Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  179 członków

Xavian Klub
IGNORED

Klub Xaviana


Gość BlueMax

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, kocurro napisał:

Zapewne istnieją producenci, których kolumny lepiej w tej kwestii sobie poczynają to jednak Xaviany jakie ja posiadam w zadowalający sposób umilają nocne słuchanie. Podzielić chciałbym się dobrze znanym faktem i równie mocno zaniedbywanym, który w moim przypadku przyniósł najwięcej efektu w tym temacie, czyli sprawa akustyki i odpowiedniego ustawienia zestawów. Moje nocne odsłuchy to przede wszystkim relaksujące piano w tle do czytania, dlatego wydajność prądowa wzmacniacza dla mnie to drugorzędna kwestia w której btw mój Lavardin wystarczająco dobrze sobie radzi. Nie wiem jaki stosunek masz do wzmacniaczy lampowych, ale w cichym odsłuchu żaden tran im nie dorówna. 

Generalnie chodzi mi to, czy nie tracą zbytnio na basie i górze.

Lampa oczywiście jak najbardziej, ale chyba trudno o coś w rozsądnej cenie, co napędzi np. Ambry? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, hasos napisał:

Generalnie chodzi mi to, czy nie tracą zbytnio na basie i górze.

Lampa oczywiście jak najbardziej, ale chyba trudno o coś w rozsądnej cenie, co napędzi np. Ambry? 

Swoje zdanie w tej kwestii wyraziłem powyżej i dodam, że teoretycznie moje zestawienie skazane jest na porażkę, bo nawet nie spełniam minimalnie zalecanej mocy wzmacniacza. Prawdą jest, że ściany dźwięku nigdy nie poczuję na moim zestawie, ale nie ubolewam nad tym, bo bardziej cenię barwę, transparentność, czy przestrzenność i pod tymi względami mój zestaw zapewnia mi dużo przyjemności, tym bardziej, że mój pokój jest niewielki. Chodziła mi po głowie przesiadka na XN250, lecz postanowiłem dać szansę Giuliettom, więc po pewnych manewrach w pomieszczeniu osiągnąłem jak dotąd najlepsze efekty w związku z czym szybko zapomniałem o jakichkolwiek zmianach.. 

Podsumowując uważam, że jeśli spełni się Xavianom optymalne warunki, a zwłaszcza miejsce odsłuchu to nie powinniśmy odczuć dyskomfortu podczas cichego słuchania i jeśli to priorytet to szczególnie wybornie pod tym względem radzi sobie lampa będąca z Xavianem najlepszym rozwiązaniem. Jednocześnie uważam, że kolumny Xaviana pod tym względem nie są raczej wybitne, bo jak zapewne wiesz w tym hobby jest tak wiele zmiennych i subiektywnych upodobań, że najpewniejsze i najlepsze decyzje podejmuje się podczas indywidualnych odsłuchów w swoich warunkach i do tego Cię namawiam, bo nie zdziwię się, jeśli znajdziesz kolumny znacznie lepiej grające po cichu.

PS. Jeśli rozsądna cena za lampę dla Ciebie to granice +/-7k to myślę, że udałoby się znaleźć coś sensownego.

Powodzenia ? 

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Xavian XN250. Słucham ich w małym pomieszczeniu. Nie da sie ich optymalnie ustawić - trudno. Do cichego słuchania miałem JoLidę 202 niemodyfikowaną. Było OK. Nosiłem sie z zamiarem modyfikacji żeby poprawić jej mozliwości a są spore. W miedzyczasie wpadł mi w ręce hybrydowy Vincent SV-237.  Teraz mimo kiepskiego ustawienia kolumn a właściwie monitorów jest jak dla mnie o wiele lepiej. Właśnie słucham sobie cichutko Dead Can Dance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Oczywiście odsłuch będzie, w przyszłym tygodniu, więc zobaczymy.

