Skocz do zawartości
IGNORED

wzmacniacz lampowy do rocka?


krzysiekol

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

w zwiazku ze jestem w tym temacie kompletnym laikiem mam do was pytanie czy jest jakis godny polecenia wzmacniacz do kolumn podlogowych ktory bedzie dobrze sie sprawoal w muzyce rockowej tzn zalezy mi zeby nie mial zbyt duzo gory bo mam dosc jasne kolumny(MA GS20) za to zeby byl w miare neutralny na srednicy ale mial szybki mocny! zwarty i konturowy bas -calosc zeby gralo bardzo dynamicznie ale nie natarczywie i ostro w cenie do ok 8tys

wstepnie myslalem nad Vincent 236 ale to hybryda i nie wiem czy to dobry trop w tym kierunku?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem znawcą "lampowców", ale wydaje mi się, że dynamika to nie jest ich mocna strona. Mocną stroną lampowców jest raczej "ciepłe" brzmienie (ale zapewne koledzy "znający" się wypowiedzą). Natomiast ten Vincent o którym piszesz zbiera bardzo dobre opinie (prasa, internet-nie słuchałem) i to za sprawą jego hybrydowej konstrukcji, może być właśnie czymś czego szukasz (sam bym z chęcią posłuchał).

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Vincenta 236 w domu, i w porównaniu z sześciowatowym triodowcem to właśnie Vincent wypadł jak ciepłe kluchy. Opinie o tym że dynamika nie jest mocną stroną lampowców należy traktować jak mity, legendy i podania ludowe rozpowszechniane przez tych, co nie słuchali, ale powtarzają jakieś zasłyszane z trzeciej ręki opowieści dziwnej treści. Polecam zapoznanie się z lampowcami na KT88. Kapcie spadają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGyver, 20 Lut 2010, 21:25

 

>Miałem Vincenta 236 w domu, i w porównaniu z sześciowatowym triodowcem to właśnie Vincent wypadł

>jak ciepłe kluchy. Opinie o tym że dynamika nie jest mocną stroną lampowców należy traktować jak

>mity, legendy i podania ludowe rozpowszechniane przez tych, co nie słuchali, ale powtarzają jakieś

>zasłyszane z trzeciej ręki opowieści dziwnej treści. Polecam zapoznanie się z lampowcami na KT88.

>Kapcie spadają.

 

dzieki za pierwsze uwagi, sam nie mialem okazji sluchac tego vicka lecz tylko opinnie i gazety minn audio.de i tu wpadl bdb ale jak to testy roznie do tego podchodza, - mam w zwiazku z tym pytanie do McGyver sokro sluchales i jest cos lepszego - jak piszesz KT88 to moja prosba o podanie jakis konkretnych modeli bo jak pisalem jestem w tym zakresie laikiem i na lampowcach sie nie znam - oczywiscie zeby byl z przedzialu cenowego do 8tys

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 8 tys. zł? No to nie kupuj tego Vincenta bo stać Cię na coś znacznie lepszego. Ja bym polecał Spark 530 lub 710. Może jeszcze ASL, na pewno nie Jolidę, a jak się nie boisz chińszczyzny, to znalazłoby się coś równie dobrego, a znacznie tańszego i możnaby zaoszczędzoną kasę zainwestować np. w klasowe źródło albo po prostu wydać na płyty ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak-nie kupuj chinszczyzny lampy w zadnym wypadku,bo zostajesz z tym do emerytury[swojej].

Jak kupisz,to pozniej sprzedasz znacznie tracac-taka prawda,a bebechy w srodku nie tej klasy-

-nawet do 8 tys. zlotych.Nie chce wiecej pisac,bo sobie narobie jeszcze wiecej przeciwnikow.

Na lampe do rocka mam swoja koncepcje,ale to temat na pw.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że chińskie wzmacniacze krytykują zwykle ludzie, którzy widzieli je jedynie na obrazku. Krytykują ich "bebechy", podczas gdy kompetencje by to oceniać mają zerowe.

