Skocz do zawartości
IGNORED

wzmacniacz lampowy do rocka?


krzysiekol

Rekomendowane odpowiedzi

stary audiofil, 23 Lut 2010, 15:24

 

>McGyver

>Wreszcie zajarzyles[jak wygrzana trioda] ze niekiedy jaja se robie,a widzisz bez napinania sie i

>bufonady mozna prowadzic poprawnie dyskusje.

 

Używaj emotikonków. Bo bez tego niektóre Twoje teksty wyglądają na modelowe przykłady owej bufonady ;-)

 

>Tekst byl ulozony wylacznie pod twym katem,bo jak

>Cie zwal tak CIE zwal dla mnie masz ksywe analityk-z tego wzgledu ze rozbierasz na czynniki

>pierwsze

>moje teksty-niech tak zostanie jak Ci tak pasuje.Apropo lamp-to jestem rzadki jak piwo wareckie-

>ale kto wie moze sie poducze na stare lata.

 

Piwo z Warki jest nienajgorsze, ale preferuję Leżajsk.

Tylko ucz się od tych, od których warto się uczyć. Przykłady z naszego forum: Stary Bej i Mamel. Jeżeli kogoś pominąłem, to przepraszam.

 

>Dobrze ze masz phasta,bo bym CI powiedzial abys nigdy

>nie kupil sobie chinskiego wzmacniacza.

 

Chińskich wzmacniaczy to ja miałem na kopy. Byłem jednym z pierwszych na forum którzy ściągnęli sobie wzmaka z Chin. Nigdy tego nie żałowałem, wzmacniacz był świetny, a po małych korektach jeszcze lepszy. A niedawno gościł u mnie tani, chiński lampowiec na 2A3 który gra tak, że byłby w stanie skopać rzyć niejednej wcale nie chińskiej lampowej legendzie za kwotę pięciocyfrową. Kilka takich legend gościło u mnie na odsłuchach. Jakoś zawsze lądowały w końcu pod kaloryferem, bo tam było ich miejsce ;-)

Tak więc porada spóźniona, bo już kupiłem, sprawdziłem, i wiem że ta porada jest niesłuszna. Może kogoś w dziedzinie lamp jeszcze rzadszego niż piwo wareckie nabierzesz na takie porady, ale nie mnie.

 

>Dzieki za info o lampach.

 

dzięki za polemikę ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wracając do watku:

 

Do rocka, metalu, tudzież klasyki polecam wzmacniacze na lampach 6550.

Z reguły mają dużą moc, wiec wysterują wiekszość kolumn i barwą bardzo pasują do takiej muzyki.

 

W historii moich wzmacniaczy najlepiej do rocka pasowała Jolida 502B.

Phast na diabełkach są równie dobre i też mówię to z doświadczenia, ale są bardziej wymagające w stosunku do reszty toru. Tzn są bardziej przejrzyste i jak chcesz komfortowo słuchac rock'a to musisz sporo zainwestować w kable. Jesli nie pieniędzy, to napweno czasu na znaleźienie odpowiednich.

 

Odradzam natomiast wszystko co ma w sobie lampe EL34 lub pochodne. Tylko bardzo dobre aplikacje tej lampy sprawdzają się w rocku.

 

W kazdym razie, na pewno lampa. Żaden tranzystor nie zapewni Ci takiej dynamiki, a to podstawa.

 

Nie mam oczywiście tak bogatej wiedzy jak McGyver, wiec nie wiem dlaczego tak się dzieje. jednak przeżyłem juz trochę wzmacniaczy, a i rocka słucham bardzo dużo więc może skorzystasz.

 

Mój typ to 6550, nie mylić z KT88. Niby odpowiednik, ale do rocka jest za suchy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie chcę się czepiać, ale tytułem uzupełnienia pozwolę sobie dodać komentarzyki:

 

whitesnake, 23 Lut 2010, 16:03

 

>a wracając do watku:

>

>Do rocka, metalu, tudzież klasyki polecam wzmacniacze na lampach 6550.

>Z reguły mają dużą moc, wiec wysterują wiekszość kolumn i barwą bardzo pasują do takiej muzyki.

>

>W historii moich wzmacniaczy najlepiej do rocka pasowała Jolida 502B.