No i właśnie szukam takich kolumn, które grają dobrze po cichu, to znaczy na tyle, by można było spokojnie rozmawiać czy czytać. Ale też, by nie traciły swoich właściwości. Mieliście lub znacie takie modele, które mógłbym sprawdzić?

Biorę po uwagę wzmacniacz w klasie a, bo na nich najłatwiej uzyskać taki efekt. Najczęściej są to lampy, ale może i jakaś hybryda byłaby ok. I nie oczekuję ściany dźwięku, ale raczej muzykę z tła, ale z zachowaniem wszystkiego, co najlepsze w danym zestawie, szczególnie pod względem przestrzeni i basu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2019 o 17:44, hasos napisał:

Dzięki za odpowiedzi. Oczywiście odsłuch będzie, w przyszłym tygodniu, więc zobaczymy.

No i właśnie szukam takich kolumn, które grają dobrze po cichu, to znaczy na tyle, by można było spokojnie rozmawiać czy czytać. Ale też, by nie traciły swoich właściwości. Mieliście lub znacie takie modele, które mógłbym sprawdzić?

Biorę po uwagę wzmacniacz w klasie a, bo na nich najłatwiej uzyskać taki efekt. Najczęściej są to lampy, ale może i jakaś hybryda byłaby ok. I nie oczekuję ściany dźwięku, ale raczej muzykę z tła, ale z zachowaniem wszystkiego, co najlepsze w danym zestawie, szczególnie pod względem przestrzeni i basu. 

Posłuchałem Xavianów Perla i Ambra z Lavardinem. Stawiam, że była to kwestia wzmacniacza, ale grało to bardzo nieatrakcyjnie. Dźwięk odchudzony, brak basu i sceny. Takiego zestawienia nie polecam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie słuchałeś, w Premium Sound?

Sami zaproponowali Lavardina do nich czy Ty chciałeś taką konfigurację?

Pytam bo aż nie chce mi się wierzyć, że było tak licho z niskimi i przestrzenią u Xaviana?

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, hasos napisał:

Posłuchałem Xavianów Perla i Ambra z Lavardinem. Stawiam, że była to kwestia wzmacniacza, ale grało to bardzo nieatrakcyjnie. Dźwięk odchudzony, brak basu i sceny. Takiego zestawienia nie polecam. 

Wzmacniacz obstawiam ...znam obydwie kolumny i Perły jeszcze jako tańsze mogłyby nie zagrać aż tak jakby się chciało ale Ambry toc to ciepło ,środek uprzywilejowany...polecam coś innego do podłączenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Adam 38 napisał:

A gdzie słuchałeś, w Premium Sound?

Sami zaproponowali Lavardina do nich czy Ty chciałeś taką konfigurację?

Pytam bo aż nie chce mi się wierzyć, że było tak licho z niskimi i przestrzenią u Xaviana?

Słuchałem w Moje Audio we Wrocławiu. Swoją drogą - świetne miejsce.

Zaproponowali taki wzmacniacz i naprawdę było bardzo licho. Mają tam dość egzotyczne marki i chyba w przedziale cenowym ok. 10 tys. nie było innych atrakcyjnych wzmacniaczy. Później słuchałem Lebena i Spendor 1/2 i Dynki Special 40. Nawet te Dynki napędzane słabym Lebenem zagrały całkiem przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/23/2019 at 2:59 PM, hasos said:

Generalnie chodzi mi to, czy nie tracą zbytnio na basie i górze.

Lampa oczywiście jak najbardziej, ale chyba trudno o coś w rozsądnej cenie, co napędzi np. Ambry? 