Owszem, istnieją kiepskie chińskie lampowce, istnieją też przeciętne, ale istnieją też bardzo dobre. A znakomita większość ma bardzo korzystny stosunek cena/jakość. Co nie zawsze da się powiedzieć o wyrobachmarek tzw. "renomowanych". Czasem można trafić na bubla, wtedy to dopiero jest zonk.

A strata na odsprzedaży? Zawsze jest. Im wyższa cena zakupu, tym większa wtopa. Chyba że się kupuje tylko i wyłącznie z drugiej ręki, co (przy pewnej mierze rozeznania i zachowaniu zdrowego rozsądku)szczerze polecam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszy chinski wzmacniacz to ayon-mcgywer zgadza sie.

A moze mam z ta lampka przyjechac na odsluchy do Krakowa z calym systemem-to sie poznamy i

moze McGyver wreszcie uslyszysz to czego jeszcze nie slyszales-daj znac na pw jak bedziecie cos

organizowac.ps.u Marcina juz bylem-takze droge znam.pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mnie zapraszać do Krakowa, bo bywam tam gościem, nie gospodarzem. Niemniej chętnie Cię poznam. I nie bądź taki bezczelnie, butnie pewny że masz coś wyjątkowego, bo niejeden posiadacz tzw. "grubego" systemu wychodził ode mnie zdumiony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie...

U siebie to ja jestem gospodarzem. Zapraszam do mnie, z systemem czy bez, wszystko jedno. Zapewniam pyszną kawę. Do mnie ta sama droga co do Krakowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj troszke pofolguj wodzy fantazji,bo nie wiesz z kim masz do czynienia-zapewniam Cie ze butny

nie jestem-wiem co to pokora-tylko wiesz swojego dzwieku to akurat jestem pewiem.Chociaz wiesz nie

pora na slowne utarczki,bo istnieja rozne preferencje i tyle.Wiem tylko,ze moj wzmak zagra i rocka,

i powazna,i jazz,przekaz z opery,badz z filharmonii tez nie bedzie przerysowany przekaz.

Powiem CI tak pamietliwy nie jestem,bo wazne byc zdrowym i szczesliwym-wiec powiem krotko bywasz

w stolicy-to zapraszam -nic wiecej nie moge dodac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary audiofil, 21 Lut 2010, 01:14

 

>Sluchaj troszke pofolguj wodzy fantazji,bo nie wiesz z kim masz do czynienia

 

Ohoho, mamy tutaj kogoś niezidentyfikowanego. Wie ktoś może kim jest Stary Audiofil? Bo ja nie wiem. Przyznaję się do tego bez bicia. I wiecie co? Jakoś niespecjalnie mnie interesuje za kogo się uważasz Stary Audiofilu, Twoje wpisy świadczą o Tobie, a ja wcale nie muszę puszczać wodzy fantazji, wystarczy poczytać.

 

>-zapewniam Cie ze

>butny nie jestem

 

To tylko deklaracje bez pokrycia. Twoje wpisy świadczą o czymś wręcz przeciwnym - że zadzierasz nosa.

 

>-wiem co to pokora

 

A patrzysz co piszesz? I jakim tonem piszesz? Tak się objawia Twoja pokora?

 

>-tylko wiesz swojego dzwieku to akurat jestem pewien.

 

A nie neguję. Swojego dźwięku możesz sobie być pewien. I dobrze. Ale to nie znaczy że słyszałeś już absolutnie wszystko i że absolutnie nic Cię już nie może zaskoczyć. Życzę zatem dużo radości ze słuchania Twojego systemu i więcej powściągliwości w stawianiu go na piedestale i w wypowiadaniu kategorycznych, wartościujących sądów na temat czegoś, czego nie znasz.