 

Lepsze od Jolidy są Sparki 530, 710, Cayin A88T, a nawet niemarkowe chińskie wzmacniacze Music Angel XD800 po drobnych korektach. A Bewitch No.6550 to nawet bez żadnych korekt, wystarczy mu wymienić lampy sterujące 6N8 i 6N9 na NOSy 6SN7 i 6SL7. Serio.

 

>Phast na diabełkach są równie dobre i też mówię to z doświadczenia, ale są bardziej wymagające w

>stosunku do reszty toru. Tzn są bardziej przejrzyste i jak chcesz komfortowo słuchac rock'a to

>musisz sporo zainwestować w kable. Jesli nie pieniędzy, to napweno czasu na znaleźienie

>odpowiednich.

 

Kable jak kable, ale do monobloków Phasta potrzebny jest dobrej klasy preamp aktywny, inaczej mają tendencje do mało dynamicznego grania. IMHO preamp Canary Audio CA601 powinien się tu sprawdzić. W każdym razie wbudowane w te monobloki regulatory pasywne to rozwiązanie które należy traktować jak tylko doraźne, tymczasowe. Jak się je zestawi z dobrym aktywnym pre, to i wpływ kabli staje się mały.

 

>Odradzam natomiast wszystko co ma w sobie lampe EL34 lub pochodne. Tylko bardzo dobre aplikacje tej

>lampy sprawdzają się w rocku.

 

A ja nie byłbym taki kategoryczny. Znam sporo udanych aplikacji lamp EL34 (ale nie nalezy do nich Prima Luna ;-). M in. miałem kiedyś bardzo fajne ukraińskie monobloczki Phase na lampach EEL34, i do dziś je miło wspominam.

 

>W kazdym razie, na pewno lampa. Żaden tranzystor nie zapewni Ci takiej dynamiki, a to podstawa.

 

Czy żaden, to możnaby polemizować. W każdym razie za kwotę czterocyfrową bardzo ciężko będzie nabyć takiego tranzystorowca, nawet z drugiej ręki.

 

>Nie mam oczywiście tak bogatej wiedzy jak McGyver, wiec nie wiem dlaczego tak się dzieje. jednak

>przeżyłem juz trochę wzmacniaczy, a i rocka słucham bardzo dużo więc może skorzystasz.

 

Bardzo proszę bez kadzenia :-)

Jestem w tej dziedzinie samoukiem.

 

>Mój typ to 6550, nie mylić z KT88. Niby odpowiednik, ale do rocka jest za suchy.

 

a tego ostatniego nie rozumiem. Gra nie tylko lampa, ale i jej aplikacja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jesli chodzi o konkrety:

 

Jolida jest oczywiście przykładem. Konstrukcyjnie ten wzmacniacz ma sporo wad. Jako uzytkownik, nieelektronik mogę zwrócić uwagę np. na to że gniazda lamp sterowania są wlutowane w podłużną płytkę, która jest przymocowana tylko na rogach. Kazda wymiana lamp, powoduje uginanie się płytki i z czasem skutkuje pękaniem ścieżek i lutów. Chińszczyzna ma wiele tego typu wpadek.

 

Ayon to jednak bezpieczny wybór.

Polecano Ci Sparka - to dobra rzecz, jednak kosztuje blisko 15tyś. Na dibelkach wolałbym już Phasta za 6tyś. Ayon Spirit jest bliżej Twojego budzetu. To co prawda wzmak na KT88 ale gra przyjemnie. Godne rozpoznania sa tez wzmacniacze TRI na KT88, miałem dłuzszy czas w domu podajże TRV85 i grał rewelacyjnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGyver, 23 Lut 2010, 16:41

 

Nie chce polemizować, tym bardziej że ogólnie sie z Tobą zgadzam. Lepszych od Jolidy jest sporo wzmacniaczy, to był przkład brzmienowy ponieważ lampy TungSol 6550 grały w nim wspaniale.

 

Nie spotkałem jescze wzmaka na EL34, który zagrałby rocka z odpowiednią masą dzwieku. Chyba że mówimy o 6CA7 w Bonasusie, ale to inna bajka.

O ile pamietam sam pomagałeś mi pozbierać się z moimi monobloczkami Phasta na EL34. Cała zabawa skończyła się ich szybką sprzedażą. Grają fajnie ale detalicznie, cienko, szczegółowo i bez wypełnienia - stąd ta kategoryczność, do rocka się nie nadają. To samo z zacną konstrukcją LEBENA. Piekny wzmacniacz, ale nie do rocka :). Nie teoretyzuje, mówie tylko o swoich doświadczeniach.

