Skocz do zawartości
IGNORED

Klub audio BIAŁYSTOK


L3VY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ja też lubię dobre granie (bardziej car audio) więc chętnie zapadnę jak nic nieprzewidzianego się nie trafi.

Tylko nie wyczytałem nigdzie gdzie?

 

1. tomek11 (Tomek)

2. Acoustic Lab (Mirek)

3. Mirek (spoza forum), ostatnio poznany przy okazji sprzedaży moich Monitor Audio RX2.

4. djrobus1 (Robert)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest info:

http://www.audiostereo.pl/klub-audio-bialystok_62163.html/page__st__60#entry3242357

 

Dla Ciebie to kilka minut spacerkiem ;-)

www.AcousticLab.pl  Kompleksowe adaptacje akustyczne.
Projektowanie, pomiary, realizacja, doradztwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tu: Sherlock Holmes, godz 18:00 ?

bo jest szansa że wyrwę się na godzinkę od obowiązków

Edytowane przez robin102

marzę o wielu płytach których nie mam, a które mi się marzą i o czasie na ich słuchanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam dzisiejsze spotkanie: Sherlock Holmes, godz 18:00.

Nie będę już aktualizował listy, po prostu kto może i chce niech zaszczyci swoją obecnością:)

Ja będę na pewno.

Bluesound Powernode N330 - Elac Vela BS403 - B&W ASW610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja deczko (30-40min) się spóźnię bo mamcię muszę odwieźć na koncert Eleni w starej filharmonii a potem odebrać. Będę autkiem niestety wiec jak ktoś lubi w miarę przyzwoite granie w aucie to będzie okazja posłuchać u mnie i podpowiedzieć swoje uwagi.

Do zobaczyska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było poznać innych "zapaleńców" aczkolwiek miejsce niezbyt dobre na takie spotkanie. Za głośne i bez klimatu, że nie wspomnę o braku dobrej muzy w tle czy możliwości porównania jakiś sprzętów.

Ale pierwsze "koty za płoty" i może dalej bedzie lepiej.

Pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejsce niezbyt dobre na takie spotkanie

 

Biję się w piersi, bo to ja zaproponowałem tą miejscówkę, tak na szybko. Teraz już wiem, że na pewno trzeba tam wcześniej rezerwować miejsca, żeby mieć wygodniejsze siedzenie i większy stolik, z którego nie trzeba zabierać przypraw, żeby postawić na nim 2 herbaty i 2 piwa:) W takim razie wrzucajcie swoje propozycje miejsc klimatycznych, stonowanych i z dobrą muzą (chociaż to już trudno zdefiniować). Wśród knajp chyba nie będzie łatwo. Ale może jestem w błędzie.

 

Też bym chętnie porównał sprzęt, ale bez spotkania u kogoś to się raczej nie uda. No chyba, że odsłuchy w RMS;)

 

Pozdrawiam wszystkich obecnych na spotkaniu. I nieobecnych również.

Bluesound Powernode N330 - Elac Vela BS403 - B&W ASW610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zapraszam do siebie tylko trzeba zagadać z Mirkiem, aby skombinował jakieś przenośne ustroje. Urzęduję na stancji, gdzie nie mogę zaingerować w wytłumienie pokoju. Ale jak dałoby się coś przenośnego wstawić to zapadać ze sprzętami do mnie. Zrobimy dłuższą posiadówkę przy dobrej muzie i jak zechcecie to trunkach :)

A co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Celowo nie zamieszczam na ogólnym, bo kieruje temat do winylowych białostoczan. Mam na zamianę interkonekt gramofonowy QUARTZ REFERENCE 1 firmy Audiomica taki dokładnie kabel jak w linku. Zupełna nóweczka z dokumentem pochodzenia, pudełeczkiem ect. Nawet nie uruchamiany czy podłączany.

http://www.q21.pl/audiomica-quartz-reference.html

Najchętniej z reki do ręki przy kawie zamienił bym go na interkonekt Van Den Hul First Ultimate MKll lub MKlll lub parkę kabli głośnikowych Chord Odysey 2 x 2x5m z konfekcją albo bez ale z dopłatą.

