Jump to content
IGNORED

Jakie kabliska???

anulka

Recommended Posts

Witam Wszystkich!

Mam taki problem, zamierzam na dniach kupic denon 1910 i glosniki dali concept 6 ale nie mam pojecia jakie kable do tego i czy one musza byc rownej dlugosci(oczywiscie pary). prosze o porade.

Długość kabli raczej nie ma tu większego znaczenie (nie są to różnice kilku set metrów jak mniemam), myślę że kable o przekroju 2,5mm2 z w miarę czystej miedzi tak za ok 10 zł za mb będą wystarczające jak dla tej klasy sprzętu, chyba że drzemią w Tobie zapędy audiofilskie to wtedy zastanowiłbym się nad kablami z własnym charakterem wnoszącymi do systemu coś od siebie ale przy tej klasie sprzętu mogą okazać się one droższe niż sam sprzęt.

Ta poprzednia propozycja to zupełnie po bandzie budżetowej ja raczej skłaniał bym się do tego:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

albo chociaż te:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Mam kabel Da Vinci Alpharda, kiedyś miałem możliwość podpięcia Profigolda Bass Flex, tyle że obydwa o grubszych przekrojach. Także były podpięte pod Denona. Obydwa "brzmią" dla mnie akceptowalnie - jak na moje aspiracje zupełnie wystarczająco. Jednak zastanowiłbym się nad przekrojem 2x2,5mm2, wziąłbym 2x4mm2 - przynajmniej do kolumn frontowych.

Denon PMA 2010AE+DCD 1510AE; Sonus Faber Sonetto III

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.