzies w manualu, ze zone 2 dziala tylk owtedy kiedy zrodlo jest podpiete analogowo. No nie powiem, troche mnie ta rewelacja zaskoczyla. Malo tego uwierzyc nie moglem.

Faktycznie tak jest? Nie mialem juz czasu robic innych podlaczen. Jedyne co zrobilem to PS3, ktore mam jako zrodlo oprocz HDMI dodatkowo podlaczylem cinczami ale to tez nie pomoglo choc w tym przypadku moze byc tak, ze jak sa 2 kabelki to PS3 wybiera cyfrowy do przesylania dzwieku.

Jak to u was wyglada?

I find your lack of faith disturbing...

Witam!

Mam tx sr606. Na zone2 wypuszcza tylko sygnał analogowy. W konfiguracji ampli musisz do wybranego źródła przypisać sygnał analogowy i to źródło puścić na zone2. PS3 wypuszcza (prawdopodobnie) sygnał na hdmi i analog, ale Ty musisz ampli wskazać z którego ma skorzystać.

pzdr

Pewnie masz jeszcze jakieś wolne wejścia w ampli. Jak tak to PS3 może puszczać sygnał (tylko dźwięk) jednocześnie po hdmi i analogowo, trzeba to ustawić w opcjach. Wtedy np na GAME, czy jak tam to sie w onkyo nazywa, masz po hdmi a np na aux1 masz po analogu.

Ja mam yamaszkę i nie ma z tym problemu, trochę było by dźwine, żeby Onkyo miał takie ograniczenie, że strefa 2 działa tylko z analogu. Chociaż ja akurat używam strefy drugiej do stereo i działa u mnie obecnie na analogu, ale musiałem to wymusić w amplitunerze żeby brał sygnał analogowy, a nie cyfrowy, bo DVD mam podłączone do ampli przez oba złącza.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.