 

Daleki jestem od kadzenia. W kazdym przypadku kiedy działo mi się coś z lampami, mogłem liczyc na Twoją pomoc i zazwyczaj była skuteczna. Ja przynajmniej pamietam takie wydarzenia...

 

i nie rozumiem czego nie rozumiesz. Gra aplikacja ale zbudowana wokół lampy, która ma swój charakter. Taka 6550 od KT88 akurat rózni sie wyraźnie. IMHO w rocku sprawdzi się ta pierwsza, choć zdarzaja się wczesniej wymienione przezemnie wzmacniacze które ładnie grały z KT88.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>McGyver

 

Temat nie o tym, ale musze uzupełnić :): nowy pre Phasta na 6SN7 jest calkiem przyzwoity... kto wie czy klasą nie lepszy od samych końcówek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analityk

Juz zaczynasz pierdzielic z ta chinszczyzna,a prawdy sie boisz czy nie??

Bo modyfikujesz dzwiek sie ciut poprawi,a lud,powtarzam biedny lud mysli,ze schwytal PANA BOGA za nogi

a TY jednak masz cos z tego wampira.Stworz cos swojego,aby byla pamiatka dla potomnych to wtedy

bedziesz cieszyl sie uznaniem.

Cos czuje ze jednak 6 marca pojawie sie z kolkiem osikowym,bo takiego geniusza to te forum jeszcze

nie mialo.Nie mysl sobie,ze pozjadales wszystkie rozumy,tylko strugaj kijki do podparcia szczeki.

Na pewno bedzie milo-przynajmniej chcialbym-tylko nie pijcie denaturatu!!!!

rochu

to jestem zaproszony,czy nie??

ps.z tym kolkiem to myslisz ze zartowalem???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary audiofil, 23 Lut 2010, 17:16

 

>Analityk

>Juz zaczynasz pierdzielic z ta chinszczyzna,a prawdy sie boisz czy nie??

 

Nie boję się prawdy, ale Ty jej NIE ZNASZ!

 

>Bo modyfikujesz dzwiek sie ciut poprawi,a lud,powtarzam biedny lud mysli,ze schwytal PANA BOGA za

>nogi

 

Teoretyzujesz panie stary audiofil.a nawet nie wiesz o czym. A teraz powiedz jakich chińskich lampowców słuchałeś?

 

>a TY jednak masz cos z tego wampira.Stworz cos swojego,aby byla pamiatka dla potomnych to wtedy

>bedziesz cieszyl sie uznaniem.

 

Nie zależy mi na Twoim uznaniu.

 

>Cos czuje ze jednak 6 marca pojawie sie z kolkiem osikowym,bo takiego geniusza to te forum jeszcze

>nie mialo.Nie mysl sobie,ze pozjadales wszystkie rozumy,tylko strugaj kijki do podparcia szczeki.

 

No to żeś teraz dał popis zarozumialstwa i bufonady. Dawaj, przyjeżdżaj. Zobaczymy czyś przypadkiem nie taki mocny tylko w gębie. A od mojej osoby racz się odstosunkować.

 

>Na pewno bedzie milo-przynajmniej chcialbym-tylko nie pijcie denaturatu!!!!

 

Nie, denaturat już był. Teraz kolej na płyn Ludwik, albo na Borygo, sam już nie wiem jaka miała być kolejność.

 

>rochu

>to jestem zaproszony,czy nie??

 

>ps.z tym kolkiem to myslisz ze zartowalem???

 

Nie pitol, tylko przyjeżdżaj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

whitesnake, 23 Lut 2010, 17:00

mówimy o 6CA7 w Bonasusie,>>

skończyła się ich szybką sprzedażą. Grają fajnie ale detalicznie, cienko, szczegółowo i bez

>wypełnienia - stąd ta kategoryczność, do rocka się nie nadają.>>

 

OOO !!!

znowu mnie ktoś zadziwił - i to podwójnie

czym ma się różnić EL34 od 6CA7? dźwiękowo- niespecjalnie, wolę 34-ki bo "butelki" Sylvanii grają dłużej (fakt) ale cieniej

a że EL34 nie ma masy? - przecież to podstawa estrady; gro opinii o tej lampie to takie że przymula i jest przyciężka

i znowu (niestety?) wyszło na prawdę Mc - APLIKACJA! - 500V w anodę, 10ohm i 0.5V na katodzie i ognia

