Jump to content
IGNORED

Iluminator D3004/6600 Seas L26RFX/P closed.. a średniotonowy?

Edelmann

Recommended Posts

w sumie to ja jakis czas temu myslalem mocno o propozycji misiomora ...22taf/g + rs52an + ...no wlasnie moze jakas beyma ;p ... w atrakcyjnej cenie :D ...

byly by bardzo ciekawe 3 drogi w super cenie ...

Krs 47 co o tym myslisz ;p ?

a dla autora topicu, moze również ktorys z Seasów np MCA15RCY ? krótka cewka lekka membrana .....tez maja pochlebne opinie.. co o ty myslicie

Z wooferami pro jeszcze nie miałem doczynienia. Teoretycznie nie odpowiadają mi pod względem parametrów technicznych. Oferują wysoką efektywnośc za cenę słabego (nie raz bardzo) zejścia i silnych rezonansów membrany/zawieszeń. To jest tylko taki ogólny rzut na temat z mojej strony, może kiedyś spróbuję / przekonam się.

Z tego co pamiętam Misiomor wspominał właśnie o Seasie L26RFX/P w połączeniu z Daytonem RS52. Co do tych 70 litrów to owszem, jednak w BR :) OZ wymaga dla optymalnej pracy około 40-50 litrów. Można też kombinować z membraną bierną (np. Peerless)i stroić w okolicę 20Hz 50 litrową obudowę, L26RFX/P daje sporo możliwości.

Jeszcze kilka słów do autora wątku, zaprojektowanie 3way to bardzo trudny i wtmagający proces jesli chce się to zrobić prawidłowo. Trzeba będzie wykonać solidne pomiary i dobrze dostroić konstrukcję, co może być problematyczne, biorąc pod uwagę Twoje dość podstawowe pytania.

Jak do muzyki poważnej to:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

lub

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ten drugi jest teraz na allegro. Piękny byłby duet z 6600.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.