Te Twoje kolumny maja chyba 88db efektywności więc w zasadzie masz spory wybór lamp, szukaj najlepiej tuningowanego jakiegoś chińczyka Yaqin, xindak lub inne ustronstwo ?. Albo jak masz więcej kaski to polecam cayin. Nic z tranzystorów nie zagra podobnie w cenie lampy to jest oczywista oczywistość. Po drugie będziesz miał większy wpływ na sam dźwięk np. wymieniając je na inne lub jak umiesz trzymać lutownica to wymiana kondensatorów w torze audio mocno wpływa na zmianę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, Lavardin nie pasuje do Xavian, chyba że ktoś stawia na wokale i tylko takiej muzyki słucha, będzie super. W szerszym repertuarze te kolumny potrzebują prądu. One go kochają i odwdzięczają się za zapas mocy. Co prawda aktualna oferta Xavian i tak jest bardziej uniwersalna w tej kwestii niż modele na scan speak, ale jednak nadal Barletta robi skomplikowane zwrotnice, które zjadają wzmacniacze. Mocna lampa na KT 88 jak Line Magnetic, albo mocny, wydajny prądowo tranzystor. Innej drogi nie ma.

Kto słucha, nie błądzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie pozostaje mi nic innego jak przyznać racje kolegom o tym, że Lavardin nie jest właściwym towarzystwem dla Xaviana... Odkąd nabyłem Lavardina natychmiast pojawił się niedosyt basu, który to najprawdopodobniej powiązany jest z jego słabą wydajnością. Pomimo, że pisałem w samych pozytywach o tym zestawieniu, bo muzyka gra to, jednak po reorganizacji ustawienia zrozumiałem, że sprzedaż H200 była zbyt pochopna i bezdyskusyjnie brzmieniu brakuje "życia", ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ?

Tak się złożyło, że znajomy sprzedawał jubileuszową wersję H200, więc nie zastanawiając poprosiłem go, aby mi go pożyczył na odsłuch, tym bardziej, że okazja jest posłuchać go w nowym ustawieniu i to był strzał w dziesiątkę ? Giulietty jakby odsłoniły swoje prawdziwe oblicze. Jestem mega zadowolony pod każdym względem, zwłaszcza basu. Zawsze będę powtarzał, że bas jaki prezentuje Hegel (min.H200), czyli przede wszystkim kontrola, a więc kontur i jego wielowarstwowość oraz szybkość to na próżno szukać w integrach z tego pułapu cenowego. Średnica miodzio - nasycenie i czystość, a góra w H200A to co najmniej jedna klasa do przodu w stosunku do zwykłego H200. Posiadam pełny komplet i nie skłamie jeśli napiszę, że ta jubileuszowa wersja H200 to H300 bez dac'a. Wzmacniacz wart każdej złotówki ? 

Ogólnie uważam, że Hegel bardzo dobrze, a w moim przypadku wybitnie uzupełnia się SS Revelatorami.   

Edytowane przez kocurro

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Nie Wiem jak te nowe modele...ale stara seria np. xn125 grały świetnie, tak jak lubię, z Moonem też  starej serii...chyba to był i5...

Słuchałem parę  lat temu w Premium Sound...A teraz Moona nie mają...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kocurro napisał:

Nie pozostaje mi nic innego jak przyznać racje kolegom o tym, że Lavardin nie jest właściwym towarzystwem dla Xaviana... Odkąd nabyłem Lavardina natychmiast pojawił się niedosyt basu, który to najprawdopodobniej powiązany jest z jego słabą wydajnością. Pomimo, że pisałem w samych pozytywach o tym zestawieniu, bo muzyka gra to, jednak po reorganizacji ustawienia zrozumiałem, że sprzedaż H200 była zbyt pochopna i bezdyskusyjnie brzmieniu brakuje "życia", ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ?

Tak się złożyło, że znajomy sprzedawał jubileuszową wersję H200, więc nie zastanawiając poprosiłem go, aby mi go pożyczył na odsłuch, tym bardziej, że okazja jest posłuchać go w nowym ustawieniu i to był strzał w dziesiątkę ? Giulietty jakby odsłoniły swoje prawdziwe oblicze. Jestem mega zadowolony pod każdym względem, zwłaszcza basu. Zawsze będę powtarzał, że bas jaki prezentuje Hegel (min.H200), czyli przede wszystkim kontrola, a więc kontur i jego wielowarstwowość oraz szybkość to na próżno szukać w integrach z tego pułapu cenowego. Średnica miodzio - nasycenie i czystość, a góra w H200A to co najmniej jedna klasa do przodu w stosunku do zwykłego H200. Posiadam pełny komplet i nie skłamie jeśli napiszę, że ta jubileuszowa wersja H200 to H300 bez dac'a. Wzmacniacz wart każdej złotówki ? 

