Skocz do zawartości
IGNORED

DAC sprowadzenie ?


simon84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zamierzam kupić DAC pod usb i chyba sprowadzić z ebay jeśli nei znajdę odpowiednika w Polsce itd jedyne co mnie odstrasza to ze aż z chin;p;p ale morze dam rade..dwa modele

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

co polecacie ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, polecam Musiland Monitor 02 US. Generalnie za tą cenę nie ma raczej konkurencji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zero sprowadziłem z Chin w październiku (wersje bez USB). Do samego urządzenia nie mam żadnych zastrzeżeń. W komplecie były 2 dodatkowe OPA do podmiany dla lubiących prace ręczne :) Sam nie miałem potrzeby, żeby próbować.

Obsługa po stronie chińskiej bez zarzutu. Sama przesyłka szła do Polski - jeśli dobrze pamiętam - około tygodnia, natomiast utknęła na prawie dwa następne na cle. I z taką ewentualnością musisz się liczyć. Wydaje mi się, że przesyłki z Chin są dokładniej kontrolowane niż z np. z USA, i nic dziwnego - mało kto dostaje autentyczne "prezenty" z Chin :) Niemniej, nawet po ocleniu, opłacało się.

 

gimma

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Do listy dopisałbym Matrixa Mini:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gimma--możesz cos doradzić jak z płatnością? po angielsku wystarczy sie dogadać?jak dokładnie wygląda cło i ile dokładnie zapłaciłeś ??myślę ze ten model MUSILAND Monitor tez waty uwagi regulacja głośności jest mi zbędna wiec albo zero albo ten .ktos jeszcze sie wypowie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek, z którym tam korespondowałem dysponował angielskim i nie spodziewam się niczego innego w przypadku innych handlowców tam. Pod względem handlu międzynarodowego jest to w końcu znacznie lepiej rozpoznawany kraj niż np. Polska :). Na ebayu sprzedawca miał zdaje się około 1500 transakcji, więc zapewne dystrybuował ten sprzęt zawodowo. Ten od Musilanda też wygląda sensownie.

Płaciłem przez pay-pala, tak jest chyba najprościej, ale pewnie przelewem też da radę. Musisz sprawdzić wymagania sprzedawcy. Przesyłka szła pocztą Hongkongu (tam kupowałem). Z ebaya dostałem numer do śledzenia jej statusu, tak jak to jest w firmach kurierskich.

Cło jest niewielkie, zdaje się, że 4,5%, natomiast istotny jest VAT 22% - to już boli. Wszystkie opłaty akumulują się, tzn. VAT płacisz od ceny już po ocleniu i _wliczając_ koszty przesyłki. Teoretycznie możesz próbować "minąć się z prawdą" przy deklaracji wartości towaru. Jeśli jego wartość (razem z przesyłką) jest

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gimma, 22 Lut 2010, 16:29

 

Jak wygląda taki wyciąg ? A gdyby zapłacić w dwóch ratach i okazać tylko jedną wpłatę ? Przejdzie ?

 

A w ogóle to dobrze zrozumiałem ? Całkowity koszt to:

 

Koszt urzadzenia + koszt wysyłki. Od tego naliczane jest cło ok. 5% i dopiero od całości Vat 22% ? Czy to wszystko czy jakieś jescze koszty do tego dochodzą ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie opłata w pay-palu jest sprzężona z funkcjonalnością ebaya, tzn. ebay przekierowuje cię na twoje konto w pay-palu na stronę częściowo już wypełnioną danymi (podobnie jak wygląda to w systemach płatności przelewem, typu mTransfer w mbanku, czy podobne gdzie indziej). Wydaje mi się, że wszelkie kombinacje z rozbijaniem tej kwoty na różne opłaty tak czy siak musiałbyś ustalić indywidualnie ze sprzedawcą i w rezultacie dokonać kupna poza e-bayem. Tam, gdzie pojawiają się negocjacje indywidualne, wszystko staje się możliwe. Nie wiem natomiast, czy sprzedawca byłby na to chętny, bo zamieszania z tym sporo.

 

Co do wyciągów: są to wydruki stron HTML przygotowywanych na żądanie przez ten serwis, tak samo jak dowody operacji bankowych na kontach internetowych. Czy możesz coś z tym zrobić? - odpowiedz sobie sam. Istota tkwi jednak w tym, że autentyczny zapis transakcji jest na serwerze, więc jeśli ktoś zechce, to cię sprawdzi.

 

Co do kosztów: tak to wygląda. Istnieją jeszcze pewne stałe opłaty manipulacyjne, typu za przysłanie zawiadomienia, za "przybicie pieczątki" sumujące się ztcp do ok. 10zl.

 

W końcu, wytłumacz sobie, że to wszystko idzie na emeryturę babci :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile z Paypalem to sobie przekombinujesz jak się dogadasz ze sprzedającym o tyle jeśli poproszą o wydruk z aukcji to będziesz musiał sfałszować wydruk.

 

P.S. Generalnie uważaj z przestawianiem przerobionych czy podrobionych dokumentów i wprowadzaniem w błąd celników - kręci się to bodajże wokół dwóch czy trzech artykułów (270/271/272kk).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeżeli ktoś ma jakieś pytania odnośnie Aune DAC to zapraszam na PM, bo na AS rzadko zaglądam.

Jestem właścicielem tego DACa w wersji MK2 od tygodnia.

 

Co do samej akcji zamawiania to PAYPAL i kupno ze strony internetowej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 33

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.