Jump to content
IGNORED

Flagowiec Sennheiser'a - IE8

rafko

Recommended Posts

Cena dosc spora, za ktora mozna sobie pozwolic na np. Sennheisery HD 600, czy AKG K 701, a na forum cisza jak makiem zasial... Czy ktos mial okazje sluchac tych flagowych dokanalowek Sennheisera?

Na portalach zagranicznych zbieraja same pozytywy.

Dzis mialem je w sklepie w reku i dosc mocno sie nad nimi zastanawialem, ale jak to w przypadku dokanalowek odsluchac przed zakupem nie mozna.

Szczegolnie ciekaw jestem jak wypadaja na tle Shure e4c, na ktorych sluchalem do wczoraj...

• 5 weeks later...

Witam.Ja mam od kilkunastu dni ie7 z których jestem baardzo zadowolony.Piękna naturalna średnica i detaliczne bardzo przyjemne wysokie tony.Scena obszerna i dynamiczna.Dzwięk bardzo analogowy i naturalny.Zero kompresji.W dodatku bardzo wygodne.Można zapomnieć że ma się je w uszach.Na początku można odnieść wrażenie że trochę brakuje im basu ale to tylko pozorne odczucie które mija z chwilą oswojenia się z formą przekazywania dżwięku.Naturalna średnica i wysokie w połączeniu z dynamiką i klarowną sceną 3D zapełniają te niedostatki.Niestety ie 8 nie słyszałem.Natomiast wybrałem ie7 ponieważ trochę obawiałem się wycofanej średnicy w opiniach o ie8.Shura również nie znam.Polecam w każdym razie sennheiser ie 7 każdemu kto preferuje dzwięk jak najbardziej naturalny.Można brać w ciemno.Nie zawiodą ;) Pozdrawiam!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.