Ogólnie uważam, że Hegel bardzo dobrze, a w moim przypadku wybitnie uzupełnia się SS Revelatorami.   

To teraz Lavardin na sprzedaż? Jeśli tak napisz na priv

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Cześć! 

Dopisuję się do klubu z monitorkami Xavian xn-125 ES. Muszę  zmienić wzmacniacz. Kolejna Leema Tucana 2 niestety uległa awarii :((  Zastanawiam się nad integrami Accuphase. Macie jakieś doświadczenia odsłuchowe Xavian plus Accuphase. Moje preferencje to dźwięk raczej dociążony, jak Tucana , gdyby góra była bardziej rozdzielcza to byłoby idealnie. 

Dziękuję za wszelkie sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.06.2019 o 11:27, fangog napisał:

Cześć! 

Dopisuję się do klubu z monitorkami Xavian xn-125 ES. Muszę  zmienić wzmacniacz. Kolejna Leema Tucana 2 niestety uległa awarii :((  Zastanawiam się nad integrami Accuphase. Macie jakieś doświadczenia odsłuchowe Xavian plus Accuphase. Moje preferencje to dźwięk raczej dociążony, jak Tucana , gdyby góra była bardziej rozdzielcza to byłoby idealnie. 

Dziękuję za wszelkie sugestie.

Witaj.

Gratuluje monitorów i choć ich nie słyszałem to jestem spokojny o jakość i poziom dźwięku jaki prezentują ? W swoim czasie również posiadałem Tucane 2 z którą jednak szybko się rozstałem. Trudno mi cokolwiek o niej pisać ze względu na obecnie nowe rozmieszczenie sprzętu w moim pokoju w którym teraz dopiero słyszę poziom i charakter danego elementu toru. To niesamowite jak wielki wpływ na dźwięk ma akustyka i rozstawienie sprzętu.. 

Zapewne chciałbyś zapiąć do Twoich "maluchów" coś z nowszych modeli Accuphase, dlatego nie wiem czy moja opinia będzie Tobie pomocna, ale moim kolejnym krokiem w poszukiwaniu wzmaka dla Giulietty był Accuphase E-207 z którym dźwięk jest przede wszystkim nasycony, świeży i przyjemny. Piszę jest, bo mam go na sprzedaż ?  Na pewno nie jest tak dynamiczny i szczegółowy jak Hegel, ale nie jest też "ciepłą kluchą". Potrafi wysterować moje Xaviany i panuje nad głośnikami, jednak nie operuje taką kontrolą i gradacją basu jak Hegel będący dla mnie wzorem pod tymi względami. Poza tym z Heglem jest też więcej powietrza w dźwięku co również bardziej mi pasuje. Nie zrozum mnie źle, Accu to fajny wzmacniacz i mam sentyment do tej marki ze względu na mój pierwszy poważny klocek jakim była końcówka P-260, dlatego jeśli szukasz barwy i wypełnienia to Accu jest dobrym wyborem, aczkolwiek uważam, że nie najkorzystniejszym.

Pozdrawiam.

Edytowane przez kocurro

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki z odpowiedź

Jeszcze przed Tucaną 2 miałem Hegla 80 na odsłuchach i wydaje mi się, że brakło mu jednak prądu do napędzenia tych monitorków bo bo góra , średnica i stereofonia były świetne lecz basu niestety już zabrakło. A te Xaviany grają bardzo przyjemnym basem. Muszę skonfrontować w odsłuchach wyższy model Hegla H300/360 i może Accuphase E-260/270 ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się mylę, ale sadzę że z Accu nie będziesz miał takiego basu jak z H360. Jak dla mnie ten bas to referencja i moim zdaniem Hegel to idealny partner dla Xaviana, a po Twoich doświadczeniach z H80 możesz być pewny, że z nawiązką spełni Twoje wymagania w kwestii basu, a ponadto podniesie poziom dźwięku x2 ?  

