Skocz do zawartości
IGNORED

Forumowy legendarny zestaw referencyjny


jarex

Rekomendowane odpowiedzi

a czy jak gdzies zakładałem jakis przyjazd??Kiedys??Przeciez to ze tracicie na wyjezdzie jest udowodnione.I nikt przy zdrowych zmysłach tego wam nie zaproponuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dziw, ze zapomnielismy wspomniec o legendarnym wzmaku sluchawkowym forum608 rownie legendarnego konstruktora piotrka608! mozna rzec... legendarna legenda!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic takiego nie mówiełem.I na pomnik tez nie wyraziłem zgody.Co najwyzej czerwony tuner mogie przyjąć.A swoja droga jesli mówimy i o referencjum...to pod jakim nickiem lezy Qubric?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>mulsik,

"...czy to raczej sytuacja topiącego sie pijaka z reka wyciagnieta na ratunek??..."

 

Mulsik, o sobie mówisz? No stary, co jak co, ale musisz przyznać, że pomagałem ci niejednokrotnie. Tacy jak ty wymagają stałej opieki osób trzecich.

 

P.S. RCM-ika nie mam i nawet nie chcę wiedzieć co to takiego. Przyjmij, że ja żadnego sprzętu audio nie mam, tak jak ty zresztą. Mam tylko laptopa do bębnienia w jego klawiaturkę.

Pozdro,

Yul

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muls

Ale ty pitolisz człowieku(jeśli nim jesteś),ale pitolisz...chyba dla samego pitolenia.Nie zauważyłeś,że whitesnake złożył ci propozycje?Posiada tego RCM-ika za którym tak tęsknisz!

Tylko radze ci,dobrze sie przygotuj bo z nim nie ma żartów.Pewnikiem znów przegrasz a marzenia o swojej urodzie zostaw kobietom lub kochającym inaczej(odwrotnie)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modrzrewku a to pewnikiem ze znów ...to do czego sie tyczy??masz jakies przywidy??czy pojawieles sie po roku przerwy.to moze cie tłumaczy.jak na razie to chetny.. znikł...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muls

Odstaw ten szalej(pada na oczy)a czytaj uważniej i ze zrozumieniem.Nikt nie znikł,bo to nie nikt a whitesnake.pewnikiem tyczy ostatniego twojego testu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w domu od następnego czwartku do wtorku. Jesli planujesz przyjechac w jakims bardziej odległym terminie, to musimy poczekać ze szczegółowymi ustaleniami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.