Jump to content
IGNORED

Dobre interkonekty do Coplanda CSA8


kahn

Recommended Posts

Witam,

 

 

Mam pytanie,

jaki interkonekty moglibyście polecić (w rozsądnej cenie) do Coplanda CSA8 i Sony CDP XB920 z DAC-iem P. Stelmacha (reszta sprzętu w "o mnie"). Jak do tej pory używam Van den Hul'a Bay C5, ale potrzebuję jeszcze 2kpl. Nie mam zastrzeżeń co do VdH, lecz chciałbym spróbować czegoś innego w tym zestawieniu. Zastanawiam się nad Klotzem Legrange lub QED Performance. Bardzo proszę o opinie odnośnie powyższych kabli oraz sugestie co do innych interkonektów.

 

 

Z góry dzięki za odpowiedzi

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witaj,

jeśli VdH gra dobrze w Twojej konfiguracji, poszukaj podobnego kabla. Napisz jednak, w jakim kierunku pod względem brzmienia chciałbyś pójść w stosunku do VdH, to będzie ewentualna wskazówka co do wyboru ewentualnego kabla. Napewno jednak musisz wybrane modele przetestować na swoim sprzęcie.

 

Jacek Lesień

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Link to comment
Share on other sites

The Second jest szczegółowy, a przy tym bardzo gładki i ma dobrą przestrzeń. Jego gładkość może jednak powodować, że odbierzesz muzyke jako mniej ofensywną, bardziej uspokojoną, co nie każdemu musi przypaść do gustu.

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedź,

proponowałbym Ci posłuchać w Twojej konfiguracji kable Acrolink (kwestia wyboru modeli zależy od zasobności portfela). Bardzo dobrze brzmiał system oparty na pre, końcówce oraz CD Coplanda CSA, zasilających kolumny Dynaudio Focus 140. Pozostała świetna dynamika, potęga natomiast doszła bardzo dobra szczegółowość, analityczność. Wszystko jednak zależy od indywidualnych preferencji, dlatego zdecydowanie proponuję odsłuch kabli w Twoim systemie.

 

Jacek Lesień

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Link to comment
Share on other sites

Cześć kahn

 

Zastanawiam się nad Klotzem Legrange lub QED Performance. Bardzo proszę o opinie

>odnośnie powyższych kabli oraz sugestie co do innych interkonektów.

 

Miałem między CD a wzmacniaczem VDH 102 Hybrid i kiedys z ciekawości zamieniłem go na Klotza La Grange, VDH poszedł na alledrogo w/g mnie VDH za dużo krzyczał średnicą, natomiast Klotz wszystko ugładził w całym aspekcie brzmienia, a przede wszystkim wysokie przestały też krzyczeć a stały się można nazwać perlistymi. La Grange nie jest drogim kablem dlatego warto spróbować w razie niepowodzenia dużo nie stracisz. Ja w każdym razie zostałem przy Klotzu, ponieważ nie mam wielu możliwości wypożyczenia innych kabli do odsłuchu a w ciemno kupować kable za kilka ładnych stówek to w/g mnie przesada. Sprzęt jak w o mnie.

Pozdrawiam

Najgorsze to mieć do czynienia z zakompleksionym Polaczkiem, któremu dano odrobinę władzy.

"Beware of all those in whom the urge to punish is strong". Nietzsche.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Zastanawiam się nad Klotzem Legrange lub QED Performance.

 

Tylko nie ten Klotz - w moim systemie zagrał gorzej niż tani kabelek za 2 zł, ogromny nadmuchany wyższy bas i nic poza tym. Z tanich kabli polecam interkonekty B-Tech - kiedyś miałem i teraz żałuję, że sprzedałem.

<><

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.