Wiem co piszę, bo miałem dziś u siebie H360 ? aby rozważyć, czy warto przesiadać się na niego, czy raczej inwestować w źródło i ostatecznie prawdopodobnie pozostanę z H200A, bo subtelne różnice jakie wyłapałem nie przekonują mnie, aby dopłacać do H360. Źródłem spiętym z H200A jest wypożyczony Chord Qutest, który bardzo mi się spodobał i potencjalnie jest kandydatem nr.1. Zanim jednak podejmę jakiekolwiek kroki chcę jeszcze posłuchać kumpla HD25, a w następnym tygodniu będę słuchał System Audio Pandion 2 i tak naprawdę dopiero wtedy wszystko się wyjaśni.

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

i wyjaśniło.. troszkę z żalem rozstaje się z ukochaną Julką, ale na długo w pamięci pozostanie ten sympatyczny i przyjemny charakter ? 

https://www.olx.pl/oferta/xavian-giulietta-wyjatkowe-kolumny-podlogowe-CID99-IDAGuLf.html

Jeśli ktoś szuka czegoś nietuzinkowego i niebanalnego to szczerze polecam te kolumny, bo potrafią zauroczyć ? 

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, mariuszpak napisał:

Powiedz, to jest tak jak XN250 w dużych paczkach?

Pozwolę przywołać fragment recenzji, który powinien odpowiedzieć na Twoje pytanie.

(...) Rozmiary komory stanowią największe zaskoczenie, bo przegroda znajduje się jakieś 10 cm pod dolną krawędzią obręczy Scan Speaka. Jest szczelna, a więc reszta obudowy pozostaje„nieczynna”. Pod nią znalazła się pusta komora, druga przegroda i trzecia komora. To dosyć oryginalne podejście do pracy głośnika nisko-średniotonowego, bo raczej wszyscy starają się dać mu dużą obudowę, zamiast odcinać od drogocennych centymetrów sześciennych.

PS. Jako posiadacz XN250 nie zawracaj sobie głowy Giuliettą ? 

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mamy już na miejscu najnowsze Xavian Perla Esclusiva i Madre Perla (wersja podłogowa).

Wszystkie nowe Xaviany będę teraz z pełnego drewna dębowego, już nie orzech włoski. Dodatkowo mają też zmienioną, poprawioną przez Barlettę zwrotnicę. Co z tego wynika?

Moja pierwsza myśl była taka, że dąb jest tańszy od orzecha, bo tak jest i sprytny Włoch znalazł oszczędności.

Dąb jednak, ma też zupełnie inną gęstość i twardość. Nie wiem co bardziej wpłynęło na brzmienie tych nowych modeli, ale są zdecydowanie szybsze, bardziej rozdzielcze i mają lepszy, niżej schodzący bas. Gdy rozmawiałem z Barlettą na prezentacji, twierdził że to nowe zwrotnice przede wszystkim, ale też podkreśla, że sam bas, jest lepszy dzięki drewnu dębowemu.

Kończąc ten przydługi wywód, zapraszam na odsłuchy, bo kolumienki są genialne. Wybitna stereofonia, dosłownie znikają z pomieszczenia i to, co w poprzednich seriach trochę kulało, czyli rozdzielczość na basie, jest zdecydowanie lepsze. Łatwiej dzięki temu zgrywają się z lampami i tranzystorami które są bardziej misiowate basie.

spacer.png

spacer.png

Kto słucha, nie błądzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Premiumsound napisał:

Witam.

Mamy już na miejscu najnowsze Xavian Perla Esclusiva i Madre Perla

Chyba sie będę musiał wybrać do Was na porównanie mojej starszej wersji z nowszą ?