 

MC + piotrek

jeśli borygo będzie jako główne a brzozowa na deser to może i ja nieśmiało...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamel, 23 Lut 2010, 19:38

 

6CA7 niczym się nie różni od EL34 poza wielkoscią bańki, nie pisałem o lampie tylko o jej aplikacji własnie... Bonasusu to jedyny wzmacniacz, który mile zaskoczył mnie tymi lampami. To tylko pokazuje, ze można coś z niej wyciągnąć. Niestety poza tym przykładem wiecej chwalebnych przykładów nie znam.

 

Podczas gdy, nawet jesli o każdym wzmacniaczu na 6550 można powiedzieć wiele złego to jedną cechę mają wspólną - wszystkie nadaja się do rocka i uciągną nawet wymagające kolumny. Prawda?

 

Jesli więc kolega szuka wzmaka do rocka, to...?

Dla mnie wnioski są jasne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

whitesnake - prawda - wszystkie hybrydy AR z 6550 grają rocka lepiej jak co inne

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamel, 23 Lut 2010, 19:48

 

Nie tylko AR. Jesli myslisz o Audio Research :)

(nie wiem tylko dlaczego piszesz hybrydy, to całkowite lampowce były zawsze ?)

 

Dołozyłbym VTL dla przykładu, to trochę wyższa półka ale nie znam lepszego wzmaka do rocka.

Dla mnie to troche takie McIntoshe wśród lamp, za bardzo napinają muskuły.

Ale kolega przynajmniej wie czego szuka...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie jest kilka wymienionych wzmakow ktore ew by sie nadawaly, ale wychodzi na to ze w jednym trzeba by wymienic to....w drugim co innego, trzeci za drogi kolejnych to nigdzie namiezyc nie mozna, a jak i gdzie ja mam to odsluchac zeby w ciemno nie kupowac?

 

moze wiec jesli Macie jakies warte sprawdzone propozycje ktore raczej powinny spelnic moje oczekiwania muzyczne w zakladanej kwocie - wtedy mam prosbe o linki do takich wzmacniaczy - tym bardziej ze czesto Piszecie skrotami symbolami itp nie zrozumialymi dla mnie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam jeszcze ze moje kolumy jak dla mnie graja troche jasno wiec raczej wole wzmak ktory tego zakresu juz nie bedzie dodatkowo eksponowal, wiec wolalbym bardziej cieply w tym zakresie, ale tak jak pisalem na wstepie - dynamiczny ze zwartym moznym dolem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łomatko, a co za problem wymienić lampy sterujące we wzmaku? Toż to czynność eksploatacyjna należąca do użytkownika, i ZNACZNIE prostsza od wymiany opon w aucie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analityk

Zbytnik z Ciebie-nie odniosles sie do kijkow do podpierania-rozumiem,ze je juz masz.

Dosyc tego pitolenia.

Do autora watku

Nie kupuj chinszczyzny,bo Pan Analityk nie wyrobi sie z przerabianiem tego towaru na swoja modle,

bo bedzie trzeba wymienic i to i to i tamto,takze wiadomo o co chodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysiekol, 23 Lut 2010, 22:00

 

>wszystko fajnie jest kilka wymienionych wzmakow ktore ew by sie nadawaly, ale wychodzi na to ze w

>jednym trzeba by wymienic to....w drugim co innego, trzeci za drogi kolejnych to nigdzie namiezyc

>nie mozna, a jak i gdzie ja mam to odsluchac zeby w ciemno nie kupowac?

 

 

To zastanów się, czy na pewno chcesz lampę. Gra to o wiele lepiej, ale wymienianie, regulowanie biasow,rozgrzewanie czy inne czynnosci eksploatacyjne to codziennosć...

 

Z nowych, ostatnio słuchanych:

TRI na KT88

Ayon na 6550

Phast SET na 6S33S - jest nawet integra na allegro do pooglądania

 

Gdybym miał coś kupowac w tym budżecie, przyjrzałbym się tym klockom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o Phasta to nie wiem jak gra ta integra, ale zdecydowanie nie polceam monobloków z regulacją głosości. Zestaw monobloków z nowym pre, pomimo dodatkowego IC gra o wiele lepiej. Te tłumiki jakos mnie nie przekonały...

