Jump to content

Open Club  ·  246 members

Krell Klub
IGNORED

Klub posiadaczy i miłośników Krella.


P.L.
 Share

Recommended Posts

Witam,

 

Jako że nie znalazłem w wyszukiwarce klubu Krella postanowiłem rozpocząć nowy temat. Przyda się, o Krellu piszemy sporo w wielu różnych wątkach i ciężko to wszystko zebrać do kupy. Zatem serdecznie zapraszam użytkowników marki Krell do dzielenia się doświadczeniami odnośnie posiadanych klocków, a być może każdy z nas na tym skorzysta. Piszcie z czym grają Wasze Krelle, co do nich podłączaliście i się sprawdziło/lub nie.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 years later...
  • 9 months later...
  • 3 weeks later...

Brzmienie KRC3 jest delikatnie ocieplone, spójne i wyważone, a co najważniejsze nie męczące. Nie ma on cech czyniących go urządzeniem wybitnym, ale gra co najmniej poprawnie w każdym aspekcie i tak na prawdę trudno mu cokolwiek zarzucić. W porównaniu do KCT ma nieco gorszy bass i trochę matową średnicę, ale bardzo przyjemnie się go słucha.  Przy obecnej cenie na rynku wtórnym oscylującej w granicach 6-7 tys. trudno znaleźć dla niego konkurencję.

KCT to już zawodnik wagi ciężkiej. Ma referencyjny bass i znakomitą rozdzielczość. Potrafi wyciągać na wierzch najdrobniejsze detale, ale jego brzmienie nie jest kliniczne, jest gęste i wciągające. Jest on dowodem na to, że da się zrobić urządzenie, które jest super detaliczne, a jednocześnie muzykalne. Ostatecznie jakiś czas temu wymieniłem go na lampowego McIntosha. 

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.