Edytowane przez asterix1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia jasne. Orzech włoski to orzech włoski. Dębowe są dobre parkiety. Szkoda że Bartletta zaczyna . się rozmieniać  na drobne. Kiedys XN 360,270,250,125 - a dzisiaj ? Ale z drugiej strony to go  rozumie. Prowadzi biznes a w tej dziedzinie jest coraz gorzej. Młodzież głucha, sprzedaż "lepszego" audio spada. Smutny znak czasów.

Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.06.2019 o 10:54, fangog napisał:

(...) Muszę skonfrontować w odsłuchach wyższy model Hegla H300/360 i może Accuphase E-260/270 ?

Udało się koledze coś znaleźć lub posłuchać?

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kocurro napisał:

Udało się koledze coś znaleźć lub posłuchać?

Tak, udało mi się posłuchć  Xavianów z Accuphase e-470.  No i to chyba nie moje granie. Już z jakimiś Dynaudio Confidence, które były do niego podpięte jako takie niby idealne połączenie, muza była zbyt konturowa, słabo dociążona, fakt bardziej analityczna. Po podłączeniu Xavianów było tylko gorzej, dźwięk bez wypełnienia i mało dociążony na basie, znikło zupełnie ciepło przekazu.  Leema Tucana 2 grała z nimi nieporównywalnie lepiej.  

Pozostaje posłuchać innych wzmacniaczy. Może Hegel 360, ew Musical Fidelity M6si ?  Tylko czasu brak bo dla mnie to zazwyczaj już mała wyprawa ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, fangog napisał:

Tak, udało mi się posłuchć  Xavianów z Accuphase e-470.  No i to chyba nie moje granie. Już z jakimiś Dynaudio Confidence, które były do niego podpięte jako takie niby idealne połączenie, muza była zbyt konturowa, słabo dociążona, fakt bardziej analityczna. Po podłączeniu Xavianów było tylko gorzej, dźwięk bez wypełnienia i mało dociążony na basie, znikło zupełnie ciepło przekazu.  Leema Tucana 2 grała z nimi nieporównywalnie lepiej.  

Pozostaje posłuchać innych wzmacniaczy. Może Hegel 360, ew Musical Fidelity M6si ?  Tylko czasu brak bo dla mnie to zazwyczaj już mała wyprawa ?

Pozdrawiam

Accuphase chyba "przestrzelił" swoją filozofie zapominając o swoim korzennym brzmieniu, którym tak bardzo do siebie przekonał na początku działalności oraz w szczytowym okresie. Mając przyjemność posiadać swego czasu P-260 bardzo mocno utrwalił mi się ten wybitnie kulturalny przekaz.. coś niesamowitego jak te dzielonki Accu ze złotej ery audio grają muzykę.. 

Twoje odczucia z odsłuchu tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że niewiele tracę poświęcając czas na nowe Accu.

Mocno rozważałem tego Musicala, bo mogłem go mieć w bardzo atrakcyjnej cenie, ale przy kupnie w ciemno..

Nie ukrywam, że ciekawi mnie jak wypada na tle H200, H360? Ciekawa alternatywa i Twoje potencjalne typy to dobry trop. 

Koniecznie podziel się wrażeniami gdyby udało się Tobie znaleźć przede wszystkim czas na odsłuchy i któryś z wymienionych wzmacniaczy ? 

Pozdrawiam.

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Nowe modele i ciagle zmienianie rodzaju drewna do produkcji obudowy, to juz trzeci gatunek drewna po orzechu wloskim,dab i teraz na zdjeciach  wyjątkowo luksusowy marina - masyw klonowy z orzechowymi wstawkami, czy tylko chodzi o wyglad a rodzaj drewna bez znaczenia? ladnie to wyglada, ale jak to sonicznie gra ? moze ktos odsuchiwal?

 

70652908_10156701244200784_8472015066592444416_o.jpg

70896936_10156701244395784_6683937554686803968_n.jpg

71881747_10156741843075784_6173467974159040512_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 34

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.