Aleternatywnie wymienił na połowę ceny nowego czyli nie mniej niż 850 zł, ale na 799 też się nie obrażę :)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ale jak dałoby się coś przenośnego wstawić to zapadać ze sprzętami do mnie. Zrobimy dłuższą posiadówkę przy dobrej muzie i jak zechcecie to trunkach :)

Dobry plan jestem za aby w zimowe wieczory przesłuchać ze 3-4 pary kolumn i wzmacniaczy. Może już będą moje Minas Anor od Studia 16Hz. Tylko kurna gdzie to robić. Jakiś lokal gdzie próby robi zespól muzyczny może bym wynalazł, ale to akustyka będzie nowa nikomu nie znana więc... Edytowane przez robin102

marzę o wielu płytach których nie mam, a które mi się marzą i o czasie na ich słuchanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzień Dobry Wszystkim Miłośnikom Audio z Białegostoku,

 

dopisuję się do Klubu. Jak czytałem we wcześniejszych postach, paru nas jest tylko sklep jeden ;) No cóż, czasy Wojtka R. chyba nie wrócą. Trochę sprzętu się u niego zakupiło/wymieniło/itp. Oglądając fotki Robina widzę, że wyprawa na AS udana, więc duch w narodzie nie ginie.

 

Pozdrawiam Wszystkich

 

kef4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest jego relacja do obejrzenia?

a tu:

http://www.audiostereo.pl/audio-show-8-9112014_114467.html/page__st__540#entry3283448

Edytowane przez robin102

marzę o wielu płytach których nie mam, a które mi się marzą i o czasie na ich słuchanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich miłośników dobrego dźwięku

Dane mi było już niektóre osoby z Klubu poznać, ale dopiero teraz dopuściłem się oficjalnego wpisu.

Po Audio Show mimo dobrej dokumentacji robin102 temat obumarł, więc może aby wzbudzić wątek macie jakieś osobiste refleksje, co najlepiej wpadało do ucha i nie tylko??

Mi osobiści drugi rok z rzędy szalenie podoba się połączenie elektroniki Atolla i Equilibrium Ether Ceramique! W tamtym roku było dobrze a teraz po podłączeniu IN400 jeszcze lepiej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Miru. Przy kawie, herbacie, czy złocistym jakoś rozmowniejsi jesteśmy my hobbyści z kresów, albo i z centrum Polski, bo przecież jeszcze Litwa za nami według starych map ;)

 

ps.

dla mnie zagral najbardziej przez duże Z zestaw Maka z ostatnich moich zdjęć, były też rodzynki i to tańsze jak np kolumny Monolit od Akkusa.

Edytowane przez robin102

marzę o wielu płytach których nie mam, a które mi się marzą i o czasie na ich słuchanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Equilibrium Ether Ceramique dla mnie one mocno grały z tylnej rurki. Taki typowy Accuton + mocno słyszalny BR. Może Włodek coś skrobie, właśnie je odesłał do producenta po odsłuchach i siebie.

www.AcousticLab.pl  Kompleksowe adaptacje akustyczne.
Projektowanie, pomiary, realizacja, doradztwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam .

Chciałbym sie dopisac do klubu białostockiego :) ... Juz nie moge sie doczekac kiedy znow bede mieszkał w białym... napewno zaprosze do siebie na jakies spotkanie audio i malego" łyskacza "

 

No to czekamy z niecierpliwością;)

Bluesound Powernode N330 - Elac Vela BS403 - B&W ASW610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już rozegrane Minas Anor ze Studia 16 Hz więc jak ktoś, kiedyś miał by chęć i miał do tego przynajmniej dobre pomieszczenie odsłuchowe + dobry wzmacniacz to mam porządne kartony transportowe i chęci. Można by porównać z tym i owym w jakimś większym gronie kolumnowym i słuchaczowym :)

marzę o wielu płytach których nie mam, a które mi się marzą i o czasie na ich słuchanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pokój i końcówkę mocy tylko czasu brak. Może w okolicy 10 marca znajdę wolne popołudnie. A do wtedy to może i pre będę miał bardziej adekwatne.

www.AcousticLab.pl  Kompleksowe adaptacje akustyczne.
Projektowanie, pomiary, realizacja, doradztwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 15 marca tez powinienem mieć więcej czasu. Jak by się dało zgromadzić jakąś fajna stawkę do porównania 3-4 kolumn. Może jakieś Sonusy, czy Dynki jakieś podłogowe adekwatne rozmiarem i ceną był by sens.

marzę o wielu płytach których nie mam, a które mi się marzą i o czasie na ich słuchanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 32

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.