Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki amplituner do tunera Echostar ESB-7200 HD


Henryk Kwinto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

Kilka słów wstępu. Mieszkam w Irlandii w wynajętym domku razem z czterema znajomymi i zmieniliśmy w nowym roku tuner satelitarny Polsatu na Echostar ESB-7200 HD. Posiadane kino domowe Sony HT-DDW760 nie potrafi zdekodować sygnału Dolby Digital i zapadła decyzja o kupnie nowego amplitunera. Z racji tego, ze uchodzę za znawcę tematu "Audio" mnie przypadła rola wyboru ale tak naprawdę temat amplitunerów, kina domowego jest mi całkowicie obcy. W związku z tym mam prośbę o doradzenie co kupić aby nie było problemów ze współpracą z tunerem Echostar.

 

Wstępnie rozglądnąłem się i w grę wchodziłyby następujące modele:

 

Pioneer: VSX-1019AH-K, VSX-919AH-K, VSX-819AH-K, VSX-519AH-K

Yamaha: RX-V1065

Kenwood: KRF-V9300D

 

To tak dla orientacji jaki przedział cenowy nas interesuje.

 

W grę wchodzi jeszcze zakup zestawu głośników ale może na początek prosiłbym o doradzenie który z obecnie produkowanych amplitunerów w cenie 500-600 EUR będzie no może nie najlepszy ale przynajmniej dobry.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie kazdy ampli dekoduje dd wiec z tym nie bedzie problemu, u mnie ten tuner wspolpracuje z yamaha rx v3900 po hdmi i dziala bez zasnych zastrzezen, jestem uzytkownikiem yamah od dluzszego czasu i z reka na sercu moge polecic ta rx v1065, jest to new model dodatkowo posiada nowe dekodeery dzwieku hd, wejscia wyjscia hdmi, bedzie dobrym napedem w kinie, mieszkam w uk tu mozna go wyrwac po nizej 500, poszukaj na ebay uk, czasami mozna tam trafic na dobra oferte, ewntualnie kupic w taniej cos uzywznego jesli sprzet nie musi byc nowy, wtedy za takie 500 mozna wyrwac znacznie wyzszy i mocniejszy model, amplitunery to ttemat gdzie zmiany zachodza bardzo szybko dzis nowy sprzet za miesiac lub dwa robi sie podstarzaly bajerow przybywa jak grzybow po deszczu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.