Skocz do zawartości
IGNORED

Poglądy prof.Wolniewicza


conri

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze zauważyłeś

..."niby wykształconym ludziom"....

Tak dziś akademicki narybek

Bywa inteligencja nabyta, zdobyta, i genetyczna.Tej ostatniej jest najmniej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

apropo :-)

 

Lauren Ashley, Miss Beverly Hills 2010, wygłosiła w programie Fox News kontrowersyjną wypowiedź na temat homoseksualistów. Jak powiedziała, homoseksualiści powinni zginąć, bo, w jej ocenie, w taki sposób na ich temat wypowiada się Biblia – czytamy w serwisie examiner.com.

Miss Beverly Hills została poproszona o wyrażenie opinii na temat legalizacji związków homoseksualnych. W odpowiedzi piękna amerykanka odpowiedziała: Biblia mówi że małżeństwo mogą zawrzeć tylko mężczyzna i kobieta. Jak dodała, z Biblii wynika, że osoby homoseksualne powinny zostać skazane na śmierć. – Bilbia jest raczej czarno-biała w tej kwestii – oceniła Ashley.

 

- Myślę, ze Bóg stworzył rodzaj ludzki i kocha każdego, i jest najlepszy dla wszystkich. Jeśli mówi, że uprawianie seksu z osobą tej samej płci ściągnie na ciebie śmierć, to całkiem srogie ostrzeżenie, a On przecież wie o życiu więcej niż my – stwierdziła Miss.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na razie to mamy autopromocje a, jako najzdolnieszego wykształconego na wykladach i dobrotliwość nad wyraz odwaznego, choc troche bezczelnegop rofesora.Moze do tej beczki dziegciu ktos wrzuci łyzke miodu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

'Jak dodała, z Biblii wynika, że osoby homoseksualne powinny zostać skazane na śmierć. - Bilbia jest raczej czarno-biała w tej kwestii - oceniła Ashley.'

 

To mi się podoba. Czy p. Ashley odniosła się również do tego, co Biblia mówi na temat cudzołóstwa? Pewnie zapominała. Ozdoba show-biznesu i kalifornijska misska fanką Starego Testamentu, o nie mogę...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto temu bałwanowi w ogóle dał profesorski tytuł? Stary dziad lepiej by się wziął za bawienie wnuków cholerny bezbożnik i ignorant. Nie dziwi mnie, że sekta Radia Maryja za autorytet sobie obrała takie indywiduum, które jest ateistą a przeszczepy uznaje ze "współczesny kanibalizm". Z jego pogladami ludzi powinno się wysyłac na księzyc i to marsjański.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z walenia w odbyt raczej nie przetrwa zycie na ziemi i nawet miss o tym wie, ale od 'a' pewnie sie dowiemy jakiejs nowej ateistycznej czy jechowickiej teorii , ktora rozjasni nam w glowach...w sumie ciekawa jest ta monotonia prowokacji albo homoseksualisci,albo pedofilia ksiezy i inne bzdety dla ciemnego ludu, to ma 'podgrzac' dyskusje i polaryzowac , to nie podgrzeje i nie spolaryzuje normalnie myslacych ludzi, naprawde chlopie lepiej pilnuj zeby ktos ci córci na religie nie zaciagnal....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'To mi się podoba. Czy p. Ashley odniosła się również do tego, co Biblia mówi na temat cudzołóstwa? Pewnie zapominała. Ozdoba show-biznesu i kalifornijska misska fanką Starego Testamentu, o nie mogę...'

 

a cos Ty sie jozwa tak czepil takiej fajnej laski i cudzołóstwa, to juz nie mozna byc w sholbiznesie i nie byc fanka dwoch facetów walących sie w odbyt? w pewnych kregach to wiem , ze niemozliwe , ale chyba nie w calym , wielkim , amerykanskim szołbiznesie, jest tam chyba jeszcze malutka opcja 'straight', przecie to nie europa....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

electro - co za język, co za myśli! co powie wikary, jak się dowie?

jeszcze ktoś doniesie podczas spowiedzi i nie dostaniesz rozgrzeszenia na Wielkanoc

Ty już tu synku lepiej nie zaglądaj, tylko zgorszenie z tego

 

PS coś się zafiksowałeś na tej mojej córci, kręcą się takie bezbronne, niewinne istotki, co?

boisz się kobiet, hm?

a tak w ogóle to mam synka, ale to pewnie jeszcze bardziej rozpali Twoje zmysły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skynyrd, 26 Lut 2010, 18:37

 

>Ziemkiewicza wywalili bo nie pasował do koncepcji. Ciekawe kiedy wywalą Semkę?

 

No a Janke, Warzecha? Rozumiem, rozumiem - nie pasują do tezy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.