 

>Chociaz wiesz nie

>pora na slowne utarczki,bo istnieja rozne preferencje i tyle.Wiem tylko,ze moj wzmak zagra i rocka,

>i powazna,i jazz,przekaz z opery,badz z filharmonii tez nie bedzie przerysowany przekaz.

 

To się ciesz ze SWOJEGO systemu, i nie próbuj ustawiać innych pokazując im gdzie ich miejsce. Pozwoliłeś sobie postawić swój system jako wzorzec i sugerować co ja powinienem usłyszeć, mimo że nie możesz wiedzieć nic o dźwięku z którym obcuję na codzień dzięki mojemu systemowi, bo są to głównie urządzenia handmade istniejące tylko w jednym egzemplarzu. To Ty pozwoliłeś sobie puścić wodze fantazji na temat rzeczy o których nie masz pojęcia. Człowiek dojrzały powinien wiedzieć, że nie należy wypowiadać kategorycznych sądów na temat czegoś, czego się nie zna, bo przez to można wyjść na zadufanego głupca.

 

>Powiem CI tak pamietliwy nie jestem,bo wazne byc zdrowym i szczesliwym-wiec powiem krotko bywasz

>w stolicy-to zapraszam -nic wiecej nie moge dodac.

 

Doceniam zaproszenie i dziękuję. Nie mogę wprawdzie powiedzieć że w stolicy "bywam", ale faktycznie zamierzam się wybrać wiosną. Być może uda mi się tak ułożyć sprawy, by udało się spotkać.

Pozdrawiam

Mac

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majonez, 21 Lut 2010, 01:09

 

>McGyver, 20 Lut 2010, 21:48

>>(...)na pewno nie Jolidę(...)

>

>Jeśli mogę spytam

>dlaczego nie Jolkę?

 

Price/performance ratio sucks.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam- Manley Stingray zagra Rocka az milo a po przelaczeniu w triode zaspiewa jazzik i reszte klimatycznej muzy:)

 

Mozna za 5500 zl go teraz kupic bo widzialem ogloszenie a sprawdzic przynajmniej nie zaszkodzi-warto!

 

robix

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysiekol

Ciekawą alternatywą jest Lorelei,wyśmienity piecyk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-803-100001650 1266744350_thumb.jpg

post-803-100001651 1266744350_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>> krzysiekol, 20 Lut 2010, 16:24

U mnie Sun Audio SV-2a3 rąbie rocka aż miło :) Nie wiem tylko jak wypadłby z Twoimi kolumnami

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rochu

(Konto usunięte)

stary audiofil, 21 Lut 2010, 00:50

 

>A moze mam z ta lampka przyjechac na odsluchy do Krakowa z calym systemem-to sie poznamy i

>moze McGyver wreszcie uslyszysz to czego jeszcze nie slyszales-daj znac na pw jak bedziecie cos

>organizowac.ps.u Marcina juz bylem-takze droge znam.pozdr.

 

Zapraszam serdecznie do siebie.

Będzie mi bardzo miło Ciebie poznać.

Następne planowane spotkanie w ramach odsłuchów w Krakowie to 6 marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oh McGyver-spodziewalem sie Twojej analizy mojego tekstu,ale zeby za piec druga w nocy-to cos

niesamowitego-wiesz serdeczne dzieki za zainteresowanie moja osoba juz zreszta po raz ktorys z kolei.

Wiem skad sie to u Ciebie bierze-musisz zawsze miec ostatnie zdanie-wiec mniej,tylko CI powiem,ze

u mnie to naprawde gra i tak mowie, bo ludziom sie podoba,wiec mysle ze Tobie moze tez przypasic.

Dzieki za zaproszenie,mysle,ze skorzystasz pierwszy tzn.na wiosne.Na pewno tez wiem ze u CIEBIE tez

gra-i pewnie ludziom tez sie podoba.No wlasnie tylko TY JESTES dosc dlugo na forum i lubisz duzo

pisac,ciut wiecej jak ja.Dobrze radze zapomnijmy szybko o tych powtarzam obustronnych glupich

slownych przepychankach-juz okrzeplem dosc po 4 miesiacach pisania i mysle ze wystarczy i zapraszam.

