Skocz do zawartości
IGNORED

koda 702f v2 konta v3?


simon84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam morze ktoś miał już styczność z seria kody 702 v3 jak duże różnice są w tych modelach ?pokój ok. 15m^ muzyka różna dance trance Mouse itd. Jestem nastawiony na v2 ? Czy dopłata cos zmieni w słuchani różności na tych głośniczkach?? Opcja kupna tylko głośników proszę o nie polecanie innych .pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dawno temu V2. Dno. Cieniutkie ścianki, buczące i zapiaszczone przetworniki. Sprzedałem i kupiłem tanie 20 letnie KEF-y. Przeskok o 3 klasy jakościowe w górę.

 

Jeśli chcesz dobry dźwięk za małą kasę to niestety tylko Vintage.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOda AV 702 v3 to głośnik stworzony na bazie przetworników z dwóch modeli .

Wysokotonowiec taki sam jak w koda K-5000F . Aluminiowe niskośredniskotonowce takie same jak w KODA SL-600F . Już samo zastosowanie zdecydowanie lepszych głośników lokuje KODA AV-702F v3 znacznie wyżej od poprzednika, a i wygląd jest zdecydowanie inny. Kolumny są wyższe obudowy sztywniejsze. Zawsze warto jednak posłuchać i porównać choćby z sugerowanym niżej Kefem. Może się okazać ze KODA znowu ma lepszy stosunek wartości do czego już się niektórzy przyzwyczajają powoli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.