Jump to content
IGNORED

CD - również jako DAC


krzysiekol

Recommended Posts

Witam

w tym temacie jestem laikiem wiec mam pytanie czy np Denon dcd 2010ae może posłużyc jako Dac do Squeezebox Touch? gdzieś wyczytałem że w niektórych cd jest taka możliwość(rozumiem że wtedy nie trzeba dokupować zewnętrznego daca?), czy to jest dobre rozwiązanie, no i jak to sie podłącza? czy wtedy obsługuje to pilotem od cd czy cd nawet nie trzeba uruchamiać, może wystarczy tylko stan bay?

Link to comment
Share on other sites

Denon DCD-2010AE możesz wykorzystać jako zewnętrzny przetwornik. Squeezebox ma wyjście cyfrowe, za pmocą którego wyprowadzasz sygnał do odtwarzacza, wchodząc jednym z wejść cyfrowych (koaxialne lub optyczne). Dzięki takiemu połączeniu Squeezebox będzie służył wyłącznie jako źródło cyforwego materiału, natomiast cała obróbka na postać analogową będzie odbywała się w odtwarzaczu.

Link to comment
Share on other sites

fakamada, 19 Lut 2010, 09:49

 

>Pytanie czy będzie słychać jakąć różnice ? Squeezevox też ma DAC, ten Denon nie jest chyba jakiś

>wybitny (chyba, że się mylę..)

 

rozumiem ze Touch tez ma Dac ale calosc kosztuje ok 1400zl to chyba nie rokuje mu lepszego posiadania daca niz w deninie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.