Co do tytulu watku powiem tak-nie kupujcie chinskich wzmacniaczy-a co nie ma polskich o wiele

lepszych-sa,tylko trzeba sie rozejrzec i poszukac.Bo co to znaczy,ze wzmacniacz powiedzmy do 8000pln.

To nic nie znaczy-bo umnie jest tez lampa tzn.pre+koncowka,powiedzmy za te osiem patoli i sama za nic

w swiecie nie zagra,bo do niej sa podlaczone pozostale elementy toru za kwote dziesiec razy wieksza

i to dopiero gra.Takze aby zagralo na poziomie wszystkie elementy toru musza byc dobrane jak nalezy.

Niektorzy uwazaja,ze jak lampa to tylko kabelki srebro,glosniki ponad 90db skutecznosci-otoz nieprawda to sa mity.Takze zycze rozsadnego dobierania elementow toru i walki z akustyka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary audiofil, 21 Lut 2010, 17:32

 

>oh McGyver-spodziewalem sie Twojej analizy mojego tekstu,ale zeby za piec druga w nocy-to cos

>niesamowitego

 

Jestem wampirem, to i po nocy grasuję, co w tym dziwnego?

 

>-wiesz serdeczne dzieki za zainteresowanie moja osoba juz zreszta po raz ktorys z

>kolei.

 

Nie interesuję się jakoś szczególnie Twoją osobą, nie pochlebiaj sobie zbytnio. Reaguję tylko na Twoje wpisy z którymi się nie sposób zgodzić. Ot co.

 

>Wiem skad sie to u Ciebie bierze-musisz zawsze miec ostatnie zdanie-wiec mniej,

 

Znów nadinterpretujesz. A ja już Ci napisałem skąd się to bierze. No ale dobrze, powtórzę: Reaguję tylko na Twoje wpisy z którymi się nie sposób zgodzić. Ot co.

 

>tylko CI powiem,ze

>u mnie to naprawde gra i tak mowie, bo ludziom sie podoba,wiec mysle ze Tobie moze tez przypasic.

 

Nie potwierdzam, nie zaprzeczam, bo nie słyszałem. Ale wierzę na słowo, bo u wielu ludzi słyszałem systemy które grają muzykę. I to niekoniecznie za duże pieniądze.

 

>Dzieki za zaproszenie,mysle,ze skorzystasz pierwszy tzn.na wiosne. Na pewno tez wiem ze u CIEBIE >tez

>gra-i pewnie ludziom tez sie podoba.

 

Ano podoba się, i niewykluczone że i Tobie by się spodobało. Jakbyś chciał się przekonać to zapraszam w każdej chwili, wystarczy się zapowiedzieć parę dni wcześniej. Jak PO ODSŁUCHU stwierdzisz że Ci się nie podoba, to nie będę miał pretensji, ale przed odsłuchem nie oceniaj, nie wartościuj, bo to mądre nie jest.

 

>No wlasnie tylko TY JESTES dosc dlugo na forum i lubisz duzo

>pisac,ciut wiecej jak ja.

 

Ano jestem na forum kawał czasu, to i wpisów mi się uzbierało. Taka kolej rzeczy. Pobędziesz tu dłużej to i Tobie się wpisów nazbiera.

 

>Dobrze radze zapomnijmy szybko o tych powtarzam obustronnych glupich

>slownych przepychankach-juz okrzeplem dosc po 4 miesiacach pisania i mysle ze wystarczy i

>zapraszam.

 

Przyjmuję propozycję.

 

>Co do tytulu watku powiem tak-nie kupujcie chinskich wzmacniaczy-a co nie ma polskich o wiele

>lepszych-sa,tylko trzeba sie rozejrzec i poszukac.

 

To ja poproszę o podanie propozycji polskiego nowego, nieużywanego wzmacniacza lampowego do 1600zł.

