Skocz do zawartości
IGNORED

Klub audio OLSZTYN


krzysiekol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

A może specjalistyczny sklep hi-fi na Dworcowej, by coś zorganizował lub udostępnił powierzchnię, tym bardziej, że w okolicy dobra pizzeria.

Bardzo miła i otwarta osoba go prowadzi. Dobra promocja dla sklepu i niezrealizowane forumowe zamierzenie się zrealizuje.

Ma ktoś wtyki pod ten adres - jest ktoś zasłużonym klientem?

 

Ja mogę przynieść małą aktywną skrzynaczkę, która poprawi dźwięk każdej kolumny-monitora.

Jakie by nie były kable, to nie dadzą takiej porawy - prosty patent i do kupienia w kraju (nie jest to DIY).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla 2 osób, to szkoda zawracać sobie i komuś...

 

Wspomniana skrzynaczka też poprawi wszystkie podłogówki. Sklep akurat nie ma interesu w pokazaniu, że te markowe i "doskonałe" kolumny można łatwo poprawić. Ewentualną formułę powinien zaproponować sklep. Patrząc na ruch w klubie, to nie ma zapotrzebowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.Co się z tymi ludźmi z Olsztyna dzieje?Proponowałem parę razy spotkanie w fajnym lokalu i nic,cisza,ani jednej odpowiedzi.Masz racje,że dla 2 osób to nie ma sensu komuś zawracać głowy,ale z drugiej strony jak nic nie zrobimy to Olsztyn zawsze będzie zadupiem.Z tego co widać jest na forum kilka osób,czy to tak ciężko wyjść z domu żeby się spotkać,pogadać,poznać ludzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zaprosiłem dwóch ludzi, którzy mają zacne systemy (tzw. hi-end, jeśli patrzeć po markach i cenach), aby swoje płyty posłuchali w innym systemie (w założeniu - lepszym). I co? Nie podjęli tematu. Zmieniają, zmieniają, wydają na coraz nowe sprzęty, a nie chce im się ruszyć, porównać do którego punktu doszli.

 

Wychodzi na to, że mamy wyłącznie albo Klub Zadowolonych Z Siebie, albo Klub Obojętnych Na Wszystko. Trzeba to zaakceptować.

Ja i tak miałem nie pisać w wątku, więc już mnie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Jako ciekawostkę wam powiem, że w czwartek i piątek w Olsztynie będzie Michael Fremer ze Stereophile. Przyjeżdża ustawić pewien gramofon ...

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AVID Acutus Reference:

 

http://www.avidhifi.co.uk/turntable_acutus_reference.htm

 

do tego ramię SME V i topowa wkładka Ortofona - A90.

 

Jest kilka najwyższej klasy systemów w Olsztynie, ale nikt z właścicieli tu nie zagląda.

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Witam. Szukam możliwości sprawdzenia współpracy kolumn ze wzmacniaczem na 300B.

Gdyby ktoś miał taki i był uprzejmy się odezwać byłbym wdzięczny. W grę wchodzi odwiedzenie mnie, z uwagi na rozbudowany system.

Sposób rewanżu z mojej strony do uzgodnienia. Na pewno mogę już teraz obicać w podziękowaniu co najmniej niepospolite doznania audiofilskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...

Skoro w klubie po długiej ciszy "zawrzało" :-), to zamieszczę przydatną informację.

 

Poznałem i mam namiary na osbę w Olsztynie, który zna się i jest w stanie naprawić

urządzenia tranzytorowe i lampowe. Jeśli ktoś korzystał z działających w mieście serwisów,

to wie jakie jest ryzyko odebrania sprzętu po naprawie w stanie gorszym niż przed nią.

 

W razie potrzeby przekażę informację drogą PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.