Jump to content
IGNORED

Jaki interkonekt do Marantza CD5003 i SR5004?

intruso

Recommended Posts

Witam. Posiadam sprzet jak w temacie. plus MA RX6. jaki kabel RCA polecilibyście do tego sprzetu do max 200zl.

Czego oczekuje? dobrze kontrolowanego niskiego basu i przestrzeni.

Moze:

REAL Evolution ECA/OM50

Positive Cable OPTIMUM LIBRA

Audioquest SIDEWINDER

Audionova PHOBOS MkII

A moze jeszcze znajde jakies lepiej brzmiace kable?

Jestem tez posiadaczem podobnego sprzetu ,SR-6003 i Cd 6003 kolumny Mordaunt Short Avant 906i,905,902 i sub 309.Jezeli masz to podpiete razem to znaczy do amplitunera cd to interkonekt raczej nie ma znaczenia,prędzej bi-amping.Ja do tego zestawu używam jeszcze wzmacniacza Yamaha AX 590 który robi za koncówke mocy lepsza gra w stereo i tu moze jakis interkonekt cos moze zmienić ale tez nie tak wiele.

Jestem tez posiadaczem podobnego sprzetu ,SR-6003 i Cd 6003 kolumny Mordaunt Short Avant 906i,905,902 i sub 309.Jezeli masz to podpiete razem to znaczy do amplitunera cd to interkonekt raczej nie ma znaczenia,prędzej bi-amping.Ja do tego zestawu używam jeszcze wzmacniacza Yamaha AX 590 który robi za koncówke mocy lepsza gra w stereo i tu moze jakis interkonekt cos moze zmienić ale tez nie tak wiele.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.