A jak to będzie za mało, to poproszę o propozycję polskiego nowego nieużywanego wzmacniacza do 2500zł. Są takie? Jeżeli tak, to chętnie się z nimi zapoznam, i jak mi się spodobają to będę polecał.

 

>Bo co to znaczy,ze wzmacniacz powiedzmy do

>8000pln.

>To nic nie znaczy-bo umnie jest tez lampa tzn.pre+koncowka,powiedzmy za te osiem patoli i sama za

>nic

>w swiecie nie zagra,bo do niej sa podlaczone pozostale elementy toru za kwote dziesiec razy wieksza

>i to dopiero gra.Takze aby zagralo na poziomie wszystkie elementy toru musza byc dobrane jak

>nalezy.

 

Owszem. Dlatego też bardzo często zwracam uwagę na jakość źródła w systemie. Chińskie wzmacniacze są dobre i tanie, ale często potrzebują źródeł droższych niż one same, bo inaczej będzie klapa. A potem ktoś posłucha, i powie że chiński wzmacniacz gra do dupy, tymczasem to nieprawda, bo on tylko pokazuje miernotę reszty komponentów w systemie. Niestety mało który nabywca chińskiego lampowca zdecyduje się na zapewnienie mu reszty komponentów która go nie stłamsi.

 

>Niektorzy uwazaja,ze jak lampa to tylko kabelki srebro,glosniki ponad 90db skutecznosci-otoz

>nieprawda to sa mity.

 

Pełna zgoda! Przykladem niech będzie taka słabizna mocowa jak Sun Audio SV-2A3 który to z palcem w rzyci pogania niełatwe do napędzenia Scan-Speki, byle pomieszczenie było mniejsze niż hangar ;-)

 

>Takze zycze rozsadnego dobierania elementow toru i walki z akustyka.

 

O, walki z akustyką szczególnie. Kwestia najczęściej zaniedbywana. Tak więc pod tą częścią wypowiedzi mogę się podpisać. Nawet oburącz.

A teraz lecę straszyć gdzie indziej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGyver-napisz cos od siebie,bo co tylko napisze to rozbierasz i analizujesz-tylko po co??

Powtorze jeszcze raz do autora watku-nie kupuj chinskiej lampy.

Kup sobie do 3000 pln polskiego amplifona-bedziesz mial muzyke i po zawodach.

Do tego np.krell280cd,konekt+gl.sonus oliva.Dwie sieciowkinp.shunyata diamondback do lampy+jakiegos

fadela starszego dedykowanego do cd.Popraw kolumny i masz gwarantowany odbior wysokiej klasy przekaz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie analizuję i rozbieram, tylko odpowiadam tak, żeby niczego nie pominąć. Ale dobra, napiszę coś od siebie:

 

krzysiekol, kieruj się własnym słuchem. Nie rozmieniaj się na drobne, nie zastanawiaj się nad drutologią, to zawsze możesz zmienić, dokupić. Skup się na dobrym wzmacniaczu i na dobrym źródełku do niego, bo to najważniejsze. Amplifon do rocka? Hm, wątpię. Ale posłuchać nie zaszkodzi, niemniej brać w ciemno odradzam. Za to mogę tutaj z całą świadomością poprzeć wpis Robixa, Manleya Stingraya z drugiej ręki możesz brać nawet w ciemno, bo nawet jak nie przypasi nie będziesz miał kłopotu z bezstratnym zbyciem.

Nie od rzeczy byłoby wspomnieć tutaj również o znakomitych wzmacniaczach vintage Dynaco ST35 na EL84. Kto raz usłyszał, ten wie o czym mówię. Ponadto są śliczne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze wpadlo mi w uszy cos takiego

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - co o tym myslicie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać muzg dobrze pamięta - tylko EL83

Beatele też tak mówili

Mc - Uroda ST-35 to rzecz gustu ale dobre żelastwo swoje robi :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.