 

I nie bój sie, że to tylko 18W. Diabełki 6S33S napedzą Twoje kolumny bez problemu, u mnie radziły sobie z dużo trudniejszymi wynalazkami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary audiofil, 23 Lut 2010, 22:12

 

>Analityk

>Zbytnik z Ciebie-nie odniosles sie do kijkow do podpierania-rozumiem,ze je juz masz.

>Dosyc tego pitolenia.

>Do autora watku

>Nie kupuj chinszczyzny,bo Pan Analityk nie wyrobi sie z przerabianiem tego towaru na swoja modle,

>bo bedzie trzeba wymienic i to i to i tamto,takze wiadomo o co chodzi.

 

O kijki bądź spokojny, nie będą potrzebne. Tylko nie wydygaj, i przyjedź.

 

Poza tym zadalem pytanie. Nie wykręcaj się pitoleniem o niczym, tylko na nie odpowiedz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analityk

Chodzi o watek NASTEPCA??

Stary juz jestem nie pamietam mam skleroze-prosze darowac.

Ten odsluch to w bloku,czy w domu-fazy posprawdzane,psy uwiazane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wykręcaj się sianem, tutaj, w tym wątku zadałem pytanie. Odpowiesz na nie jak mężczyzna, czy znowu będziesz do upadłego unikał odpowiedzi tak jak wtedy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadales duzo pytan-czy chodzi o przekaz audiofilsko-highendowy przyjade to uslyszysz.

a chinola nie sluchalem,bo nie chcialem,teraz nie chce mi sie szukac wszystkich pytan -przepraszam-

-jak nie o to chodzi to o ktore,bo nie chce mi sie szukac.Napisz lepiej o pokoju odsluchowym,tzn.

wymiary poprosze i istotne dla mnie blok-czy dom-nie wykrecaj sie sieczka-tylko odpowiedz.

Mysle,ze chinskiego wzmaka nie bedzie dane nam sluchac???,ani afrykanskiego na przyklad.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem jakich chińskich wzmacniaczy słuchałeś.Odpowiadasz że nie słuchałeś bo nie chciałeś. Nie interesuje mnie dlaczego nie słuchałeś, to jedynie kwestia Twoich uprzedzeń. Ważne jest że nie słuchałeś, a oceniasz, wartościujesz, i opluwasz. Tymczasem gówno o nich wiesz, i nie masz żadnego prawa oceniać. To co uprawiasz, to jest szmaciarstwo. Nie zgadzasz się z tym? To pokaż żeś facet z jajami mocny nie tylko w gębie i przyjedź na odsłuch zamiast pierdzielić brednie wyssane z palca na temat rzeczy o których bladego pojęcia nie masz, i zamiast przechwalania się co to nie potrafi Twój system.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli to szmaciarstwo, to jak nazwac naganianie sobie klientow logujac sie spod innego nicka? no do tego to trza miec jaja..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak foxbaciku, a Kartaginę trzeba zburzyć

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary audiofil, no dalej skonfrontuj swoje sprzęta, a potem napiszcie recenzję małą jak wyszło. Może wtedy bedzie jaśniejsza sytuacja jak kupować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ANALITYKU nie tak ostro,ja nic nie opluwam-tylko Tobie watroba gnije.Zrozum kurde wreszcie,ze

markowy sprzet odpowiednio zlozony do kupy przez prawdziwego audiofila pasjonata-jakim jestem

osobiscie zawsze da przekaz bardziej prawdziwy niz urzadzenia modyfikowane.Bo grzebnac w tych

urzadzeniach to grzech-pojales o co chodzi-czy jeszcze nie????

A chinskich lampowcow-wybacz nie mam zamiaru sluchac-stosujac twoj poglad ze opluwam-to drogi

laskawco czy TY sluchales prawdziwego sprzetu w ogole-czy tylko na wystawie,bo w swych pogladach

jestes bardzo zatwardzialy-i nakrecasz spirale-nie pitol szykuj kijki,tylko musza byc audiofilskie.

SLUCHAJ po raz trzeci i ostatni dom,czy blok??Dziwie sie tez, ze interesuja Cie tez moje jaja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.