Skocz do zawartości
IGNORED

kłopoty z north.pl


arturp

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ta firma jeszcze istnieje ? Czasem na forum pojawiaja sie informacje ,że mozna tam kupic jakies ciekawostki - igły do wkładek i stare elementy elektroniczne niedostepne na rynku . Idac tym tropem zamówiłem dosłownie 4 sztuki tranzystorków niezbednych do naprawy CD-ka. Były dostępne od ręki . Przelałem forsę pod koniec stycznia i czekałem na paczkę .I tak czekam do dziś . w drugim tygodniu oczekiwania zadzwoniłem i zapytałem czy wysłano . Powiedziano mi ,że wysłano 2 lutego . W trzecim tygodniu poprosiłem o podanie numeru przesyłki aby sprawdzic na Poczcie . Obiecali ,że prześlą na maila bo teraz nie mają bo robia wysyłki grupowe itp itd i musza otrzymac informacje z Poczty ( !? ) Ja czekałem jak głupi ale nie dostałem maila . Napisałem skargę ale nie odpowiedzieli . Dzisiaj nawet nikt tam nie odbiera telefonu .Niby to tylko kilkanaście złotych ale odtwarzacz czeka a czuje sie ,,olany".

Czyli zebrali kasę na przedpłatach od klientów i tyle ich widzielismy ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...there is no spoon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam się chyba coś popieprzyło z ludźmi. jak pracował tam J.N. to wszystko było tip-top. ostatnio wysłałem pytanie o igłę do wkładki Lenco-100 dopisując, że excel 70 i cośtamjeszcze to to samo. w sieci tego pełno, wystarczy poguglać. jakiś kolo odpisał mi, że prosi o "podanie danych z tabliczki znamionowej urządzenia"?!. odpisałem mu, że nie bardzo rozumiem o co mu chodzi a pytanie jest bardzo proste, niech skorzysta w wykukiwarki. zapytałem też, czy p. J.N. już tam nie pracuje. i tyle, żadnej odpowiedzi nie dostałem. no to łaski bez, są inne sklepy na świecie.

oto jak w prosty sposób zamordować niezły biznes, wystarczy posadzić jakiegoś palanta, który nie ogarnia.

 

jak się wątek nieco rozwinie, proponuję podesłać linka do north.pl

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niestety normalność w naszej rzeczywistości.

bPrzygotowanie zawodowe polega na przedstawieniu drzewa genealogicznego w powiazaniu z pracodawcą.Nie fachowosoc i wiedza,a kunktatorstwo króluje wszędzie.

Od instytucji publicznych np.Sądow,Biur Notarialnych gdzie dziewczyny chodzą z pepkami na wierzchu mimo ze reprezentują bądź co badź instytucje państwową. Albo urzedniczki w gminach, z makijażem jak na Sylwestra,

W robocie potrzeba czegoś więcej niż tylko zegarek.Z niewolnika nie ma robotnika.

A że North zszedl na psy to fakt.Bałagan mają nieziemski i nie ma tego komu okiełznać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda , naprawde liczyłem na to,że będzie sklepik gdzie dostanę rzeczy wyjątkowe i niespotykane a czasem bardzo potrzebne . No ale teraz to lepiej samemu z kory wystrugac niż tam zamówic bo pieniadze w błoto i tylko niesmak .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...there is no spoon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze Conrad,ale ceny wyższe ,choć sprawniej.

Kupowałem ostatnio przelotki przedłużek do frontów pod potki,przepusty , przedłuzki i łaczniki

Pakiet przygotowali terminowo , bez problemów odbiór własny w W-wie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się tylko jak rozwiązac ta sprawę z north.pl . Tranzystorki są mi potrzebne ale przestałem liczyc na to ,że wysłali .Przeciez nie zgłosze wyłudzenia bo kwota smieszna .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...there is no spoon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od rana siedziałem na telefonie i dodzwoniłem sie do reklamacji North.pl . I tu miły człowiek podał mi numer wysyłki !! Nareszcie . Popęziłem na Poczte i okazało sie ,że podobno dwa razy awizowano ta przesyłkę . Udowodniłem ,że listonosza nawet nie było u mnie . Otrztymałem na Poczcie informacje ,że paczka jest juz w drodze powrotnej do north.pl.Zostanie do mnie ponownie wysłana kiedy wróci do north.pl na koszt listonosza , który zostanie jeszcze jakos ukarany ( nie podano jak ).

Na dzien dzisijeszy jest tak

- przesyłka gdzies w Polsce

- nie wiem kiedy i czy wogóle do mnie dotrze

- odtwarzacz regularnie odkurzam

A wystarczyłoby gdyby podczas mojej pierwszej ,drugiej telefonicznej lub trzeciej mailowej interwencji w north.pl ktos wstał od biurka , podszedł do ksiazki nadawczej , podał mi numer wysyłki i ja sam odebrałbym ja z urzędu pocztowego - bo przeciez leżała tam od 4 lutego przez dwa tygodnie czekając na termin drugiego awizowania ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...there is no spoon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arturp

 

bo listonosza trzeba wychować. do mnie przychodzi chyba ze 3 na zmianę i zawsze daję im jakieś drobne. dzięki temu zasuwają do mnie nawet ze zwykłymi nieawizowanymi przesyłkami ;)))

pzdr

j.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drugi raz biez za pobraniem(roznica w kasie niewielka)na pewno dostaniesz.Ja zamawiam stale części w North-Aswo i przesyłka pobraniowa zawsze docierała,a jak nie dotarła w termine(zdazyło się raz)i kupiłem u innego dostawcy to wróciła do nadawcy za karę.Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 6 miesięcy temu...

Nie wiecie co się stało z tym sklepem? Chodzi oczywiście o north.pl, od wczoraj wieczorem nie mogę się tam dostać, wygląda to tak jakby sklep nie istniał.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję G.Mark, chyba robili coś z serwisem, bo się troszeczkę pozmieniało :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie firma pracuje. Pracownicy się zmieniają bo mało zarabiają i efekt jest taki, że nowi nie są oblatani w temacie. Jeśli chodzi o rzetelność usług, to nie mam zastrzeżeń a dość często korzystam z ich sklepu ... bo jest pod nosem. Mam do nich ostatnio pretensje bo weszli w chińskie tranzystory a tego nie pochwalam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Jakkolwiek będzie - będzie inaczej, aniżeli sobie wyobrażamy - ponieważ między Dobrem a Złem znajdujemy się w życiu i w świecie

wielowymiarowym,w którym dokumentnie pomieszane jest Przypadkowe z Nieuchronnym."(S. Lem 1999)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.