Skocz do zawartości
IGNORED

focal chorus 716v czy paradigm monitor 9v6


radark

Rekomendowane odpowiedzi

witam

chcę wymienić focale 714 na w/w, pokój ma 25m i przydałoby się trochę więcej wykopu basowego, styl focali mi odpowiada sądzę że 716 mają większego kopa, z kolei paradigmy podono są swietne w ostrej muzie co radzicie wybrać, ma to zagrać z nadem 372 głównie rock i metal, a i czy warto w sumie się przesiadać

pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

niestety nie podałeś przedziału cenowego, w jakim musisz się zmieścić.

Oczywiście połączenie NAD + Focal jest często stosowane, zresztą jeśli taki styl prezentacji odpowiada Ci, nie ma co dyskutować. Napewno zamiana na model wyższy, oferujący wiekszą moc będzie dobrym rozwiązaniem. Wzmacniacz bez problemu bedzie w stanie zasilić trudniejsze kolumny.

Chciałbym jednak zaproponowac Ci połaczenie twojego Nada z kolumnami Dynaudio. Zwróć uwage na serię Excite. Idealnym rozwiązaniem do Twojego pomieszczenia byłby model Dynaudio Excite X32.

 

W przypadku pytań daj znać

Jacek Lesień

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość nudel1306

(Konto usunięte)

Hmm... Dzial z ogloszeniami jest gdzie indziej no chyba ze sie myle? A tak na powaznie to zmiana 714 na 716 niewiele poprawi lepszym rozwiazaniem bylby model 726V poniewaz tam pracuja juz dwa woofery i jest to konstrukcja 3 drozna takze proponowal bym nieco dolozyc i bedzie spokoj na dluzej;] pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem okazję posłuchać 716, 816 i 826, i muszę stwierdzić że 714, 716 i 816 to podobna jakość wielkich różnic nie stwierdziłem natomiast 826 to magia dźwięku tylko że cena zabija, ciekawe jak grają 726 czy dużo gożej od 826, może ktoś słuchał? bo są sporo tańsze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.